Best of Beauty 2019

Dr. Bronner's

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. május 22.

Kategória:   Szappanok

Dr. Bronner Varázslatos Szappanjai kiváló tisztító hatással rendelkeznek, és segítenek visszaállítani a bőr természetes olajrétegét. Felhasználhatóak hajmosásra, fürdéshez, kézmosáshoz és akár otthoni tisztítószerként is. A termékek tiszta növényi összetevőkből és természetes illóolajokból készültek, és nem tartalmaznak mesterséges felületaktív anyagokat illetve habzó anyagokat.

krenat

2016. május 4.

Nagyon sok dologra lehet használni, és mindent jól tisztít. Valóban hígabb, mint normál tusfürdők vagy tisztítószerek, de ennek ellenére nem kell belőle többet használni. Eszméletlen kiadós, nagyon sokáig elég!
Az illata is fantasztikus, frissít, hűsít. Nyáron imádom főleg, mikor a rekkenő hőségben bizsereg a bőröm a mentától :) Az összetevőire csakis csillagos ötöst lehet adni! Még csak ezt az illatot próbáltam, de épp most rendeltem rózsásat és levendulásat, alig várom, hogy azokat is kipróbálhassam.
Ja, és jó sok olvasnivaló van a palackon, ha esetleg unnám magam a zuhany alatt vagy a kádban :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 4.

Pampilla

2015. november 30.

2015.október 26.: Ma tusoltam vele és fogat mostam! Először elhibáztam a dolgot,mert előre felhigítottam,na úgy nem működik,max kézmosónak. De aztán nyomtam a tömènyből egy borsónyit a szivacsomra,úgy már istenien habzott,úgy hűsített mint még soha semmi,és ennyire tisztának,hidratáltnak,és tartósan jó illatúnak még soha nem éreztem magam. Fogmosásnál szintén,elképesztően tisztának érzem a szám tőle. Ez csillagos ötös!
2015. november 30.: Konyhai tisztítóként is bevált,habfürdőnek is (bár nem habzik egyáltalán).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 30.

sziszus_

2015. szeptember 3.

Nagyon határozott illata van, semmi finomkodás, jól orron csap a friss menta illat. Nyárra vettem, mert gondoltam majd hűsít picit, ami a nagy melegben milyen jó lesz... tényleg hűsített amikor használtam, DE az igazat megvallva nem nagyon használtam...Furcsa adagolni, túlságosan folyékony... és kicsit enyhébb illatra is számítottam.
Ugyanakkor nagyon jól tisztít, frissít és jó minőségű termék, csak valahogy nem tudom vele elképzelni a tusolást. Mostanában inkább a kézmosószappanhoz adok belőle az illat miatt, vagy - kövezzetek meg - a felmosóvízbe teszek egy keveset.
Hajra nem próbáltam, elvileg arra is lehet használni. Nem azt mondom, hogy nem jó termék, mert lehet egy másik változatért odalennék, de ez valahogy nem az én világom.... Ennyi pénzért pedig nem biztos, hogy kísérletezem még eggyel...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 3.

Antioxidánsok: Tocopherol

Kendermagolaj. A tévhitekkel ellentétben a kendermag, így az olaja sem tartalmazza a kábító hatású delta-D-tetrahidro-kannabinolt (=THC), az ugyanis a növény virágos hajtásainak levelein elhelyezkedő mirigyekben van. A CosIng besorolása szerint bőrpuhító és bőrkondícionáló hatása van. A  kendermagolaj esszenciális zsírsavakban gazdag: 60-70%-ban linolénsavat (Omega-6), 15-25%-ban alfa-linolénsavat (Omega-3) és 1,7% gamma-linolénsavat (GLA) tartalmaz. Az összetevő a truthingaing és Paula Begun szerint is kizárólag bőrpuhító hatással bír a bőrre, minden más állítás megalapozatlan (péládul, hogy képes meggyógyítani ekcémát), bár eszerint a tanulmány szerint GLA tartalma révén helyileg alkalmazva viszketéscsökkentő hatással lehet a száraz bőrre, e szerint a vizsgálat szerint pedig hasznos lehet az atópiás dermatitis tüneteinek kezelésében.