Dove

Ár:   659 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 659 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: CherryBlossom, Módosítva: 2012. július 8.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 659 Ft

24 órás védelmet biztosít.

Ár: 659 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
tamasbalazs01

2019. május 27.

Az aeroszolos változat pozitív hatására vettem meg, ahhoz képest nekem kicsit csalódás volt. Nem volt olyan jó hatása, és a pólómat is megfogta, szerencsére mosással kijött belőle, de ez akkor is egy negatív pont nálam. Biztos nem fogom újravenni, de a kenős dezodor közül még mindig a jobbak közé sorolnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 27.

Annie25

2017. június 21.

Nagyon szereti a férjem! Jó illata van, könnyű lemosni ellenben a stiftes dezodorokkal és hatékony az izzadás ellen. Nem hagy foltot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

icecave

2016. május 8.

Közepesnek mondanám. Az illata remek, az izzadság szagot elfedi, viszont ahogy mások is írták, az teljes mértékben igaz: egy idő után foltot hagy a pólókon, amit nem lehet kiszedni belőle. Megkeményedik és gyakorlatilag lehet kidobni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 8.

budapestbank

2014. március 8.

Nekem érzékeny a bőröm, de ez a dezodor nagyon bevált!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 8.

Nekem érzékeny a bőröm, de ez a dezodor nagyon bevált!

Kiara

2013. augusztus 9.

A párom nagyon szereti, hatékony és jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 9.

A párom nagyon szereti, hatékony és jó.

brizsitke

2012. július 8.

Kedvesnek szinten ez a kedvence, hiaba probaltam mar rabeszelni vmi zoldebbre, csak koti az ebet a karohoz. Az illata amugy nagyon finom, kevesbe sargit mint a korabban hasznalt deoi, de azert ennel is marad folt a fehereken egy ido utan. Bar Anyukam szerint a polon is legalabb annyi mulik..es mondjuk igaza is lehet. legyen 4* mert hat sok a sarga potty..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 8.

CherryBlossom

2012. július 5.

A vőlegényem használja már egy ideje, ő nagyon meg van elégedve vele minden szempontból. Az illatát én is szeretem rajta. (De elnézve az összetevőket, lehet, hogy rábeszélem egy másikra majd.) Az ő véleménye alapján 5 csillag, én 3at adnék, úgyhogy 4essel átlagoljunk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 5.

Hidratálók: Glycerin, Potassium Lactate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1