Dr. Hauschka

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Wellbe-n 4400 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lozmor, az összetevőket feltöltötte: monni, Módosítva: 2011. szeptember 28.

Lelőhely:   patikák, bioboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: Wellbe, 4400 Ft

A krém alapos mélytisztítást végez, ugyanakkor a bőr természetes savköpenyét (védőburkát) nem károsítja,és biztosítja a bőr egészséges víztartalmának fenntartását.

Kiszerelés: 50 ml

Ár: 850 Ft , Eladó: Wellbe
10 ml próba kiszerelés
Ár: 4400 Ft , Eladó: Wellbe
50 ml kiszerelés
ildi81

2019. február 19.

Közel két éve használom ezt a tisztítót, és bár sok mást is próbáltam közben mellette, mindig visszatérek hozzá. Esténként használom, szépen tisztít, és nem kell sok belőle. Finoman a tenyérrel kell a bőrbe "belecuppogtatni", így hatásosan tisztít és lemosás után egy vékony hidratáló réteg marad utána. Én az illatát is szeretem, nem erőteljes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 19.

szitakötő

2018. augusztus 3.

Update (2018.08.03.) sajnos el kell vennem két csillagot, a kezdeti lelkesedésem csúnyán letört: a Hauschka termékek teljesen kinyírták az arcomat, az előkelő helyen szereplő Alkohol miatt gondolom, totál szétszáradt. Ha nem krémeztem folyamatosan, borzasztó állapotban volt. Másnak ettől még jó lehet, ezért nem vonok le többet.

2018.03.05. Egy hónapja használom, reggelente (este a tisztító tejet szoktam). A weboldalukon levő videó szerint próbálom benyomkodni a bőrömbe, nem dörzsölve. Nagyon megszerettem, bár eleinte furcsa volt ez a technika. Azt gondoltam, húzódni fog a bőröm, kiszárad, de szerencsére nem. Kíváncsi vagyok, meddig lesz elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Tekka

2018. június 2.

Nem olyan régóta használom még, de így kicsit több mint egy hónap távlatából teljesen szimpatikus idáig, szerintem jól tisztít és nem szárít. Először furcsa volt az állaga és a használati utasítás, de gondolom megszokás kérdése, már egész belejöttem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 2.

vrita90

2017. december 17.

Ket het hasznalat utan nyilatkozom, nekem tokeletesen bevalik. Reggel-este hasznalom, eloiras szerint. Tokeltesen leszedi a korrektort es pudert, mast nem hasznalok.
Gyorsan fogy, viszonz annyira elegedett vagyok vele, hogy mindenkeppen ujra fogom venni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 17.

Purnima

2017. augusztus 27.

Mélytisztó alatt én egészen másra gondolok, nekem ez egy átlagos arctisztító. Nem rossz, (kizárólag!!!) a tonikkal használva szép bőrképet eredményez, de valahogy még sincs utána "tiszta bőr" érzetem, maga után hagy egy réteget(persze tudom direkt). Alig bírt ki egy hónapot, 4400 ft, ami azt jelentené ha egész évben használom, hogy évi 52.800 ft csak arctisztítóra költök. Nem reális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

Moringa

2017. április 5.

Kevesen tudják jól használni. A dr. hauschka alapelvhez hozzá tartozik a meleg törölközős borogatással való lemosás, aki ezt nem tanulja meg alkalmazni valószínű kerek szemekkel néz, hogy mi ez az egész? Darabos furcsa állagú lemosó? Pedig a türelmetlenség helyett érdemes egy kis időt szánni rá! Mellesleg hámlasztónak is kiváló! ...és nem kémiai hámlasztás mint a PC. termékeknél..hanem ultra természetes!

annodobo

2017. január 26.

Szerintem egész jó krém viszont nem tud többet, mint a legolcsóbb kategóriájú krém/arctisztító. Egy kicsit többet vártam tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 26.

rinkitinki

2016. december 18.

2 éve használom rendszeresen, nekem nagyon sokat javított a bőröm állapotán. Elsősorban a miteszereim száma és erőssege csökkent nagyon szembetűnően, eddigi életemben sokat küszködtem a tág pórusú miteszeres bőrömmel, míg rá nem találtam a hauschka tisztátalan bőrre készített alapcsomagjára. Nekem nagyon bejön a krém illata is, könnyen be lehet masszírozni a bőrbe, aztan alapos öblítés után nem törölöm le a vizet az arcomról, hanem hagyom megszáradni a bőröm. Finom tiszta, üde érzés :) nagyon szeretem mind a krémet, mind az olajat a tonikról nem is beszélve. Az ára első ránézésre húzós, de évente 2-3 csomaggal simán megvan a teljes arcápolás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 18.

hajniy

2016. szeptember 11.

Két éve rendszeresen használom és nagyon szeretem, sokat segít a zsírosodásra hajlamos, néha kicsit problémás bőrömön. Minden használat után úgy érzem, hogy nagyon alaposan tisztít. Az illata eleinte kicsit túl "organikusnak" találtam, de most már azt is nagyon szeretem. Biztos, hogy még sokszor megveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 11.

munoom

2016. augusztus 19.

hát.. azt gondolná az ember, hogy ha valami drága, az biztosan nagyon hatásos, és majdnem minden esetben jó. talán csak annyit ért el, hogy szárazabb lett tőle a bőröm, és kicsit jobban kihozta a pattanásaimat, de semmi több

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 19.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract

Nyúlszapuka vagy réti nyúlhere kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló, a CosDNA szerint pedig gyulladáscsökkentő, szövetösszehúzó összetevő. A Dr. Hauschka honlapja szerint a nyúlszapuka kivonat méregtelenít, csökkenti a duzzanatokat és segíti a sebgyógyulást. Normalizálja a zsíros, száraz és irritált bőrt is.