dr. Förster

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ms.Xixin, Módosítva: 2012. április 14.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolás

Serkenti a bőr érellátását, enyhíti a reumatikus fájdalmakat, az izomlázat és a rovarcsípések kellemetlen tüneteit.

szilvi

2012. április 16.

Mi sokmindenre használjuk ezt a gélt, főleg csípésekre, izületi és izom fájdalmakra, inhalálásra megfázáskor és ha lázas vagyok akkor a mellkasam szoktam bekenni vele. Nem mondhatni, hogy csodaszer, ezért nem kap maximális pontszámot, de minden esetre 3 csillagot simán megér. Amit nem szeretek az ilyen géleknék, hogy egy kicsit ragadnak..ez is..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 16.

Ms.Xixin

2012. március 27.

Én megfázás,nátha esetén szoktam alkalmazni az egész családon,és nálunk bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 27.

Én megfázás,nátha esetén szoktam alkalmazni az egész családon,és nálunk bevált.

Emulgeálószerek: Triethanolamine
Tisztítószerek: Triethanolamine
Illatanyagok: Isopropyl Alcohol, Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) Leaf Oil, Limonene

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.