Dr. Bronner's

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Szappanok
Vedd meg online a Organicharmony.hu-n 2 990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. május 22.

Kategória:   Szappanok
Vedd meg online: Organicharmony.hu, 2 990 Ft

Dr. Bronner Varázslatos Szappanjai kiváló tisztító hatással rendelkeznek, és segítenek visszaállítani a bőr természetes olajrétegét. Felhasználhatóak hajmosásra, fürdéshez, kézmosáshoz és akár otthoni tisztítószerként is. A termékek tiszta növényi összetevőkből és természetes illóolajokból készültek, és nem tartalmaznak mesterséges felületaktív anyagokat illetve habzó anyagokat.

Ár: 2 990 Ft , Eladó: Organicharmony.hu
Személyes átvétel a belvárosban, INGYENES* házhozszállítás, akár másnapi kiszállítással, ajándék termékminták

cafeconsal

2016. november 15.

Eredetileg fürdéshez vettem, illetve arctisztításra, de egyik célra sem jött be annyira. Viszont az ecseteim és a beauty blenderem mosására tökéletesen bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

nayao

2014. december 13.

Meg csak par napja hasznalom, en arcmosashoz inkabb, de mar elso hasznalat utan is teljesen udito erzete volt. A boromet tenyleg tisztanak ereztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 13.

Antioxidánsok: Tocopherol

Kendermagolaj. A tévhitekkel ellentétben a kendermag, így az olaja sem tartalmazza a kábító hatású delta-D-tetrahidro-kannabinolt (=THC), az ugyanis a növény virágos hajtásainak levelein elhelyezkedő mirigyekben van. A CosIng besorolása szerint bőrpuhító és bőrkondicionáló hatása van. A  kendermagolaj esszenciális zsírsavakban gazdag: 60-70%-ban linolénsavat (Omega-6), 15-25%-ban alfa-linolénsavat (Omega-3) és 1,7% gamma-linolénsavat (GLA) tartalmaz. Az összetevő a truthingaing és Paula Begoun szerint is kizárólag bőrpuhító hatással bír a bőrre, minden más állítás megalapozatlan (például, hogy képes meggyógyítani ekcémát), bár eszerint a tanulmány szerint GLA tartalma révén helyileg alkalmazva viszketéscsökkentő hatással lehet a száraz bőrre, e szerint a vizsgálat szerint pedig hasznos lehet az atópiás dermatitis tüneteinek kezelésében.