Farmasi

Ár:   2720 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ehilda, Módosítva: 2017. november 23.

Kategória:   Samponok

A teafaolajas hajsampon eltávolítja a felesleges zsírosságot és szennyeződéseket, tisztává és regenerálttá varázsolja a hajat és a fejbőrt. Hosszantartó tisztaságot és frissességet biztosít. A tipikus teafa illattal és semleges pH-értékkel.

bernatd

2020. június 18.

Nekem az előző véleményektől eltérően bevált. Egy kis termékmintám volt belőle, így csak egyszer használtam (tegnap este). Az én hajam puha lett tőle, nem volt nehéz kifésülni sem. Mosás közben nem éreztem égető érzést. Kellemes illata van, viszont nekem eleg nehezen habzott. A hajamat pedig szépen megtisztította.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 18.

Shaymaa

2019. március 5.

Nekem nagyon viszketett tőle a fejbőröm, elviselhetetlen égést is éreztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

Nekem nagyon viszketett tőle a fejbőröm, elviselhetetlen égést is éreztem.

mkdorina

2018. augusztus 12.

Sajnos nekem nem vált be. Szépen tisztít, de borzasztó kócos lett tőle a hajam, alig lehetett kifésülni. Pénzkidobás....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.