Dove

Ár:   850 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: belaura, Módosítva: 2017. szeptember 29.

Kategória:   Dezodorok

Izzadásgátló dezodor 1/4 rész hidratálókrémmel és 48 órás izzadás elleni védelemmel.

InternationalTraveller

2019. május 14.

Tetszik a friss illata, de sajnos izzadásgátló hatása egyáltalán nincs. Azt éreztem fél óránként újra kell fújni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

peachyglow

2018. július 17.

Nagyjából fél éve kezdtem el Dove dezodorokat használni és meg vagyok elégedve velük, de eddig mindig új fajtát próbáltam ki, ha éppen elfogyott. Ez az első flakon, ami annyira jó volt és megfogott az illata, hogy újra fogom vásárolni. Nekem bevált, jól működik, nem okozott soha irritációt, krémes az állaga, de nem érzem, hogy ott van. A 48 órás tulajdonságot mindig hülyeségnek tartottam a dezodoroknál, így az egyetlen hibája, hogy volt már ruhám amit megfogott picit, de ezt azért ki lehet küszöbölni. Összességében nagyon elégedett vagyok :)

Edit: elromlott :(( Imádtam, szerintem 4-5 db-ot használtam el, mindig újravettem és most a legutolsónál egyáltalán nem működött. Nem hogy izzadásgátló hatása nincs, de még a szagokat se veszi el. Nem tudom, hogy hozzászokott a hónaljam vagy mi lehet a gond. Nincs szívem nagyon lepontozni meg hát majdnem egy évig tök jó volt, de akkor is szomorú vagyok miatta :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

eperturmix

2018. május 15.

Nekem nem igazán jött be,pedig deok terén mindig dove-ot vagy rexonát választok.Az illata nem rossz,nem a kedvencem,de nem kellemetlen,viszont hatását tekintve nagyon gyenge,ugyanúgy izzadtam,nedves lett minden pólóm.Naponta többször is használtam,egy idő után a szagokat se vette el,csak úgymond keveredett vele...Nem mondanám magam nagy izzadósnak,a dove-ok általában beszoktak jönni,de ez most nagyon gyenge.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

Airina

2018. február 20.

Nincs kedvenc dezodorom, mindig találomra választok. Egy a lényeg: normálisan lehessen fújni. (Például Fa dezodoroknál úgy folyik ki belőle, mintha üvegből önteném, nem szeretem ezeket a fajtákat.) Ez tökéletes ilyen szempontból. Kellemes az illata, egész hosszan tart a hatása. Nem okozott nekem irritációt, nem lett foltos a ruhám tőle. A Dove deok a legjobbak közé tartoznak, az biztos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

silcarebolt

2018. január 10.

Nagyon bevalt, kellemes az illata, nem tolakodo, irritaciot sem okoz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

Nagyon bevalt, kellemes az illata, nem tolakodo, irritaciot sem okoz.

incitatogranit

2018. január 8.

Egy hihetetlen nagy csalódást okozó aluminium mentes dezodor kitérő után vettem meg ezt. Ennek kellemes a használata visszafogott az illata teszi amit ìgér. A 48 órás igéretet nem tudom ki az aki tesztelte már, de én biztos nem fogom. Megéri az àrát és irritációt sem okoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Dimethiconol, PEG-4

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag