Dr. Bronner's

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Szappanok
Vedd meg online a Organicharmony.hu-n 2 990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2017. október 19.

Kategória:   Szappanok
Vedd meg online: Organicharmony.hu, 2 990 Ft

Dr. Bronner Varázslatos Szappanjai kiváló tisztító hatással rendelkeznek, és segítenek visszaállítani a bőr természetes olajrétegét. Felhasználhatóak hajmosásra, fürdéshez, kézmosáshoz és akár otthoni tisztítószerként is. A termékek tiszta növényi összetevőkből és természetes illóolajokból készültek, és nem tartalmaznak mesterséges felületaktív anyagokat illetve habzó anyagokat.

Ár: 2 990 Ft , Eladó: Organicharmony.hu
Személyes átvétel a belvárosban, INGYENES* házhozszállítás, akár másnapi kiszállítással, ajándék termékminták

Leonie

2017. június 4.

Én kifejezetten nem szerettem az illatát és a bőröm se bírta.Pattanasos lett és nagyon kiszáradt.Szerencsére csak mintám volt belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 4.

Amea

2015. február 5.

Ugyanolyan sokcsillagos-fantasztikus, mint az összes többi szappan a Dr. Bronner's-től, a citrusok kedvelőinek remek választás - mellesleg ez az az illat a szériából, amit még a férfiak is szívesen használnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 5.

Scara

2013. február 22.

Egy ideje igyekszem lecserélni mindent természetes alapú kozmetikai szerekre, ezért is rendeltem meg ezt a koncentrátumot. Elsősorban hajmosásra szerettem volna használni, de sajnos sprőd, fénytelen és nehéz lett tőle a hajam (ezért levonok 1 *-ot). Viszont a fantasztikus összetevői miatt úgy döntöttem inkább keverek belőle a FIN kakaós samponhoz. Tökéletes lett a végeredmény, az illatáról nem is beszélve!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 22.

moonlitnight

2012. június 11.

Gyerekek nem bírom ezt a terméket , készen vagyok tőle, az illata, az összetevői, a csomagolása, a hatásmechanizmusa, a tisztító faktora..............el vagyok ájulva, ára nem éppen folyékony szappan kategória ( persze csak viccelek, gondolom senki nem csak kézmosásra venné meg), nem annyira drága és csillagos trillió.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 11.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Kendermagolaj. A tévhitekkel ellentétben a kendermag, így az olaja sem tartalmazza a kábító hatású delta-D-tetrahidro-kannabinolt (=THC), az ugyanis a növény virágos hajtásainak levelein elhelyezkedő mirigyekben van. A CosIng besorolása szerint bőrpuhító és bőrkondicionáló hatása van. A  kendermagolaj esszenciális zsírsavakban gazdag: 60-70%-ban linolénsavat (Omega-6), 15-25%-ban alfa-linolénsavat (Omega-3) és 1,7% gamma-linolénsavat (GLA) tartalmaz. Az összetevő a truthingaing és Paula Begoun szerint is kizárólag bőrpuhító hatással bír a bőrre, minden más állítás megalapozatlan (például, hogy képes meggyógyítani ekcémát), bár eszerint a tanulmány szerint GLA tartalma révén helyileg alkalmazva viszketéscsökkentő hatással lehet a száraz bőrre, e szerint a vizsgálat szerint pedig hasznos lehet az atópiás dermatitis tüneteinek kezelésében.