Dr. Fresh

Ár:   800 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szluca, Módosítva: 2015. június 3.

Kategória:   Fog- és szájápolók

"A Dazzling White Fogfehérítő tollal mosolyodat bámulatosan fehérré varázsolhatod gyorsan és egyszerűen! Több száz dolláros fogorvosi kezelések, kényelmetlen matricák és különböző eszközök hosszú órákig tartó viselése helyett a Dazzling White Fogfehérítő tollal mindössze annyi a dolgod, hogy bekend fogaidat, és már készen is vagy! A toll használata a leghatékonyabb módja a fogfehérítésnek, hiszen a gél abban a pillanatban megkezdi a fehérítést, amint a fogakhoz ér. A hidrogén peroxid professzionális erejével a fogak szerkezetének mélyéről is képes eltávolítani az elszíneződéseket, így a toll minden használat után egyre ragyogóbbá varázsolja mosolyodat.

Amellett, hogy elképesztő hatásos, ez a termék a legkényelmesebb mind közül! Hiszen egy toll bármilyen táskában elfér, könnyen magaddal viheted bárhová, és a többi fogfehérítő eszközzel szemben használata nem kíván különleges előkészületeket. Mosolyod egyetlen hét alatt akár 4 árnyalattal fehérebbé válhat!"

drzhczk

2019. április 2.

én is külföldről rendeltem, mindösszesen kb 1 dollárért, számomra nagyon pozitív, hogy könnyen applikálható (a fogak közé is!), nekem nem okozott semmiféle irritációt, és nem is csípett. első használat után én nem látok jelentős változást, bár alapvetően se mondhatóak sárgának a fogaim. egyelőre 4 csillagot kap tőlem, aztán később update-elek :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

tundeelza

2017. július 8.

Ebayről rendeltem 400,- ért, nem vártam sokat tőle. De nagyon jó.
Első használat után (ami kb 5perc volt) már láthatóan fehérebb lett a fogam.
Azonban nagyon vigyázni kell vele nehogy a zselé hozzáérjen a szánk széléhez vagy bármi máshoz mert csíp egy kicsit.
De ennek ellenére nagyon megvagyok vele elégedve. Az első olyan termék aminek első használat után van eredménye.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 8.

Ebayről rendeltem 400,- ért, nem vártam sokat tőle. De nagyon jó.
Első használat után (ami kb 5perc volt) már láthatóan fehérebb lett a fogam.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Zinc Oxide

PVP 0 0

Az EWG hivatalos funkció besorolása szerint óldószerként használt összetevő valamint segít a bőrben tartalni a nedvességet.  Paula Begoun szerint a Polyethylene Glycol tipikusan olyan összetevő, amit a legtöbb "natúr" irányzat üldöz, pedig a rémtörténetekkel ellentétben nincs semmi köze a fagyállóhoz, és nem készült még olyan kutatás sem, mely azt bizonyítaná, hogy ez a PEG vegyület problémát jelentene a bőrre nézve. Éppen ellenkezőleg: nincs ismert toxikus hatása a bőrre, és mivel képes áthatolni a bőrön, segít a többi összetevőt mélyebben a bőrbe juttatni, sérült bőrün viszont kerülendő a használata.