Dr. Hauschka

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Wellbe-n 6600 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. május 11.

Lelőhely:   patikák, bioboltok, online
Kategória:   Egyéb
Vedd meg online: Wellbe, 6600 Ft

Arcszaunához, gőzöléshez alkalmazható. Súlyos gyulladások esetén a kitisztítás után, vagy férfiaknak a borotválkozásnál keletkezett kis sérülésekre hígítás nélkül, helyi fertőtlenítésre is használható.

Ár: 6600 Ft , Eladó: Wellbe
hajasbaba

2014. augusztus 6.

A tisztító maszk előtt ezzel gőzöltem az arcom. Fél liter forrásban lévő vízhez egy kanál koncentrátumot kevertem. Igaziból nem vettem észre semmit sem, pont ugyanolyan volt, mint amikor csak sima vízzel gőzöltem az arcom. Mivel drága és nem használt, de nem is ártott, így legyen egy 2-as.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 6.

Alkoholok: Alcohol

A százszorszép virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr kondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint viszont eddig még semmilyen tudományos kutatás nem utalt arra, hogy hasznos lenne a bőrnek.

Kerti sarkantyúka kivonata. A CosIng hivatalos besorolása szerint fertőtlenítő hatású, tonizáló, bőrkondícionáló összetevő. A Wikipédia szerint főleg fertőtlenítőként és antibiotikumként használják, magjait biokrémbe sajtolják.