Dr. Hauschka

Ár:   6309 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Wellbe-n 6930 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annuska, Módosítva: 2011. május 3.

Lelőhely:   patikák, bioboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Vedd meg online: Wellbe, 6930 Ft

Alapkozmetikumként alátámasztja és ösztönzi a bőrfunkciókat, erősíti az anyagcsere-tevékenységet, ezzel fokozza a kötőszövetek duzzadóképességét.

Ár: 850 Ft , Eladó: Wellbe
10 ml próba kiszerelés
Ár: 6930 Ft , Eladó: Wellbe
100 ml kiszerelés
vrita90

2017. december 17.

Melytisztito lemosovak es a jegviragos kremmel egyutt hasznalom, nagyon szeretem. Ezelott sosem hasznaltam tonikot, de mar ertem, hogy miert kene :)
Special tonikot akartam venni eloszor, mert az jobban illil a bortipusomra, de az sajnos Ausztriaban nem kaphato. Ennek ellenere tokeletesen elegedett vagyok vele, napi 2x hasznalom, emellett is sokaog kitart egy uveg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 17.

Purnima

2017. augusztus 27.

Nyáron krém helyett teljesen megállja a helyét az én olajosabb bőrömön. Egész felsőtestre is szoktam fújni(nyak, dekoltázs, váll, hát). Nem rossz, de a Martina rózsa/shea tonik sokkal fincsibb és árban is reálisabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

Moringa

2017. április 5.

IMÁDOM! Ez a termék számomra, illat, kifinomultság, hatás, szempontjából a number 1.

hajasbaba

2014. december 7.

Nekem nagyon bevált a "hauschkás" arcápolás. Mélytisztító után használom reggel és este, valamint reggel a tonik után felkenek még egy kis rózsakrémet is. Folyamatosan javul a bőröm mióta ezt a triót használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 7.

floracska6

2013. szeptember 29.

Először is nagyon tetszik benne, hogy reggel felébreszti a bőröm amikor ráfújom az arcomra, nagyon frissítő. Mivel még csak három napja használom nem vettem észre nagy változásokat, tehát csak felületesen osztályozom 5 pontra, de egy hét múlva megírom a tapasztalataimat is.
Ti este vagy reggel használjátok egyébként?

Update: már 3 hónapja használom és nekem kimondottan pozitív a termék hatása! Pattanásaim azóta nem igen jöttek elő, nagyon jól feltölti a bőröm frissességgel és az illatát is szeretem. Kicsit szárít, dehát elvégre ez egy tonik:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 29.

Ti este vagy reggel használjátok egyébként?

natasa

2013. július 9.

Érdekes termék: van, akinek egyáltalán nem vált be ( itt vagyok például én), és ezek szerint van, akinek igen. Szerintem nem méltatlan az alacsony pontszám.:-))))
Semmilyen pozitív változást nem vettem észre. Hosszú távon még szárított is, annyira ösztönözte a bőrfunkciókat (hogy a marketing szöveget idézzem), hogy szépen jöttek elő a pattanások. Az illata sem tetszik. Alcohol denat a 3. helyen....igényes termék...:-((( A csomagolása viszont ízléses. Ettől függetlenül nagyon drága, pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 9.

kiprobaltam.hu

2013. július 9.

Méltatlanul alulpontozott tonik, nekem teljesen bevált. Szép üde lesz tőle a bőröm. A 100 ml reggeli-esti használat mellett is sokáig elég (kb. 4 hónap). A család férfitagjai rájárhatnak borotválkozáshoz arcvíz helyett, vagy csak úgy, mert tényleg nagyon kellemes :]

acslinda

2013. január 19.

Én is meglepődtem, hogy csak a víz van zölddel jelölve. Nekem zsírosodásra hajlamos erősen a bőröm, és féltem egy kicsit tőle emiatt, de az első pár napban megnyugodtam, mert nem lett drasztikusan zsírosabb, sőt, feltűnően gyorsan fel is szívta a bőröm a nedüd. Azt észrevettem, hogy tisztul a bőröm, löki ki magából, amit nem szeretne, de állítőlag ez Hauschka tulajdonság, így még nyugodta vagyok. Pár hét múlva jövök több véleménnyel. Megj, Annak van jelentősége hogy Alcohol vagy Alcohol Denat? Az én csomagolásomon csak sima Alcohol van. Még annyi, hogy én 2013-ban 6.300,-Ft-ért vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 19.

kkrisz

2013. január 19.

Nem szárít, nem zsírosít, inkább csak teltté, rugalmassá teszi a bőröm. Évek óta használom, és nagyon szeretem, még az illatát is. Csak ráfújom az arcomra, és kicsit beütögetem. Nálam bejött, csodálkozom is a sok negatív kritikán, ezért is írtam ellenpéldát.. Most normál a bőröm, de korábban pattanásos/vízhiányos volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 19.

Biocica

2011. október 14.

Semmi különös. Nem szárította a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 14.

Semmi különös. Nem szárította a bőrömet.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Citronellol, Geraniol, Limonene

Nyúlszapuka vagy réti nyúlhere kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló, a CosDNA szerint pedig gyulladáscsökkentő, szövetösszehúzó összetevő. A Dr. Hauschka honlapja szerint a nyúlszapuka kivonat méregtelenít, csökkenti a duzzanatokat és segíti a sebgyógyulást. Normalizálja a zsíros, száraz és irritált bőrt is.