Dr. Hauschka

Ár:   6900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Izabel, Módosítva: 2016. május 5.

Lelőhely:   patikák, bioboltok, online

Limitált kiadás

A „Nyári impressziók” kollekcióból már ismert arcszín púder, finom üde barackvirág színeivel kiemeli az orcák természetes sugárzását, és egyben segíti formálni az arcot, megelevenítve annak kifejező erejét. A dobozban található púderecset segítségével visszük fel.

A megfelelő hatás elérése érdekében vegyük figyelembe az arc formáját – ott kezdjük, ahol a legerősebb színintenzitás szükséges.

titikutyus

2018. május 11.

Nagyon szép, halvány rózsaszín, csillám mentes pirosító, barátságos összetevőkkel. Jónéhány hónapnyi parkolópálya után nyúltam hozzá újra, de mióta inkább a natúr kozmetikumaimat használom, majdnem minden nap őt viselem. Az igazi mindennapokra való, rózsás, természetes pirosító, elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 11.

Doridia

2017. augusztus 25.

Tényleg nem barack színű, hanem rózsás. Nagyon szép, természetes színű a végeredmény. Hideg árnyalatú, matt, nincsenek benne csillámok. Lehet építeni, nehéz túllőni vele, ezért a kezdőknek is ajánlanám. Szépek az összetevők és örülök, hogy emellett tartós is. A kis ecsettel szépen lehet dolgozni, nagyon jó minőségű. Én akciósan vettem kb. egy hete. Nagyon szeretem, örülök, hogy rátaláltam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

CBlue

2016. június 21.

Dr. Hauschka Limited editions duo arcpirosító
2016-os kiadas. Ketfele rozsas arnyalatu duo arcpir. Nem barackvirag szinu, ahogy a fenti leirasban szerepel. Szeretem a marka dekorkozmetikai termekeit, bar eleg dragak. De cserebe nagyon szepek az osszetevok es az en hipererzekeny borom is birja, ami nekem nagyon fontos. Szepek a szinek, jol epitheto, termeszetesen mutat a boron. Tartos. A hozzatartozo kis ecsettel szepen lehet dolgozni, jo minosegu. En 18,5 euroert vettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 21.

Dr. Hauschka Limited editions duo arcpirosító

Hidratálók: Magnesium Stearate

Kaolin 0 0

Szilícium dioxidot tartalmazó üledékes kőzet, melyet fehér por formában tartalmaznak a kozmetikumok és dörzsölő, bőrradírozó anyagként szolgál.

Nyúlszapuka vagy réti nyúlhere kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló, a CosDNA szerint pedig gyulladáscsökkentő, szövetösszehúzó összetevő. A Dr. Hauschka honlapja szerint a nyúlszapuka kivonat méregtelenít, csökkenti a duzzanatokat és segíti a sebgyógyulást. Normalizálja a zsíros, száraz és irritált bőrt is.