Dr. Chen Patika

Ár:   590 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2011. augusztus 17.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Dr. Chen Patika által forgalmazott Spa Pure Collagen maszk a többi maszktól eltérően nem krém állagú, hanem egy szövetfátyolt kell felhelyezni a megtisztított arcra, és fent hagyni 20-30 percig. Feszesíti, és puhává teszi a bőrt, a sejteket nedvességgel tölti fel, az apróbb ráncokat pedig eltünteti.

Kiszerelés: 1db maszk/tasak

Bereibi

2018. november 21.

A dr.chen maszkok a legjobbak számomra! Több gyártótól is próbáltam ilyen fátyol maszkot, de ez a leghatásosabb! Remekül hidratál, használat után még napokig puha és feszes tőle az arcom! És nem leszek pattanásos az alkalmazás után, mint pl a garnier maszkok után...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 21.

csopke

2016. július 18.

Ez nagyon érdekes, mindenki annyit áradozik a szövetfátyol maszkokról, hogy felhalmoztam vagy10-15 félét. Aztán pedig próbálgattam és vártam azt a csodás érzést, hogy most már nekem is olyan pihi- puhi , cuki lesz a bőrőm. Hát konkrétan nekem semmit nem csináltak még a plusz hidratálást sem éreztem. Az egyszerű házilag kevert maszkok százszor többet érnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 18.

Aprile

2016. június 13.

Én is a zöld tasakos újabb kiadást próbáltam. Nagyon masszív a maszk anyaga, szépen és bőségesen át van itatva a krémmel, aminek kicsit alkoholos, de meglehetősen átható virágillata van. Kellemeset pihentem benne, az arcom feltöltődött, bár én nem mondanám, hogy olyan extrán hidratálta, puhította volna. Mintha egy kicsit lehúzta volna a meglevő kis sebemről a gyulladást, viszont elég ragacsos érzést hagyott maga után.

Már próbáltam jó pár fátyolmaszkot, így azt tudom mondani, hogy jó, jó, de semmi extra, az árához mérten pedig különösen nem. Parabén nélkül talán kicsit jobban szeretném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 13.

vadvirag919

2016. április 14.

Hmm... Kíváncsiságból vettem, igazán nem vártam tőle semmit, úgyhogy nem is csalódtam. A mini ráncaimat sem sikerült eltüntetnie - időlegesen sem, kicsit csípett és kis is pirosodott a bőröm, de legalább teljesen beszívódott. Nem tudom, h ennek most örüljek-e az előző vélemény alapján. :D Nyáron 40 fokban biztosan jól esne, de ezért ennyit biztosan nem adnék ki még 1x. Úgy sem, hogy akciósan vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 14.

nemeth.anita

2016. február 27.

Nos a termékcsomagolás már nem így néz ki, mert egységes zöld csomagolásban van mindegyik Dr. Chen szövetfátyol maszk. A termék nekem sajnos nem vált be... Illetve, szép puha lett tőle a bőröm leszedést követően, majd egy-két óra múlva göröngyös-pattanásos-foltos lett. Nekem érzékeny a bőröm, emiatt nem mondhatom, hogy bevált. Igaz, hogy több alkalommal is fel lehet használni, a My Hsin-Ni maszkokhoz hasonlóan ügyesen visszacsomagolva és a hűtőben tárolva még egy-két alkalomra elegendő volt. Érzékeny bőrre nem javasolnám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 27.

Kacija

2016. február 10.

Egy kis kinai boltban vásárolom a Ferenc körúton rendszeresen ezt a maszkot 495 Ft-ért, meg az aloe verásat is 455 FT-ért. Fantasztikus, imádom! Gyönyörű lesz a bőröm, és mivel tocsog az anyagban, én is elteszem használat után, és még egy alaklommal bőven elég :) Levétele után a börömbe masszírozom az anyagot egy elektromos arcmasszírioóval, ami melegít is masszírozás közben, így tökéletesebb nem is lehetne a hatása :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 10.

Titvog

2016. január 24.

hú az illata valami állati! Kicsit féltem hogy büdös lesz, de olyan jó kis krém illata van, öröm szagolni :D A maszkja még mindig óriási és tocsog a krémben, ezért én miután használtam, szépen visszaraktam a kis zacskóba. Gondoltam majd még egyszer jó lesz használni. Használat után finom puha lett az arcom, és tartósan illatos, viszont ezt is muszáj volt lemosni mert ragacsossá szárat a bőrömön. Egyébként utána még két három napig babapopsi puha volt tőle a nyakam is, ahová jutott bőségesen. A gyulladt részeket meggyógyította egy óra eltelte után, és nem is irritált. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 24.

carriebradshaw

2015. november 3.

Óriási :D a szó minden értelmében. Nem tudom mekkora arcra tervezhették?:D kicsit nehéz elegyengetni a nagy méret miatt, meg tényleg jó sok cucc van a tasiban, mondjuk 700ért legyen is :P Tényleg puhít az arcon, és olyan frissítő hatású, nagyon kellemes közben is,mert hűsít, és utána is az arcom tapintása kisimult és lágy - pár napig biztosan. Ez az első ilyen maszkos próbálkozás, de határozottan tetszik a dolog :P újravásárlós :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 3.

Edina1015

2015. október 22.

Bár még nem szorulok ránctalanításra, de a megelőzést fontosnak tartom. Heti egyszer hámlasztok, gondoltam utána feldobhatnék egy tápláló maszkot. Erre esett a választásom. Első lépésben tisztítottam arclemosó szerelmemmel (teafaolajos dr. Organic), majd jött a radírozás (úgy gondolom akkor szippantja be legjobban a bőr az értékes hatóanyagokat, ha az elhalt hámsejteket eltávolítjuk), és a maszk. Szépen rásimul az arcra, kellemes a krém, amivel át van itatva és valóban bőséges, jut a nyakra, dekoltázsra is és még marad a tasakban krém elkenegetni. Az eredmény üde, kisimult, selymes arcbőr.
Most már ő is hozzátartozik a heti szépségnapomhoz ^^

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 22.

Most már ő is hozzátartozik a heti szépségnapomhoz ^^

juhaszregina

2015. október 15.

Tegnap próbáltam először. Elképesztően jó a hatása! Újra fogom venni. Szokatlan volt, hogy tocsog a krémtől a maszk, feküdni kell benne. Ami a nyakamra folyt, azt szét is kentem, a dekoltázsomra is jutott. Fél óra után csak a szövetfátyolt vettem le, nem mostam le. Beitta a bőröm, és olyan sima lett tőle, mint 16 éves koromban. Másnap reggel is puha, hidratált bababőrrel ébredtem. Maradt még a tasakban egy kis krém, azt este még rákenem az arcomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 15.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Collagen, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Glycerin

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.