Dr. Hauschka

Ár:   4070 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Wellbe-n 4070 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2017. július 10.

Lelőhely:   patikák, bioboltok, online
Kategória:   Egyéb
Vedd meg online: Wellbe, 4070 Ft

Serkenti a köröm regenerációját, rugalmasságát. Erősíti, simítja és védi a körmöt és körömágyat.

Ár: 4070 Ft , Eladó: Wellbe

Sofi

2018. október 23.

Krémmánián nyertem anno én is a terméket. A körömágyat nagyon szépen ápolja, az amúgy kiszáradásra, repedezésre hajlamos körömágyam pihepuha maradt ennek a használatával. Viszont nekem a körmeimmel sajnos nem csinált túl sok mindent, nem törtek kevésbé a körmeim, de hát ez genetika:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

vikitaliana

2017. augusztus 10.

Kreámménián nyertem tesztelésre.
Mivel sokat járok műtőbe, rengeteg szappant és alkoholos kézfertőtlenítőt lát a kezem és a körmeim. A körmömet nem is, de a köröm körüli bőrt ez igencsak megviseli és ennek hatására kis feltépődések szoktak jelentkezni. Ezek eltüntetésére nekem bevált ez a kis stift, jól ápolja a körömágyat. Hasonló problámával küzdőknek tudom ajánlani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Kreámménián nyertem tesztelésre.

Almina

2017. július 10.

Krémmánián nyertem a terméket.
Pár hétig használtam, utána átmenetileg felfüggesztettem a használatát. Erről az időszakról tudok írni jelenleg érdemben, később tervezem update-elni a véleményem.
A körmöm alapból erősnek mondható, ami miatt érdekelt a termék, az a körömágyaim katasztrofális állapota. A bőr ott száraz, lemezes töredezésre és beszakadásra hajlamos. Ezért főleg ott használtam. Első egy-két használat során rendesen jött belőle az olaj, de utána a fej kezdett elszíneződni, felbolyhozódni, és az olajat is nagyon nehezen lehetett kisajtolni belőle. Szinte alig látszódott valami a bőrömön, miután végigdörzsöltem vele a körömágybőrt. Lehet, hogy valóban elég is ennyi és így van tervezve, de nekem ez is csalódás volt, illetve az is, hogy pár használat után lehetett volna cserélni az első fejet egy újra. Azt gondoltam, jobban bírja majd a strapát.
Amit a körömágyamon észrevettem, az viszont biztató volt. Puhább, hidratáltabb lett látszólag a problémás terület napi kétszeri használat mellett, ezt pedig már viszonylag gyorsan megtapasztaltam. Amíg használtam, nem szakadt be a bőr és nem is töredezett fel.
Cserélek fejet, használom tovább és írok még róla. Egyelőre 4 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

Krémmánián nyertem a terméket.
Cserélek fejet, használom tovább és írok még róla. Egyelőre 4 csillag.

elisa78

2017. július 7.

Tesztelésre nyertem én is! Sajnos nekem semmilyen hatást nem váltott ki, borzasztó nehezen tudok kicsikarni egy kis olajat a tollból. A parfümöt pedig nem értem az összetevők között, hiszen elvileg természetes összetevőket tartalmaz, illetve teljesen semleges az illata. Elhasználom, de nem venném újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 7.

Argold

2017. július 7.

Én is Krémmánián nyertem, ezúton is köszönöm!:) nos én először megmondom őszintén tartottam attól, hogy milyen illata lesz, mert ismerve a neem olajat -ami ugyan nagyon hasznos kis olaj, de borzasztóan erős, elviselhetetlen illata van- féltem, hogy nagyon büdi lesz majd ez a kis stift. De láss csodát, nagyon kellemes enyhe illata van. Egy hónapos tesztelés után, heti három-négy használattal, azt kell, hogy mondjam, nagyon klassz kis darab. A körmöm sokkal erősebb lett, nem töredezik már szinte egyáltalán, és nagyon szép fényes. Esténként csak bekenegettem, majd bedörzsölöm és ennyi :). Az ára elég húzós, de szerintem érdemes egy próbát tenni azoknak, akiknek gyenge a körmük.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 7.

repis

2017. május 16.

Ha minden igaz az alap 12 eurós ár elég riasztó elsőre, de a bónusz 3 cserélhető fejjel egészen megérheti.
2-3 hete használom, azóta azt tapasztaltam, hogy kicsit gyorsabban nő tőle a körmöm. Azt még nem tudom megmondani, hogy kevésbé törik-e vagy sem, azt majd később megírom.
Az illata finom levendulás, maga az olaj hamar beszívódik :)
Szívem szerint csak 4 pontra értékelném, de az, hogy vegán és állatokon sem tesztelt a termék, így kap tőlem egy plusz csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 16.

Az illata finom levendulás, maga az olaj hamar beszívódik :)

doreszka94

2017. május 13.

En is tesztelesre nyertem itt a Kremmanian. A kezemen mukorom van, ott igy csak borapolasra hasznalom, ezert elkezdtem a labamon is hasznalni. Eloszor nem igazan tudtam szetcsavarni, kijott az egesz,de utana sikerult elkezdenem hasznalni. Borapolasra is egeszen jo, gyorsabban no a kormom es fenyesebb is lett. Nagyon orulok, hogy kiprobalhattam ezt a termeket (koszonom Kremmania!), de magamnak megvenni valoszinuleg nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

nikolett

2017. május 9.

A Krémmánián nyertem tesztelésre és én, aki nem festem a körmöm, nincs géllakkom (egyszer volt, de sajnos én, balga, lekapartam a körmöm felső rétegeivel együtt:D). Kíváncsi voltam, mit tud nyújtani. Alapvetően elég gyenge a körmöm és mindig 0 mm-esre van levágva :D Igen, nagyon szép... (se). Szorgalmasan használom, max 1-2 nap kihagyással, mióta megkaptam, de már az első (!!!) használat után erősebb, fényesebb lett tőle a körmöm. 5 csillagot érdemel, géllakk után kellett volna vele találkoznom, de most is nagyon örülök neki és köszönöm!!! :) Azt hiszem, állandó tagja lesz az esti "rutinomnak".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

Moringa

2017. április 5.

Alap darabja a körömápoló neszeszeremnek!

Alap darabja a körömápoló neszeszeremnek!

CBlue

2016. június 21.

Az illata szamomra semleges. A hatasa nagyon jo, szepen apolja a koromagybort. Sokaig eleg, ami az arat figyelembeveve szerencses. Tobb ilyen olajos apolostiftet is hasznaltam mar, ez az egyik kedvencem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 21.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract

Nyúlszapuka vagy réti nyúlhere kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló, a CosDNA szerint pedig gyulladáscsökkentő, szövetösszehúzó összetevő. A Dr. Hauschka honlapja szerint a nyúlszapuka kivonat méregtelenít, csökkenti a duzzanatokat és segíti a sebgyógyulást. Normalizálja a zsíros, száraz és irritált bőrt is.