Dove

Ár:   920 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Wandamaci, Módosítva: 2020. november 17.

Kategória:   Dezodorok

Az izzadásgátló dezodor ¼ rész hidratálókrémet tartalmaz, hogy segítsen a bőrt puhává és simává tenni.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

paker

2022. június 17.

Átlagos napokon jó, de egy izzasztó, stresszes napon már kevés. Az illata szerintem abszolút nem kókuszos, de elviselhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 17.

Dorina09

2022. június 1.

Eddig nekem az összes izzadásgátló bevált, de az illata miatt ez lett a kedvencem. Fantasztikus kókusz illata van és egész nap tartós is. Sokszor újra vettem már. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 1.

silence

2021. december 21.

Nagyon ritkán, és nem szívesen adok 1 csillagot valamire, de ez a stift sajnos nem érdemel jobbat.
3 nap alatt olyan allergiát váltott ki, hogy repült a kukába (pedig nem szokásom kidobni szinte teli terméket, kínok kínján is elhasználok 1-1 dolgot, de nem célom kinyírni a bőrömet).
Ráadásul az alvós pólóimon vastag, kemény, ragacsos nyomot hagyott hónaljban.
A kókuszos illat ígérete miatt vettem meg, de őszintén szólva én ezt nem éreztem kókuszosnak, inkább kellemes, krémes, tiszta illatúnak mondanám a tipikus “Dove”-os felütéssel. Első esti felvitelkor semmi rosszat nem tapasztaltam, kellemes volt a használata, másnap viszont már éreztem egy enyhe diszkomfort érzetet a hónaljamon. Második este is felkentem, akkor már éreztem, hogy nem igazán lesz a barátom ez a stfit, ami következő reggelre nagy, piros foltként jelentkező bőrirritációként mutatkozott is…… Én hülye azért 3. este is felkentem…….. következő reggelre vörös, ekcémás, viszkető förmedvény lett mindkét hónaljam……. na, ekkor landolt a szemetesben.
az ezt követő 3 napon pihentettem a bőrömet, nem vittem fel semmilyen izzadásgátlót, majd visszatértem a bevált golyós dezodoromra…….. azóta sincs semmi bajom, tehát tuti ez a stift volt a ludas.
Lehet, hogy csak az én hiperérzékeny bőröm tehet róla, de az is lehet, hogy valami adalékanyag, ami bőrirritációt válthat ki, mindenestre aki allergiára hajlamos, annak azt tanácsolnám, hogy mindenképp óvatosan tesztelje mielőtt ész nélkül kezdi kenegetni (ahogy én tettem).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 21.

Ráadásul az alvós pólóimon vastag, kemény, ragacsos nyomot hagyott hónaljban.

Wandamaci

2021. október 16.

Kellemes illatú, viszont hatékonyság szempontjából nem tudok maximumot adni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 16.

Kellemes illatú, viszont hatékonyság szempontjából nem tudok maximumot adni.

LiSha

2021. június 23.

Az illata nagyon kellemes, ugyanakkor visszafogott, így simán lehet mellette parfümöt is használni, nem fogja elnyomni az illatát. Az izzadás ellen is egésznap véd. Nekem az összes dove bevált, de az illata miatt ez lett a kedvencem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 23.

CandyShimmer

2021. május 7.

Kókuszmániásként be kellett szereznem, az illata nem kókusz, de kellemes, viszont nem tartós, teljesen eltűnik az illata. De az izzadás ellen 100% hatékony

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 7.

ponilopopolopo

2021. január 18.

ez az én illatom. annyira finom illata van, hogy nem tudom elmondani. mesés. és tartós stb, nagyon szeretem, szerintem már 5x újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 18.

zita98

2021. január 14.

Nagyon jó kis dezodor, meglepődtem, hogy tényleg milyen védelmet nyújt, elég izzadós vagyok és még órákkal később is éreztem az illatát.
Megy az 5*, nehéz jó deot találnom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 14.

Megy az 5*, nehéz jó deot találnom. :)

kissagi19

2020. december 3.

Pár hónapja használtam el. Nyári naptejre emlékeztet az illata, kellemes volt. 100% megbízható védelmet nyújtott, a hónaljam bőrét nem szinezte el. Újravevős

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 3.

Alkoholok: Stearyl Alcohol
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Stearyl Alcohol