Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magdus_, Módosítva: 2011. december 19.

Kategória:   Dezodorok

A hónalj bőrnek is szüksége van védelemre a szagokkal és a nedvességekkel szemben, ahogyan ápolásra is, mint a többi testrészünknek. Hatékony izzadásgátlás és finom védelem a hónalj bőrének. 24 órás védelem és ápolás.

Kiszerelés: 150 ml

Ár: 800 , Eladó: NAPO
Állapot: új, Helyszín: Budapest,Óbuda,3. ker., fizetés: Csak személyesen vehető át,itt nálam,cím és időpont miatt kérlek hívj!
Hecate

2018. október 25.

Nagy csalódás. Makacs fehér foltot hagy a ruhákon. Az izzadás és testszag ellen semmit se ér, érzetre mintha réteget képezne a hónaljon, amitől mintha a bőr se tudna rendesen lélegezni, az illatával sem voltam kibékülve. A Dove-tól nem ezt várnám. Évek óta megvan, és csak azért tartottam meg, mert a legyek se bírják: ha rájuk vagy feléjük fújom kimenekülnek a szobából, de komolyan.. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 25.

ingyombingyom

2015. április 6.

Könyörgöm én lesz....rom az illatát csak védjen ! De nem véd! Érzem a saját szagomat.
Ezen már az sem segít hogy ajándékba kaptam a sógortól.:-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 6.

Ezen már az sem segít hogy ajándékba kaptam a sógortól.:-(

kicsiliba

2015. március 28.

Borzalmas!Ez már szag,nem illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 28.

Borzalmas!Ez már szag,nem illat!

Nikolett019

2013. október 3.

Nagyon rossz illata van. Egyszer használtam..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 3.

Nagyon rossz illata van. Egyszer használtam..

molbolesy

2012. március 30.

Rettenetes az illata. De egész jól dezodorál, még du is érzem (sajnos) az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 30.

magdus_

2012. március 20.

Az illata kicsit erős és érdekes.. viszont egész nap véd, hidratálja hónaljat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 20.

Az illata kicsit erős és érdekes.. viszont egész nap véd, hidratálja hónaljat.

Candush

2011. december 19.

Nem szeretem az illatát, hatása közepes. ~ Anyukám szerint WC illatosító illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 19.

Judiit

2011. december 19.

Nekem pont az "illata" nem jött be. Punnyadt rózsa. Kuka....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. december 19.

Nekem pont az "illata" nem jött be. Punnyadt rózsa. Kuka....

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.