Dove

Ár:   920 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Wandamaci, Módosítva: 2020. november 17.

Kategória:   Dezodorok

Az izzadásgátló dezodor ¼ rész hidratálókrémet tartalmaz, hogy segítsen a bőrt puhává és simává tenni.

ponilopopolopo

2021. január 18.

ez az én illatom. annyira finom illata van, hogy nem tudom elmondani. mesés. és tartós stb, nagyon szeretem, szerintem már 5x újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 18.

zita98

2021. január 14.

Nagyon jó kis dezodor, meglepődtem, hogy tényleg milyen védelmet nyújt, elég izzadós vagyok és még órákkal később is éreztem az illatát.
Megy az 5*, nehéz jó deot találnom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 14.

Megy az 5*, nehéz jó deot találnom. :)

kissagi19

2020. december 3.

Pár hónapja használtam el. Nyári naptejre emlékeztet az illata, kellemes volt. 100% megbízható védelmet nyújtott, a hónaljam bőrét nem szinezte el. Újravevős

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 3.

Alkoholok: Stearyl Alcohol
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Stearyl Alcohol