Dr. Chen Patika

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2018. november 22.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ez a szövetfátyol arcmaszk segíti az elhalt hámsejtek eltávolítását, és a bőrfelszín megtisztítását. Nedvességgel tölti fel a sejteket, ezáltal az apró ráncok kisimulnak. Egyedülálló, intenzív programja regenerálja és puhává varázsolja a bőrt. Rendszeresen használva az arc természetesen ragyogóvá válik.

fagas

2013. szeptember 26.

Puha bőrt "kaptam" a használata után, a maradék anyagot egyéb, száradásra hajlamos részekre kentem,ott is jól teljesített, kap egy 4-es, mert azért nem vagyok teljesen meggyőzve, ja és az ára is elég húzós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 26.

Heli

2012. április 19.

A képen az árnikás van, a megnevezésben papayás. Na mindegy, én az árnikásat használom. Este szoktam felrakni fél órára, utána a fátylat leszedem, de a maradék zselét nem mosom le. Reggelre beszívja a bőröm, ami már ránézésre is egészségesebb. Elvileg gyulladáscsökkentő is, ami szépen leviszi a piros pattanásokat. Az illata elsőre egy kicsit furcsa volt, de meg lehet szokni. Ezért 5/4

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 19.

szueszti

2011. október 4.

Teljesen átlagos arcmaszk hidratáló hatással, talán picit olajos.A bőröm puha volt a használat után, de nem egy csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 4.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol, Glycerin

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.