Dr. Bronner's

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Szappanok
Vedd meg online a Organicharmony.hu-n 2 990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2017. október 19.

Kategória:   Szappanok
Vedd meg online: Organicharmony.hu, 2 990 Ft

Dr. Bronner Varázslatos Szappanjai kiváló tisztító hatással rendelkeznek, és segítenek visszaállítani a bőr természetes olajrétegét. Felhasználhatóak hajmosásra, fürdéshez, kézmosáshoz és akár otthoni tisztítószerként is. A termékek tiszta növényi összetevőkből és természetes illóolajokból készültek, és nem tartalmaznak mesterséges felületaktív anyagokat illetve habzóanyagokat.

Ár: 2 990 Ft , Eladó: Organicharmony.hu
Személyes átvétel a belvárosban, INGYENES* házhozszállítás, akár másnapi kiszállítással, ajándék termékminták

TheNancy07

2019. január 30.

Angliában találkoztam vele először, aztán itthon is sikerült beszereznem belőle. Kipróbáltam hajra, na ott nem. Kipróbáltam testre is, ott jó volt, bár elég gyorsan fogyott, mert szivacsra öntöttem és néha túl löttyintettem, így sokáig nem bírta. Illata finom, jól habzó, és jól tisztított. Összességében az összetevői miatt rosszat nem lehet rá mondani, kicsit drága és nálam gyorsan fogyott.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

AngiToth

2017. augusztus 13.

Ha jól emlékszem 2500 Ft-ért vettem, kb. 3-4 hónapig volt elég.
Arcomra használtam, jól tisztította, pattanások sem jelentek meg rajta különösebben, de eléggé kiszárította (pedig finomítatlan shea vajat használtam hidratálóként). Szembe kerülve iszonyatosan csípett, továbbá egy idő után (mivel kiszárította a bőröm) nagyon rövid ideig tudtam csak mosni vele az arcom, mert felkenés után egyből csípni kezdett.
Hajamra is próbáltam, de sajnos a kemény víz miatt nekem a hajtöveken kívül az egész hosszán fényes-olajos lerakódás maradt utána.
Használtam fogmosásra is utazásnál, kicsit fura érzés volt, de nem volt vészes.
Az illata isteni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Ha jól emlékszem 2500 Ft-ért vettem, kb. 3-4 hónapig volt elég.
Használtam fogmosásra is utazásnál, kicsit fura érzés volt, de nem volt vészes.
Az illata isteni.

Amea

2016. augusztus 23.

Kontakt ekcémásoknak, érzékeny bőrűeknek mindenképp érdemes kipróbálni a Dr Bronner's szappanokat. Az én kezemről kb minden komolyabb tisztítószertől darabokban foszlik a bőr - mosogatószer, folyékony szappan, tusfürdő, bármi - de ezt már hosszú évek óta tudom használni bármiféle bőrreakció nélkül. Nálam a levendulás az állandó darab, a mandulás véletlenül került hozzám, összecserélték egy rendeléskor, de már nem bánom hogy megtartottam.
Kellemes az illata, puha a bőröm tőle, és erre a verzióra még a párom is rászokott.
Hajra szerintem nem jó, viszont nekem ez a folyékony szappan meg a tusfürdő és olykor a takarítószer is. (De csak ritkán, mert takarításhoz meg mosogatáshoz a márka Sal Suds nevű folyékony cuccát használom)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

anneshirley

2016. április 2.

Szuper termék és tényleg sokoldalúan használható, de én például a szappannal való fogmosást vagy a hajmosást inkább kihagyom ;) Hatékonyan és kíméletesen tisztítja viszont a sminkecseteimet (végre nem keményedik meg az ecsetek szőre, mint a korábban próbált tisztítóknál), és nagyon kis mennyiség is elég belőle. Testen és kézen is használom (hígítva), és nem szárítja a bőrömet. Általában nem vagyok oda az illatosított termékekért, de a Dr. Bronner szappanok illata szerintem kellemes és nem tolakodó, és van illatmentes verzió is, ha épp arra vágyom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 2.

Macsek23

2015. július 2.

Nem hittem benne, de tényleg nagyon sokáig elég. Illata finom mandula. Kézmosásra már csak ezt használjuk. Habzik is, de nem nagyon. Hajmosásra azért nem használnám. Fogat mostam már vele, nem rossz csak meg kell szokni. :-)
Bio összetevők. Szuper.

Up: rendesen kell hígítani, mert különben szárítja a bőrt. :-(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 2.

Bio összetevők. Szuper.

Up: rendesen kell hígítani, mert különben szárítja a bőrt. :-(

illatvarázs*

2014. november 18.

Nagyon gazdaságos. Egész pici mennyiséggel alaposan, kellemesen habzóan áttudom mosni az egész testem. Az illata mennyei, természetes mandula. A fürdés után már nem olyan intenzív az illat, de érezhető. Szappanos-mandulás tisztaság illat a bőröm jutalma, no és kellemes hidratáltság. Amikor ezzel fürdöm, nem is használok utána testápolót, mert felesleges. A természetes olajok megteszik a hatásukat. ( A hajamra nem próbáltam és tisztítószerként sem fogom kipróbálni.:-))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 18.

zsoficza

2013. december 18.

Tegnap hasznaltam eloszor, megpedig hajmosashoz. Hat arra picit tul szappanos-nyikorgos a hatas, de szepen habzik es olyan fiiiiiinom mandula illata van mint a mandulaesszencianak.
Szoval hosszu hajra samponnak nem annyira ajanlom, furdeshez meg meg nem teszteltem, na de majd nemsokara.. Azert megelolegezek egy 4est. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 18.

Antioxidánsok: Tocopherol

Kendermagolaj. A tévhitekkel ellentétben a kendermag, így az olaja sem tartalmazza a kábító hatású delta-D-tetrahidro-kannabinolt (=THC), az ugyanis a növény virágos hajtásainak levelein elhelyezkedő mirigyekben van. A CosIng besorolása szerint bőrpuhító és bőrkondicionáló hatása van. A  kendermagolaj esszenciális zsírsavakban gazdag: 60-70%-ban linolénsavat (Omega-6), 15-25%-ban alfa-linolénsavat (Omega-3) és 1,7% gamma-linolénsavat (GLA) tartalmaz. Az összetevő a truthingaing és Paula Begoun szerint is kizárólag bőrpuhító hatással bír a bőrre, minden más állítás megalapozatlan (például, hogy képes meggyógyítani ekcémát), bár eszerint a tanulmány szerint GLA tartalma révén helyileg alkalmazva viszketéscsökkentő hatással lehet a száraz bőrre, e szerint a vizsgálat szerint pedig hasznos lehet az atópiás dermatitis tüneteinek kezelésében.