Dr. Hauschka

Ár:   8030 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Wellbe-n 8030 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. május 11.

Lelőhely:   patikák, bioboltok, online
Kategória:   Szemkrémek
Vedd meg online: Wellbe, 8030 Ft

Simítja, erősíti és védi a szemkörnyék finom bőrét, megelőzi a ráncképződést. A szembalzsam nagyban hozzájárul a szemhéj rugalmasságának megőrzéséhez, simítja a szem környékének érzékeny, finom bőrét. Idő előtti ráncképződési hajlam esetén kortól és nemtől függetlenül mindenkinek, valamint száraz, érzékeny szemkörnyék esetén javasolt a használata.

Ár: 8030 Ft , Eladó: Wellbe
szitakötő

2018. március 5.

1 hónapja használom, így hosszútávon még nem tudok nyilatkozni. Sárga színű, vajas balzsam (kemény), fapálcikával szoktam egy rizsszemnyit kivenni a tégelyből. A technikámat még tökéletesíteni kell, mert nehezen tudom elkenni (ez a mennyiség szinte csak a szemem alá elég, a szemhéjamra olyan érzés, mintha már nem jutna), pedig toniktól nedves bőrre próbálom felvinni. A "húha-élmény" egyelőre elmaradt, később esetleg még felpontozom 5-re, ha látok vmi plusz hatást. Jelenleg átlagosnak érzem, az eddigi szemkrémeim is tudták ezt a szintet hozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 5.

Tamcsi

2016. december 13.

Szeretem az állagát, és az illatát is, őszintén szólva nem is érdekel, hogy milyen munkát végez a szemkörnyékemen, mert imádom használni. Lehet, hogy kicsit elfogult vagyok, de hosszú évek óta nagy rajongója vagyok a márka arcápolóinak.
Egy biztos, minőségi összetevőkben gazdag, tápláló krém! Ja és sokáig elég. Úgyhogy az ára így már nem olyan vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 13.

alphecca

2016. november 29.

Csodaszer.Amit ígér azt betartja. Éjszakára való, mert zsíros balzsamos állagú. Nagyon érzékeny a szemem, szinte mindenre becsipásodik ezenkívül.
Pörsenésre, kiütésre, pirosságra mindenre használom,minden bőrhibát kezelt eddig. Nagyon kiadós kb évi 2 tégellyel veszek.Ár-érték arányban kiváló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 29.

CBlue

2016. június 21.

Finom illatu, testes, zsiros es gazdag krem. En foleg telen hasznalom estenkent, valamint allergias idoszakban a szemem koruli bor nagyon kiszarad es viszket, nagyon jo ra. Nem irrital. Neha ajakapolonak is hasznalom, annak is szuper. Szep stabil uvegtegelyben van, amit ujrahasznositok mindig valamire. Sokaig eleg, vekonyan kell felvinni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 21.

kicsiliba

2016. június 12.

Már fél éve használom,így lelkiismeret furdalás nélkül mondhatok róla véleményt!
Az én finom ràncaimon nem segített cseppet se,kérdés persze,hogy egy másik szemránckrém segített volna-e,mert alapjáraton nem hiszek a csodakrémekben!
A szemkörnyékem viszont elég száraz és érzékeny,idáig minden krém/olaj irritálta és bekönnyeztem tőle,na ezen változtatott ez a termék,no more tears!!
Én nappal is használom smink alá,mert finom pihe-puha leszek tőle,igaz nagyon kell figyelni a megfelelő mennyiségre és a felvitele valóban nem könnyű!!
Az ára brutális,de számomra mindig gyanúsak a nagyon olcsó kozmetikumok,ebben meg minden földi jó benne van,és nagyon sokáig elég (még mindig félig van),így nem sajnáltam kiadni rá a pénzt!
Ha elfogy,biztos újra veszem,mert valami megelőzés mégis kell,de nem mondanám rá,hogy csodaszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 12.

Tvylvis

2015. április 26.

Én két tanácsot adnék, ha valaki ki szeretné próbálni: októbertől márciusig kell használni, éjszakára. Ahogy előttem írták, nagyon sűrű, kiadós krém, színre és állagra valóban a körömvirágkrémhez hasonlít. Mondjuk az állagán nem szabad csodálkozni, nincs benne egy csepp víz sem. Nappali használattal én nem is próbálkoztam, és örülök, hogy április közepére elfogyott, a szép tavaszi időben valami könnyedebb krémre vágytam még éjszakára is.
Egyébként rettentő jól ápol, feltölti a bőrt, eltünteti a szárazságot. Főleg akkor voltam nagyon hálás, amikor egy őszi, téli szeles séta után éjjelre bekentem vele a szemkörnyéket. Én pár napig az orrom tövére is kentem a betegség alatt, nagyon jót tett a sok fújástól kipirosodott orrommal. Nem túl spórolós használattal is fél évig simán húzza, nagyon picike is elég belőle egy-egy alkalommal. Én semmilyen irritációt sem tapasztaltam.
Megkapja tőlem az ötöst.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 26.

Megkapja tőlem az ötöst.

hajniy

2014. október 24.

Határozottan segít a finom ráncokon és a szárazságon, de ahogy előttem is említették, nagyon zsíros, sokáig tart mire beszívódik és elkenődik rajta a szempillaspirálom, ami a krém használata nélkül sose fordul elő.

Mivel még nincs sok bajom szemkörnyéki ráncokkal ezért csak néhány vadabb hétvége utána használom vagy ha nagyon szeles az idő és csakis akkor, ha nem viselek sminket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 24.

rikiki25

2014. június 19.

Túl zsíros és tömény állagú. Órák, mire beszívja a bőr, pedig nagyon keveset kenek belőle. Így évekig elég lesz, az biztos. :) Meglehetősen drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 19.

kissmargo

2013. március 9.

Nagyon régen az Yves Rochet-nál vettem hasonlót, de utána már nem gyártották. Az volt az egyetlen szemránckrém, amire nem dagadt be a szemem. De kipróbáltam ezt, és nagyon szereti a bőröm, na, meg a szemem :). Igaz, nagyon tömény és zsíros, de idővel rájöttem, hogy ne kenjek fel annyit, mint más szemránckrémekből, így legalább sokáig is elég (mert hát elég drága). Csak az ára miatt vonok le egy pontot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 9.

Alice83

2013. január 20.

Egyszer um. rám tukmálták, ez még évekkel ezelőtt volt, akkor még a márkát sem ismertem..azt hittem h sokkal könnyebb krém, őszintén ilyen tömény zsíros valamit még azelőtt nem kentem szemkörnyékre..talán az állagát a körömvirág kenőcshöz hasonlítanám..én termálvíz spray-el használtam együtt és nagyon bejött..szépen vékonyan eltudtam kenni..tényleg jól hidratált, de sajnos smink alá nem volt használható, ráadásul estére feltéve nehezen jött le reggel..mivel drága nem pontozom fel..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 20.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract

Nyúlszapuka vagy réti nyúlhere kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló, a CosDNA szerint pedig gyulladáscsökkentő, szövetösszehúzó összetevő. A Dr. Hauschka honlapja szerint a nyúlszapuka kivonat méregtelenít, csökkenti a duzzanatokat és segíti a sebgyógyulást. Normalizálja a zsíros, száraz és irritált bőrt is.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.