Dr. Chen Patika

Ár:   655 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: uaim, az összetevőket feltöltötte: Letti, Módosítva: 2012. december 6.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

Összetevők:  Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel,  Propolis, Mentol, Zöld Tea Kivonat, Nátriumszacharid,  Szorbitol, Nátriumbenzoát

Ditti11

2019. június 14.

Az összetevők miatt esett rá a választás, az csak bónusz, hogy az érzékeny fogínyemre is kiváló. Szépen tisztít és az íze is tetszik, nem szeretem a maró mentolos fogkrémeket, szóval maradni fogok ennél. Nálam bevált és a családom is nagyon szereti. Az ajándék fogkefét napi szinten nem használom csak utazáskor, maradok az elektromosnál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 14.

natasa

2019. április 10.

Tudom, hogy sokan írtátok már, de akkor én is leírom. Teljesen jó kis összetevők vannak feltüntetve, bár nem hivatalos INCI-jelöléssel.Na de kérem.... Mitől habzik ez a fogkrém???
Átlagos fogkrém, én nem vagyok tőle elájulva, bár nem használom régóta. A fogkeféje vicc. Ráadásul büdös is, olyan kínai bolt szaga van.
Na és ha már kínai bolt... Márkaleírás: "A Dr. Chen Patika egy kínai orvos által létrehozott, magyar egészségmegőrző márka." Felirat a dobozon: "Származási hely: P.R.C."

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 10.

Szotymoty

2018. szeptember 20.

Sziasztok!
Mi a Duna Pandaban vettük 980 forintért. Nagyon megnyert magának minket. Sok van benne, és jók az összetevői. Azért a bilka gyömbéres fogkremjenel nem jobb, de árban messze uti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

Sziasztok!

Eszter32

2018. augusztus 3.

Imádom. Direkt a baráti összetevők miatt vásárolom már kb 2 éve. Bioboltokban kapható, 1000 ft körül. Kellemes íz, állag. A fogkeféjét is használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

vadvirag919

2018. június 28.

Legjobb fogkrém. Kb. egy év használat után fehérített annyit, hogy ha a legerősebb rózsaszín rúzsaimat nem is, de a közepesen erős színűeket már nyugodtan használhatom. Ez nálam elég nagy szó, kávézom és dohányzom is, és bár annyira nem sárgák a fogaim, azért a fenti árnyalatoknál problémás. Az ínyvérzésen önmagában nem segít, ez fogkefe függő volt nálam. (A hozzá csomagolt bár érzékeny ínyre való, engem szurkált és a feje is túl nagynak bizonyult. Szilikon hibrid fejű Foreo volt a befutó, ezek ketten nagyon jó párost alkotnak.) Kellemes állagú, ízű, nem csíp. Az ára magasabb mint a megjelölt, bioboltban ezer forint körül van azt hiszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

DVeronika

2018. május 29.

Ár-érték arányban szuper lenne - kellemes, édes ízű, sls mentességéhez képest szuper jól habzó és tisztító fogkrém, viszont kimarja a szám körüli területet, minden fogmosás után egy nagy piros folt van ott, ahol a hab hozzáért. Lehet, hogy túl sok benne a mentol? Nem tudom, de nekem sajnos emiatt csak 3 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

mandalam

2017. szeptember 10.

Szép összetevők, jó állag, kellemes íz, nagy kiszerelés és ajándék fogkefe (bár, ez elég gagyi minőség, de tartaléknak megteszi). Bioboltokban általában 1000 Ft alatt hozzá lehet jutni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

bubilany

2017. augusztus 25.

Nagyon jók az összetevők és tetszik az ajándék fogkefe is! Sajnos az ára szerintem egy kicsit túlzás :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

kdorci

2017. április 29.

Lehet elkiabálom, de ez valami csoda! A kolléganőm javasolta ezt a terméket, hogy ő nagyon szereti. Gondoltam egy próbát megér. Kicsit tartottam tőle, hogy ennek az aloe-s dolognak milyen íze lesz, de meg kell mondjam nagyon kellemes és persze jól tisztít. Amiért azt mondom, hogy csodaszer az azért van, mert úgy látom így a 4-5 használat után, hogy kezdi szépen rendbe tenni az ínyemet. Próbáltam én már minden fajta fogkrémet, ami azt ígéri, hogy segít az ínyproblémán, de ez az egy, ami úgy látom tényleg csinál is valamit. El vagyok ájulva.
Szeretném tudni, hol 655 Ft :D mert én a rossmannban vettem 1200Ft-ért. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 29.

Szeretném tudni, hol 655 Ft :D mert én a rossmannban vettem 1200Ft-ért. :)

Matilda

2017. március 31.

Új kedvencem, a Himalaya ananászos fogkrémje után, elsősorban az összetevők miatt vettem meg. Az íze is nagyon tetszik, kellemes, kicsit édeskés, szerencsére semmi mentol, mert attól a falnak megyek, ugyanakkor megvan utána a friss lehelet érzet. A kupakja is nagyon tetszik, hogy nem tekerős, csak lepattintja az ember a végét. Nem is látok mostanában fogkrémet ilyen kupakkal. Biztos, hogy újraveszem, mert imádom és nagyon megéri, főleg, hogy fogkefét is adnak hozzá.
(Amúgy én 655 Ft-ért nem láttam sehol, 750 volt a legolcsóbb egy bioboltban, de többnyire 1000 Ft a drogériákban.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 31.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Sorbitol

A propolisz egy ragacsos, gyantás anyag, amit a méhek a kaptár védelmére gyűjtenek a baktériumok ellen. A propolisznak a bőrön is baktériumellenes és gyulladáscsökkentő hatása van.

Sorbitol h 1 1