Dr. Bronner's

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. május 22.

Kategória:   Szappanok

Dr. Bronner Varázslatos Szappanjai kiváló tisztító hatással rendelkeznek, és segítenek visszaállítani a bőr természetes olajrétegét. Felhasználhatóak hajmosásra, fürdéshez, kézmosáshoz és akár otthoni tisztítószerként is. A termékek tiszta növényi összetevőkből és természetes illóolajokból készültek, és nem tartalmaznak mesterséges felületaktív anyagokat illetve habzó anyagokat.

Trudkova

2017. november 29.

UPDATE: mindenképp kell utána ecetes öblítés, máskülönben iszonyú kócos és ragacsos marad a haj. De azzal is okosan kell bánni, mert a sok ecettől meg zsíros lesz már közvetlen hajszárításkor. Nekem 1 evőkanál ecet kb 7 dl vízhez bevált. Így tovább tart a hajmosás, de a fejbőröm hálás érte :)

Rég óta szemeztem vele, most végre az enyém lett és nem bántam meg. Azt hittem, tovább fog tartani az átállás, de két alkalom elégnek bizonyult (igaz, már jó ideje szilikonmentes samponnal mostam hajat ezelőtt is, szóval sok mindent nem kellett leoldania). Ugyan kicsit lassabban szárad meg a hajam, teljesen elégedett vagyok, a loknijaim is szebben tekerednek, mint valaha. Valóban nagyon kevés elég belőle, a hosszú hajamhoz kitaktikáztam, könnyebb dolgozni vele, ha egy keveset egy kis flakonba töltök, felöntöm vízzel, ezt öntöm a hajamra, és habosítom fel. Tusfürdőként és arctisztítóként is jól funkcionál, nem szárít, de jól esik utána a testápoló/hidratáló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 29.

86csilla21

2015. április 20.

Az arcomat mosom vele, tökéletesen tisztít, lehozza a smineket, bár azért előre rásegítek. ez a fajta nem szárítja a bőröm, nagyon kevés kell belőle, mert szuper koncentrált. De ha elfogy biztos újra veszem. Kivételes termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 20.

Antioxidánsok: Tocopherol

Kendermagolaj. A tévhitekkel ellentétben a kendermag, így az olaja sem tartalmazza a kábító hatású delta-D-tetrahidro-kannabinolt (=THC), az ugyanis a növény virágos hajtásainak levelein elhelyezkedő mirigyekben van. A CosIng besorolása szerint bőrpuhító és bőrkondícionáló hatása van. A  kendermagolaj esszenciális zsírsavakban gazdag: 60-70%-ban linolénsavat (Omega-6), 15-25%-ban alfa-linolénsavat (Omega-3) és 1,7% gamma-linolénsavat (GLA) tartalmaz. Az összetevő a truthingaing és Paula Begun szerint is kizárólag bőrpuhító hatással bír a bőrre, minden más állítás megalapozatlan (péládul, hogy képes meggyógyítani ekcémát), bár eszerint a tanulmány szerint GLA tartalma révén helyileg alkalmazva viszketéscsökkentő hatással lehet a száraz bőrre, e szerint a vizsgálat szerint pedig hasznos lehet az atópiás dermatitis tüneteinek kezelésében.