Dr. Bronner's

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Szappanok
Vedd meg online a Organicharmony.hu-n 2 990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2017. október 19.

Kategória:   Szappanok
Vedd meg online: Organicharmony.hu, 2 990 Ft

Dr. Bronner Varázslatos Szappanjai kiváló tisztító hatással rendelkeznek, és segítenek visszaállítani a bőr természetes olajrétegét. Felhasználhatóak hajmosásra, fürdéshez, kézmosáshoz és akár otthoni tisztítószerként is. A termékek tiszta növényi összetevőkből és természetes illóolajokból készültek, és nem tartalmaznak mesterséges felületaktív anyagokat illetve habzó anyagokat.

Ár: 2 990 Ft , Eladó: Organicharmony.hu
Személyes átvétel a belvárosban, INGYENES* házhozszállítás, akár másnapi kiszállítással, ajándék termékminták

Yummy

2019. április 14.

Nekem valahogy nem jött be. Az illata szuper, jól habzik de engem rettentően szárított. Higítottam de úgyse lett jobb. Kézmosásra használva 1 nap után kiszárította a kezem. Hajmosásra sem vált be és a ruhák mosására sem. Csikorgóan tiszta érzetet ad a bőrnek tusolás után amit én nagyon nem szeretek. Nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

sunshinenymph

2016. április 8.

Szeretem a Dr Bronner minden termékét, tényleg nagyon sokoldalú a felhasználási módja. Vegán termék, ami még szuperebbé teszi. Én egyedül ennek az illatával nem tudtam megbarátkozni pedig imádom a levendulát. Ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 8.

Amea

2015. február 5.

Örök kedvenc, megunhatatlan, lágy levenduaillattal. Évekkel korábban bukkantam rá, mikor a kontaktekcémám bekeményített és nagyjából bármilyen addig használt tusfürdőtől, sampontól, folyékony szappantól, testápolótól, mosogatószertől le akart esni a bőröm. Ettől nem! (hurrá, boldogság) Nem szárít, kellemes habja van.
Nagyon tömény, érdemes higítani, eszméletlenül sokáig elég. Nálam ez a kézmosó, a tusfürdő, a lábáztató, utazáskor a mosószer, a mentás verziója meg néha fogkrémként is üzemel.
Annyira alapdarab, hogy gyakorlatilag semmi mással már nem is kísérletezek fürdés terén, kivéve ennek a klasszikus szappan verzióját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 5.

Antioxidánsok: Tocopherol

Kendermagolaj. A tévhitekkel ellentétben a kendermag, így az olaja sem tartalmazza a kábító hatású delta-D-tetrahidro-kannabinolt (=THC), az ugyanis a növény virágos hajtásainak levelein elhelyezkedő mirigyekben van. A CosIng besorolása szerint bőrpuhító és bőrkondicionáló hatása van. A  kendermagolaj esszenciális zsírsavakban gazdag: 60-70%-ban linolénsavat (Omega-6), 15-25%-ban alfa-linolénsavat (Omega-3) és 1,7% gamma-linolénsavat (GLA) tartalmaz. Az összetevő a truthingaing és Paula Begoun szerint is kizárólag bőrpuhító hatással bír a bőrre, minden más állítás megalapozatlan (például, hogy képes meggyógyítani ekcémát), bár eszerint a tanulmány szerint GLA tartalma révén helyileg alkalmazva viszketéscsökkentő hatással lehet a száraz bőrre, e szerint a vizsgálat szerint pedig hasznos lehet az atópiás dermatitis tüneteinek kezelésében.

További info az összetevőről a KM-blogon >>