Dove

Ár:   899 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Alizka, Módosítva: 2017. szeptember 10.

Kategória:   Dezodorok

Izzadásgátló golyós dezodor 1/4 rész hidratálókrémmel, holt-tengeri ásványokkal, 0% alkoholtartalommal. 48 órán át tart.

Platina890413

2019. április 19.

Gyorsan szárad,illata szuper,viszont engem is szárít,sajnos. ( nem vészes-ki lehet bírni).
Tartóssága : 12 órát simán bír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 19.

Tartóssága : 12 órát simán bír.

pilleriin

2018. október 8.

Csodajó illat, gyorsan szárad és negyven fokban is tuti, de borzalmasan, kegyetlenül viszket tőle a bőröm!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 8.

Alizka

2017. szeptember 14.

Egy ideje illatmentes deokat használtam, és legutóbb az isana mindenmentesét vettem meg, amitől a végére kiborultam egy kicsit, mert büdibb voltam, mintha egyáltalán nem használtam volna. Még meleg volt, biztosan ez is volt a gond. Aztán hirtelen felindulásból vettem egy másik dezodort, méghozzá ezt. Nagyon tetszik az illata, és olyan ez most nekem, mint fogyókúrázónak a csokoládé... :) Az összetevői nem olyan szépek, ám nincs benne alkohol, így nem irritálja a hónaljamat. Hatásos, a nap végén is jó illatom van még. Hogy hagy-e foltot, nem tudom, sötét ruhákon nem, világosakon még nem vettem észre. Én mindegyik deonál végül azt tapasztalom, hogy befogja a fehér pólóimat, valószínű, hogy ezzel is így járok majd. Legközelebb kipróbálok mást, már keresem azt, ami biztosan nem hagy foltot (talán más formulát választok). Szerintem egyébként ez a deo megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, PEG-4, Potassium Lactate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1