Dove

Ár:   700 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: amyesther, az összetevőket feltöltötte: Shine*, Módosítva: 2013. november 12.

Kategória:   Dezodorok

A Dove Pure izzadásgátló dezodorok formulája illatmentes, bőrgyógyászatilag tesztelt és csak azokat az összetevőket tartalmazza, melyek elengedhetetlenek a 48 órás védelemhez és bőrápoláshoz. A Dove ¼ rész hidratáló krémnek köszönhetően ápolja a hónalj bőrét, miközben egész napos védelmet biztosít. Megtalálható izzadásgátló dezodor, golyós dezodor és stift dezodor kiszerelésben is.

Vivien0

2018. február 25.

Muszáj volt megvennem hiszen már régóta illatmentes deot kerestem, eddig egyértelműen ez a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 25.

bogdanbianka

2017. november 11.

Nem vagyok túl izzadós, viszont ha nem használok semmit reggelente ellene, akkor nap végére azért nem érzem magam a legjobban. Gyűlölöm az illatosított dezodorokat és izzadsággátlókat, igénytelennek érzem magam tőlük, bármilyen enyhe is az illatuk. Több illatmentes terméket is kipróbáltam, de egyértelműen ez a kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 11.

Dorczy85

2017. augusztus 2.

Nagyon megörültem, amikor rátaláltam, később azonban sajnos ki kellett ábrándulnom. Már felkenéskor darabos volt, a nagy melegben pedig feladta a harcot. Max éjszakára fogom elhasználni, esetleg majd hidegebb napokra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

sztinke

2017. június 9.

Eleinte nagyon fura volt, hogy illatmentes, de már megszoktam. Ahogy a többi dove deo, ez is bevált. Sőt, talán még annyira sem "szagosodik" az ember mellette, mint az illatos verzióknál, és ugye a parfümmel/testpermettel sem keveredik. Lehet, hogy újravevős lesz, csak nem a golyós verziója, mert azokat nyáron nem kedvelem annyira. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 9.

Samantha

2017. március 6.

Illatmentes deot kerestem. Rá esett a választásom. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Maximálisan hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 6.

Alizka

2017. március 4.

Egész jó, már a másodikat is megvettem belőle. Kíváncsi leszek, hogy a tavaszi-nyári időszakban mit tud majd. Télen tette a dolgát, nem éreztem magam büdinek, és az illatmentessége miatt tudtam parfümöt használni mellette. A fehér felsőket tényleg megfogja, bár sajnos én eddig mindegyik deoval így jártam, azt hiszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 4.

Zalvin

2016. július 5.

Számomra kellemes, észrevehetetlen. A jó értelemben :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 5.

Számomra kellemes, észrevehetetlen. A jó értelemben :-)

Enako

2016. április 29.

Teljesen illatmentes. Tulajdonképpen majdnem az az érzése az embernek, hogy nem is dezodorálta be magát. De a feladatát elvégzi. Klassz, hogy parabén, színezék meg minden mentes. Ha erős parfümöt használunk, kifejezetten előnyös, mert nem keverednek az illatok. Érdekes, mert mindemellett nem szerettem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 29.

manna14

2016. április 13.

Én is örültem, hogy találtam olyan dezodort, ami nem tartalmaz parfümöt és hasonlókat. Testszagot én nem éreztem és az izzadás se volt erős, de sajnos a fehér pólóm hónalját jobban összesárgította, mint a többi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 13.

AnnAsher

2016. március 28.

Nekem sajnos nem igazán vált be. Először nagyon örültem, hogy illatmentes és viszonylag barátságos összetevőkből áll, viszont az izzadásgátló hatása csak közepes, a testszag elleni védelme is gyengécske, és sajnos fehér foltot hagy a ruhán.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 28.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Potassium Lactate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1