Dove Nourishing Secrets Awakening Ritual Golyós Izzadásgátló Matcha Tea és Cseresznyevirág Illattal

Dove

Ár:   799 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Emesh, Módosítva: 2019. június 27.

Kategória:   Dezodorok

• A japán nők szépségrituáléi ihlették
  • 1/4 rész hidratáló krémet tartalmaz a puha és sima hónaljért48 órás izzadásgátló védelmet biztosít
  • Nem tartalmaz alkoholt, segít megelőzni az irritáció kialakulását
  • A matcha tea és a cseresznyevirág kifinomult illatával kényezteti érzékeidet

hdia

2021. január 24.

Az első 5 percben jó az illata, majd megbüdösödik...
Csalódás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 24.

Az első 5 percben jó az illata, majd megbüdösödik...
Csalódás!

JasmineK

2020. november 20.

Tartós, de az illata borzalmas... A flakonban tetszett, de felkenve borzalmas. A hatása jó, még fürdés után is érzeni a szagát, szóval nimcs probléma vele, de az illata miatt biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 20.

Pownie

2020. szeptember 23.

Elsőre nagyon finom illata volt (tényleg ilyen teás illat), de pár óra után átvált ilyen állott izzadtság-macskapisi szagba. Lehet, hogy csak az én bőrömmel, saját illatommal keveredve lesz ez az eredmény, bár úgy látom, nem én vagyok az első, aki ilyesmit tapasztal...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

vgeorgina

2020. március 19.

Nagyon szeretem a Dove dezodorokat, az uborkás helyett sikerült mellényúlnom és ezt venni, és hát...sajnos annyira büdös, mintha egy olcsóbb wc illatosítóval fújtam volna be magam, és ez árad belőlem egész nap, így pár nap után a tartalékpolcra került. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 19.

lenochka

2019. december 9.

Illata tartós, friss és mégis virágos, a két illatjegy harmóniában van egymással. Egyáltalán nem izzadok tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 9.

Renus

2019. augusztus 7.

szeretem a dove termékeket, de ez kritikán aluli.
konkrétan budosebb vagyok tőle, mint ha nem használnám..
nulla csillagot adnék ha lehetne!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

szeretem a dove termékeket, de ez kritikán aluli.
konkrétan budosebb vagyok tőle, mint ha nem használnám..
nulla csillagot adnék ha lehetne!

karaibrahimgil

2019. július 9.

Hú, ezt az intenzív illatot... Igaz, hogy reggeli ébresztőnek szánták (az is), de aki nem teás parfümöt használna mellette, annak nem ajánlom. Ezért én pl. Elizabeth Ardent vagy Bvlgari Mon Jasmin Noir L'eau Esquise-zel fújom be magamat utána. Egyébként egész jól teljesít nyáron, mondom ezt izzadósként, de 40 fokos hőségben a délután folyamán jól jönne a megerősítés, amit az erőteljes illata miatt kizártnak találok. Sajnos gyorsan is fogy, valószínűleg nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 9.

Csiimi

2019. május 7.

Isteni finom illata van, remekül teljesít nálam minden téren. Új kedvencem lett szinte azonnal :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 7.

Emesh

2019. március 5.

Ma vásároltam, az illata nagyon tetszik, könnyű, virágos, keleties, pontosan tavaszra való. Egy 1,5 órás edzésen teszteltem és állta a sarat. Igaz, nem vagyok túlságosan izzadós. Remélem, tartós lesz a "kapcsolatunk" :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 5.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1