Dr. Hauschka

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Wellbe-n 8190 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Alice83, Módosítva: 2012. július 2.

Lelőhely:   patikák, bioboltok, online
Vedd meg online: Wellbe, 8190 Ft

A finom púder magas nyersselyem tartalommal védi, mattítja a bőrt, a kisebb egyenetlenségeket kiegyenlíti. Ideális a make-up felfrissítéséhez nap közben, utazásnál. Ha alapként hordjuk fel, rögzíti a szemhéjpúdert és az arcszínező púdert. A kompakt púder receptúrája is rózsa-selyem kompozíció, a bőr különösen jól viseli. A kompakt forma lehetővé teszi, hogy a nappali kikészítést bármikor - út közben is - felfrissítsük, a fénylő részeket ismét bársonyossá varázsoljuk.

Ár: 8190 Ft , Eladó: Wellbe
Nessy

2018. szeptember 4.

Nekem új csomagolásban volt meg, gyorsan megváltam tőle. Hiába a gyönyörű összetevők, nekem nagyon kellemetlen krétaporos érzés volt viselni és irritált is egy picit. Éreztem, hogy ott van, szárított, pedig normál/zsírosabb bőröm van. Így nem is tudok nyilatkozni arról, hogy hogyan teljesít hosszabb távon. A tinikoromban használt olcsóbb púderek is fényévekkel jobbak voltak ennél a terméknél.
Szerettem volna szeretni, de a hideg kiráz tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Szerettem volna szeretni, de a hideg kiráz tőle.

Nancika

2016. június 22.

Még régebben használtam ezt a terméket, amikor még szorsan összefüggöt minden sminkválasztásom (az amúgy kozmetikus) anyukám véleményével (bár ma is kikérem minden kozmetikai kérdésben a véleményét). Mivel Dr. Hauschka arckezeléseket is csinált (nekem is, igen sűrűn), meg aktívan használta a termékeket, így evidens volt, hogy kipróbálom én is a márka sminkjeit. Így használgattam egy párszor ezt a terméket is. Ha jól emlékszem, több alkalommal újra is vettem. Akkoriban kamasz voltam még, és gyönyörűen segített a kamaszos pattanások eltűntetésében mind az alapozó, mind a többi Dr. Hauschka smink, mind pedig az, hogy anyukámnál igen sűrűn megfordultam egy-egy Dr. Hauschka kezelés erejéig, illetve akkoriban váltottam vegetáriánus életmódra, és az is igencsak helyrepofozta a bőröm. De szerintem ezek mellett komoly szerepe volt annak is, hogy ezeket a termékeket használtam már az egyszerűbb termékek helyett. A fedése és fixálása is megfelelő volt (a márka saját alapozójával, korrektorával, javítóival és minden egyéb termékével együtt), pedig mint írtam, elég problémás volt akkoriban a bőröm. Nagyon szerettem az illatát, az állagát, hogy könnyű volt vele dolgozni. Engem meggyőzött. Igazából most, a vélemény írása közben gondolkozom azon, hogy vajon miért váltottam más termékekre, és miért nem térek vissza újra erre a márkára...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 22.

amina22

2016. április 4.

Ez volt az első magasabb kategóriás púder amit vásároltam.
Az illata és az érzés amikor az arcomon van egy élmény, amit egyik másik púder sem tudott eddig felülmúlni. Fantasztikus rózsa illat, bársonyos érzés, és olyan könnyű mintha ott sem lenne semmi.
Kellően mattít, nem igazán fényesedett át több óra után sem, és natúr kategóriában ez jó eredmény nálam.
Az arcszínem normál fehér, arra tökéletes a színe. Van egy világos bézs alapszíne a púdernek, ami a képen nem látszik, csak élőben. Ha sötétebb lenne a bőröm, akkor lehet hogy nem lenne jó ez a szín, mert igaz hogy transzparens, de kicsit van színe.
Én natúr kozmetikum imádó vagyok, és ebben a kategóriában a Dr. Hauschka élmezőnyben van.
Ezen a púderen is látszik, érződik rajta hogy nagy szakértelemmel van összerakva, az összetevői csodálatosak, és megvan az a szokásos Hauschka feeling, amit minden terméküknél tapasztaltam. Aki ismeri a Hauschka filozófiáját az tudja mennyire odafigyelnek mindenre egy termék összeállításakor, és nyilván ennek megvan az ára, mert nem egy kommersz termék amit levesz az ember a polcról, de akkor is örülnék ha nem lenne ennyire drága.
Vannak olcsóbb natúr púderek is amiket használtam pl. az Alverdés, de nem is lehet egy napon említeni a Hauschkával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 4.

