Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: b5bea, Módosítva: 2016. november 10.

Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrtípus:   Száraz

Tisztítja, hidratálja a bőrt, és 55% tápláló olajtartalmának köszönhetően megvédi a szárazságtól.

dodeszka95

2020. június 24.

Nagyon jó illata van.Hihetetlenül puhává varázsolja a bőrömet,ragadós érzet nélkül.Nem csúszik utána a fürdőszoba.Olajként öntöm a kezembe és ahogy víz éri felhabzik.Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.

Marcsi66

2018. január 14.

Szettben ajándékba kaptam,,,,örültem hisz száraz bőrömnek ideális,Nagyon finom illat,valóban puhít és ápol,és igen gazdaságos,mert kevés kell belőle,Mérsékelt habzása van ( azért ez olajos ám!!! ) én nagyon megszerettem,ha elfogy biztos h újra veszem,,,,azért a testápolót nem lehet nélkülözni,de mindenképp egy kis pluszt jelent.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 14.

Anett15

2017. július 6.

Testradír után szoktam használni, így jól el lehet oszlatni. Az illata finom, a bőröm puha lesz tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

szaboivett

2017. július 1.

Nagyon szeretem az olajos tusfürdőket, ezt is sokáig használtam. Sokat segített a száraz bőrömön, kevesebb testápolóra volt szükségem mellette. Az illata szerintem csodás. Viszonylag gyorsan fogy, bár sokat is nyomtam belőle minden alkalommal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 1.

tátombák

2017. április 9.

Összedobozolva kaptam a tusfürdő és szappan változatával, de én nem szeretem.

Nekem furcsa, hogy valamit magamrakenek a zuhany alatt, és az nem habzik még minimálisan sem. Az illatát ki nem állhatom, gyógyszer szagú, és hosszan érzem magamon fürdés után. Adagolni nehézkes, én találomra szoktam a tenyerembe borítani, próbálom úgy, hogy ne legyen olajos az egész tubus. Télen amikor a szokottnál szárazabb volt a bőröm, használgattam, de egyébként ritkán nyúlok érte, és lassan fogy.
Van a hátulján egy figyelmeztetés, miszerint az olajos állag miatt csúszhat a csempe, de én ezt nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

Összedobozolva kaptam a tusfürdő és szappan változatával, de én nem szeretem.

Rebeka020

2017. február 14.

A Dove Nourishing Care & Oil krémtusfürdővel együtt vásároltam, mivel nagyon tetszik ez az illat, és rettentően tartós is a bőrön!
A kettő hatása együtt tökéletes, mivel szárazabb a bőröm érezhető a változás nagyon! :)
Van, hogy együtt is használom őket van, hogy felváltva, de mindenhogy szuper! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

eclipse

2016. december 17.

Ez valami alom! Bevallom, hogy arclemoso olajat keresve vettem meg, mert nem talaltam semmit, es arra a celra nem jo ;) De tusfurdonek isteni! Nagyon finom az illata, a borre kenve kellemes, selymes allagu, nem habzik. Konnyu lemosni, nem hagy maga utan olajos utoerzetet, de nem is szaritja a bort (normalis borom van, de telen hajlamos kiszaradni). Amiota megvettem, nincs is kedvem mast hasznalni. Abszolut telitalalat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 17.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil

Szintetikus mosóaktív anyag. Kevés információ található róla a neten, még wikipedia cikk sincs róla. Kémiai szerkezete alapján hasonló, de enyhébb mosóhatással rendelkezik az SLES-nél, valószínűleg ugyanez igaz irritáló hatására is.