Dr. Chen Patika

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   10 x 10 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: heni.86, Módosítva: 2014. július 23.

Kiszerelés:   10 x 10 ml
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Szépségvitaminok

A ginseng számos hatóanyagot tartalmaz: szaponinokat, olajokat, fitoszterolt, szénhidrátot, aminosavakat, vitaminokat és peptideket. A hatásért felelős vegyületek, a ginsenoidok a stressz által okozott tüneteket szüntetik meg, és növelik a szellemi, fizikai teljesítőképességet. A ginseng alkalmazható a munkateljesítmény fokozására, a koncentráló képesség növelésére, betegség utáni lábadozásokban, fáradtság, kimerültség esetén. A méhpempő a méhek által előállított, bonyolult összetételű, magas tápértékű, tejszerű anyag. Az ezzel táplálkozó méhkirálynő sokkal tovább él, mint a dolgozó méhek. Az orvostudomány is világszerte felfigyelt rá, s egyre szélesebb körben alkalmazzák a gyógyászatban is. A méhpempő nagy mennyiségű fehérjét, sokféle aminosavat, vitamint, észtert, szénhidrátot és acetil-kolint tartalmaz.

cattitude

2018. február 13.

nem az ampullát szedem, bevallom férfiasan, hanem a kapszulát, aminek semmi íze, de hatásban (szerintem) ugyanaz. most az influenzaszezonban jó szolgálatot tesza méhpempő miatt. nem szedem mindennap, mert Pharmaton Vitalt is szedek, a sok ginzeng meg nem is tesz jót. csak azért 4 csillag, mert szerintem a Pharmatonnak jobb a hatása, de ez sokkal olcsóbb, egy próbát simán megérhet mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

bubilany

2017. szeptember 6.

Felfrissít szellemileg és testileg is, reggelente nagy löketet az a naphoz...DE sajnos nagyon gyorsan feljönnek a kilók a szedése alatt :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Mundow

2017. január 21.

Két dobozzal fogyasztottam el pár év szünettel. Mindkét alkalommal híztam, de pozitív hatását nem igazán tapasztaltam.
Aki szeretne felszedni pár kilót, bátran használja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 21.

Aki szeretne felszedni pár kilót, bátran használja.

csokilany

2017. január 21.

Én nagyon szeretem, tényleg hatásos, bár nálam nem kávé-szerűen, hanem hosszú távon fejti ki a hatását, tehát kb amikor a doboz fele már elfogyott, akkor érzem, hogy kevésbé vagyok fáradékony fizikailag, és szellemileg is nagyobb teljesítményre vagyok képes, jobban, pörgősebben megy a meló. A kúra után még több napig érezni a hatását, és utána is fokozatosan csökken, ahogy a hatóanyag ürül ki a szervezetből. Érdemes a "blue bottle" feliratú dobozt keresni (én pl gyógyszertárban találtam), annak ugyan keserűbb az íze, de mintha hatásosabb lenne, és árban ugyanott van, mint a sima. Jó cucc, de hosszú távon nem érdemes több dobozt egymás után elfogyasztani, mert hozzászokik a szervezet, hanem tényleg csak "frekventált" időszakokban, nagyobb megterhelés esetén, vagy lábadozási időszakban megerősödésre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 21.

jemelja

2016. július 24.

Reggel ebből megiszom egy ampullával és máris könnyebben kelek, nem kell kávé. Zsinórban 10 napig "szedem", aztán szünetet tartok és érzem a jótékony hatását.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 24.

orybea

2016. július 13.

Az íze kellemes, én azonnal éreztem energizáló hatását. Nem olyan, mint a kávé, hogy hirtelen felszalad a fejbe hanem egyszerűen frissebbnek éreztem magam és több terhelést bírtam. De hosszabb szedésnél enyhe gyomorkavaró mellékhatása volt. Nem vészes, csak nem volt miatta étvágyam, émelyegtem kissé. Stresszes időszakban mégis sokat segített, a fáradtságom elmúlt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 13.

devababa

2015. december 31.

Stresszes periodusban vettem, nekem nem volt erezheto hatasa. Nem hiszem, hogy ujra fogom venni. Egy dobozzal fogyasztottam el. Lehet hosszabb ideig kellene inni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 31.

molnarnikolett1983

2015. május 18.

Sziasztok. Nagyon jó, imádom. Egy fórumban olvastam, hogy lehet hízni is tőle. Ez igaz. 60 kilóról 68 kilóra híztam mindösszesen 3 hónap alatt. 2 kúrányit szedtem ki. Tehát aki hízni akar, mint annó én szedje nyugodtan

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 18.

Yubiri

2014. június 15.

Kapszulában szedtem, de allergiás vagyok rá (bőrkiütés). Így nekem kuka volt, viszont ez azt is jelenti, hogy van benne rendesen hatóanyag!!! Általában semmire nem vagyok allergiás (gyógyszer, krém), csak erre, így jó szívvel nem tudom ajánlani, hogy vedd meg! Jótékony hatását rövid idő alatt nem vettem észre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 15.

Alice83

2014. április 18.

Gyorsan hat, ami vizsgahelyzeteknél kellhet..jómagam a tablettát szedem, mert az szerintem legalább olyan jó, igaz lassabban fejti ki a hatását..minden igaz amit leírtak róla..érdemes szibériai ginszenggel próbálkozni annak aki szív beteg...amúgy a dr.chen termékek nagyon jók érdemes körbenézni a termékek között..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 18.

Antioxidánsok: Panax Ginseng (Ginseng) Extract
Hidratálók: Honey

A ginzeng kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és antioxidáns hatású összetevő.

Méhpempő, mely a méhek garatmirigyében termelődő fehéres, tejszerű, sárgás színű, savanykás, szúrós illatú anyag, mely elsősorban a méhanya tápláléka, de élete első három napján minden méhlárva ezt a táplálékot kapja. A méhpempő több mint 150, biológiailag aktív összetevőt: fehérjét, zsiradékot, cukrot, vitamint, ásványi anyagot, nyomelemet, enzimeket és még számos egyéb bioaktív anyagot tartalmaz. Összetétele: víz 70%, protid 15%, glucid 12%, lipid 3%.

Sok féle jótékony hatást tulajdonítanak a méhpempőnek, de a bőrre gyakorolt hatásával kapcsolatos állítások (pl. képes megakadályozni a ráncok kialakulását és gyógyítani az aknés bőrt) Paula Begoun szerint még nincsenek tudományos kutatások által alátámasztva, bár némi feszesítő, vízmegkötő tulajdonsággal valószínűleg bír. Az összetevő az arra érzékenyeknél helyileg alkalmazva kontakt dermatitiszt és az irritációt okozhat, viszont ritkán alkalmazzák akozmetikumokban olyan koncentrációban, hogy az gondot okozzon.

Az összetevő kifejezetten instabil, levegőre, hőre és fényre könnyen lebomlik, ezért a méhpempőt tartalmazó kozmetikumokat érdemes hűtőben tárolni és kerülni a tégenyes, áttetsző csomagolást.