Ez volt az első magasabb kategóriás púder amit vásároltam.

rikiki25

2014. június 19.

Kategóriájában nyújtja, amit kell neki. Jó összetevőkkel, nem tömíti el a pórusokat, ami nagyon fontos egy púdernél!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 19.

szitakötő

2013. november 27.

Több doboznyit elhasználtam már, míg végre találtam egy olyan olcsóbb natúr terméket, ami kb. ezt a hatást nyújtja (Terra Naturi kompakt púder, kb. ötöd ennyiért). Felvitel után szép, természetes bőrállapot, de pár óra múlva erőteljes csillogás. Az összetevői szépek, de egy sokkal olcsóbb változat is képes hozni ezt a nem tökéletes hatást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 27.

Corra

2012. július 6.

Púder. A púder akkor sem tud túl sokat, ha a maximumot nyújtja: mattít, rögzíti a sminket, illetve el lehet dolgozni vele a pirosító határait. Persze ne irritálja abőrt, ne okozzon pattanásokat és ne peregjen le napközben. Ennél sokkal olcsóbb púderek is tudják ugyanezt ugyanilyen mértékben. Ezért pontozom le, mert szerintem rablás, hiába szépek az összetevői.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 6.

natasa

2012. július 3.

Többször is vásároltam ebből a púderből. Tulajdonképpen ez egy elég jó minőségű termék, szép összetevőkkel. Színtelen, tehát leginkább a smink fixálására alkalmas, illetve mattít is, ha csak simán visszük fel. Habár lehet, hogy van egy nagyon enyhe kis árnyalata, de nekem nem volt ez feltűnő. A leírásában az a rész, hogy "a kisebb egyenetlenségeket kiegyenlíti", hangzatos marketing.
Az illata kellemes, a kivitelezés tetszetős. Szerintem nagyon drága.
Nem tudom, milyen típusú arcbőrre készült, de szerintem inkább a skandináv típusúak púdere ez. Nekem nem fehér, de nem is kreol a bőröm, a kettő között valahol.:-) Ha nem vittem fel sokat, akkor jól mattított, de ha kicsit több került fel, akkor nem volt szép. A képeken látszik ez leginkább.
Szóval amire jó: smink fixálása, mattítás. Pl. utazásnál jó volt, ahogy írja...:-)
Nem jött be viszont kisebb bőrhibák kiegyenlítésére. Amikor felvittem, akkor egész jó volt, de nekem elég hamar újra kellett púdereznem. Na, most hány csillagot adjak? Kap egy négyes alát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 3.

Az illata kellemes, a kivitelezés tetszetős. Szerintem nagyon drága.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Magnesium Stearate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Szilícium dioxidot tartalmazó üledékes kőzet, melyet fehér por formában tartalmaznak a kozmetikumok és dörzsölő, bőrradírozó anyagként szolgál.

Nyúlszapuka vagy réti nyúlhere kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló, a CosDNA szerint pedig gyulladáscsökkentő, szövetösszehúzó összetevő. A Dr. Hauschka honlapja szerint a nyúlszapuka kivonat méregtelenít, csökkenti a duzzanatokat és segíti a sebgyógyulást. Normalizálja a zsíros, száraz és irritált bőrt is.