Dr. Hauschka

Ár:   7500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online a Wellbe-n 7700 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: misoko, Módosítva: 2015. január 5.

Lelőhely:   patikák, bioboltok, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online: Wellbe, 1250 Ft

Az benne található illatanyagok természetes éterikus olajok (Citral, Geraniol, Farnesol, Limonene)!

A faggyúmirigyek működését szabályozó nappali ápolásra szolgáló készítmény. Használatával normalizálódik a bőr zsírtermelése, fokozza a pórusok rugalmasságát, elősegíti a bőr gyulladásainak gyógyulását, minden bőrállapot esetén véd az időjárás viszontagságai ellen.

Ár: 1250 Ft , Eladó: Wellbe
Ár: 7700 Ft , Eladó: Wellbe
CherryCoke

2018. augusztus 4.

Valóban nagyon érdekes érzés olajat rakni zsíros helyekre de határozottan segített a zsírosságon, sokkal kevésbé zsíros még a 35 fokos kánikulában is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

Bog

2017. március 24.

Első arcolajpm volt, ami alajaiban változtatta meg az arcápoláai szokásaimat! Most már tudom, hogy a kombinált, zsírosan fénylő bőrt nem szárítani kell, hanem hidratálni, és szabályozni a zsír termelését! Imádom! Nagyon jó termékcsalád! Kicsit drága, de nagyon kiadós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 24.

Tamcsi

2016. december 13.

Évek óta használom a speciál tonikkal együtt. Nálam 100% ban bevált, semmi gyulladás nincs az arcomon azóta ( korábban tavasszal és ősszel mindig bellobant az arcom, sok kis apró gyulladt miteszert eredményezve).
Használata könnyű, nem hagy zsíros érzetet ( fontos, hogy mindig nedves arcra kenjük ), bár néha nyáron lecserélem hidr.tejre.
Az illata fantasztikus, az ára már kevésbé, de tényleg 2-3 csepp kell belőle, én reggel és este is használom, így kb. egy évben 2* veszem meg. Így már nem is űlyan vészes, ugye?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 13.

Colorful

2015. december 12.

A speciál tonikot évek óta használtam gyulladások lehúzására és a boltban ajánlották mellé ezt az arcolajat.Meg is vettem mondván semmit sem veszíthetek a dolgon. Azt gondoltam, hogy szuperül fog hidratálni. Először csak magában használtam utána tudtam meg, hogy emellé még hidratáló krémet is érdemes használni akkor lesz tökéletes a hatás. Igazából volt olyan nap amikor elfelejtettem használni vagy egészen egyszerűen nem volt kedvem és semmi különbség nem volt a végeredményben.Nekem maga az olaj nem segített a gyulladások lehúzásában sem.3 csillagot érdemel,mert nem rontott a bőröm állapotán.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 12.

Hamuka

2014. december 7.

Nálam az arcolaj fogy a leglassabban.... Négy hónapja vettem, még a 2/3-a biztos megvan. Elég 2-3 csepp egy alkalommal. Speciál tonikkal együtt használom, nagyon jó hatása van. A mélytisztító nálam 3-4 .hétig bírta, azt lecseréltem.
Több évvel ezelőtt is próbálkoztam a termékcsaláddal, de akkor nem győzött meg. Tudni kell használni....
4 hónapos távlatban azt kell mondanom, hogy soha nem volt ilyen jó ár-érték arányú hidratáló krémem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 7.

tuunci

2014. december 4.

Rettenetesen gyorsan fogy és még annál is drágább! Nekem is kissé fényes volt a bőröm tőle, bár nem töröltem le a maradékot, hadd hidratáljon, sajnáltam is volna! A fénylés nem baj, ha még nem érett, ráncosodó a bőröd, jól is tud állni. Csillog inkább!
Nekem nagyon használt, nem vettem meg a kezdő csomagot, hanem egyből a termékeket: a mandulás enyhén masszírozó lemosót (1 hétig elég csak), a tonikot és az olajat. Pár hónap és eltűntek a pattanások. Már nem is kell feltétlenül használnom, olcsó natúrkozmetikai termékeket használok, mert a Hauschkát nem tudom megfizetni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 4.

hajasbaba

2014. augusztus 10.

Nekem eddig jók a tapasztalataim vele, bár én már 2 vagy 3 éve csak bio dolgokkal ápolom a bőröm, így a kezdetleges fájó pattanásokkal járó tisztulásos szakaszon már rég túl vagyok. Azóta már normál állapotban van a bőröm. Nagyon jó gyulladáscsökkentő, és nekem nagyon jó hidratáló. Viszont drága.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 10.

Szonya

2013. július 3.

Kicsit még örülök is, hogy nem csak én jártam pórul ezzel a márkával. A kezdő csomagot vettem meg, és még egy kúrát is végigcsináltam (akkor még nem az intenzív kúrák voltak, hanem kis fiolák, azt hiszem 40 db egy dobozban). Az eredmény egy nagy nulla. Pedig annyira tetszik a filozófiája, a tisztasága! Ez az arcolaj meg főleg botrány, úgy fénylett a bőröm éjjel-nappal, mint még soha.
Ja, és az valóban egy hülyeség, hogy nem lehet az arcot radírozni, nekem tág pórusaim vannak, könnyen megül bennük bármilyen szennyeződés, egy sima paskolós lemosótól nem tud kitisztulni. Igényli a bőröm az arcradírt, és én is szeretem, ahogy felfrissül utána a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 3.

natasa

2012. január 29.

A pattanásokat kentem vele, de hiába... nem tűntek el. Sok szép összetevője van, ez tény. Viszonylag hamar beszívta a bőröm, de átütő javulást nem tapasztaltam. Egy csomó olaj keveréke, ami nekem nagyon töménynek tűnik. Tudom, hogy egész arcra kellene kenni, nem egy-egy pattira, de egész arcra nem mertem kenni, mert egyrészt indokolatlan volt, másrészt nekem nem szimpatikusak az ilyen erős olajos kozmetikumok, nem szereti a bőröm őket.
Próbakiszerelésem van, a polcon álldogál még egy darabig, aztán ha lejárt, akkor kidobom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 29.

zsu044

2012. január 8.

Szerintem szuper termék, bár én nem szoktam leitatni a maradékot, hanem becopfolom a hajam, hogy ne cuppanjon az arcomra, én fent hagyom egész éjjelre. Puha lesz tőle a bőröm, és valóban megnyugtatja a gyulladt bőrfelületet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. január 8.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Nyúlszapuka vagy réti nyúlhere kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló, a CosDNA szerint pedig gyulladáscsökkentő, szövetösszehúzó összetevő. A Dr. Hauschka honlapja szerint a nyúlszapuka kivonat méregtelenít, csökkenti a duzzanatokat és segíti a sebgyógyulást. Normalizálja a zsíros, száraz és irritált bőrt is.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.