Best of Beauty 2019

Dr. Hauschka

Ár:   5050 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. május 11.

Lelőhely:   patikák, bioboltok, online
Kategória:   Testápolók

A Rózsaszirom olaj harmonizálja és kényezteti a bőrt és az érzékeket. Kiváló bébimasszázshoz.

Ár: 3000 Ft , Eladó: mariska6
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, Deák tér
La-Fee

2019. február 15.

Egyik kedvenc a Hauschkától. Mosolygós rózsa illata van, kislányomat is ezzel szoktam bekenni, egyik legfinomabb legnemesebb olaj amit valaha próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 15.

Scara

2017. december 28.

1-2 hónapja találtam rá, nekem az új, téli szantál-rózsa kiadása van meg. Fürdővízbe szoktam belőle tenni, illetve a márka testbalzsamába keverek pár cseppet ha extra hidratálásra van szükségem - főleg a kezeimre. Nem cserélném le és kicsit sajnálom, hogy eddig nem szenteltem figyelmet ennek a márkának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

grizus

2017. május 9.

Pici mintát vettem. Arcon és dekoltázson használtam. Kellemes, finom illatú. Ahhoz drágának találom, hogy testre kenjem de testre nem is használok töményen olajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 9.

rikiki25

2014. június 19.

Aki szereti a rózsaillatot, az próbálja ki. Kellemes illata van, nagyon nagyon jó. Ritkábban használom, de szeretem nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 19.

amina22

2012. november 3.

A kedvenc Hauschka ápoló olajam, hihetetlenül finom természetes rózsaillata van, és selymesen puha lesz tőle a bőröm. Masszázshoz is tökéletes:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 3.

Emolliensek: Helianthus Annuus Seed Oil
Illatanyagok: Rosa Damascena (Rose) Flower Oil, Parfum / Fragrance, Citronellol, Geraniol, Linalool, Citral, Eugenol, Farnesol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.