Dr. Immun

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tigidi, az összetevőket feltöltötte: szzh01, Módosítva: 2019. augusztus 2.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Hajápolás

A hajszesz aloe vera alkoholos-vizes kivonatát és 24 féle gyógynövénykivonatot tartalmaz.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Stella8

2021. április 2.

nekem a fuszeres valtozat van meg, 2 napja hasznalom es mar nincs meg a fele .. azt irja h napi 2-3x kell hasznalni... a sampont elegge szaritotta a hajam, es a csepp is ... sajnalom nagyon... lehet csak hajmosas utan fogom hasznalni nedves hajra es a sampont heti 1x
ujravenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 2.

ujravenni nem fogom.

incifinci28

2021. január 27.

Samponjával együtt vettem meg de csak heti 3-4 alkalommal használom egy kb. fél tenyérnyi foltban ahol nagyon viszket, korpás a fejbőr. A viszketés teljesen megszűnt, a korpával szépen halad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 27.

Biancah

2021. január 18.

Egy Alpecin kúra után váltottam erre. Az első üveg végére érve kezdtem el észrevenni a változást: a babahajakat, a hajnövekedést és a hajhullás megállítását. Most végeztem ki a második üveget és azt kell mondjam: hatásos. Szemmel láthatóan hosszabb, dúsabb a hajam kb minden második napi kencézés után! Nem zsírosít, nem nehezít, az illata gyógynövényes - nekem tetszik, de nem marad meg az illata tartósan.
A legeslegnagyobb dicséretet Apukámtól kaptam, amikor azt mondta "na, mi van nagy hajú?" :)
Ezek alapján állítom: csodaszer! :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 18.

Ezek alapján állítom: csodaszer! :))

Beya93

2021. január 3.

Már a 2. üveggel használom, imádom! Nagyon jó állaga lesz a hajamnak tőle, és a zsírosodást is csökkenti, amióta használom azóta heti 2 helyett már csak heti 1x mosok hajat. Mivel csak heti 1x használom hajmosáskor, ezért a hajhulláson nekem semmit nem segített sajnos, ugyanannyi hullik ki mint előtte. Viszont, mintha gyorsabban nőne a hajam. 2,5 hónapja voltam fodrásznál aki egy nagyon béna frufrut vágott, oldalra fésülve még a szemöldökömet se érte el, most meg már a szemem alá ér. Eleinte használtam mindennap száraz hajra is, tényleg nem zsírosít egyáltalán, viszont nekem sajnos nem volt türelmem hozzá, meg hát így nagyon gyorsan fogy. Ha türelmesebb lennék lehet hogy napi használat mellett a hajhullást is megállítaná,bár én már ezt a részét feladtam. Mindegy, ezt leszámítva nekem szuper, biztos, hogy sokszor újraveszem még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 3.

Liara0826

2020. június 24.

2019 november
Ennél szebb hajszesz INCI lista nincs is, engem meggyőzött. Sajnos én nem tudtam olyan sűrűn használni mint írták, nekem elnehezítette volna a hajtöveimet, viszont nagyon jó érzés használni.
Hormonális problémám van, jobban hullik a hajam mint egészséges lenne, így kipróbáltam ezt is. Sajnos az ára nekem picit sok, de ahhoz képest hogy erre egy oldat a patikában 9 ezer ez semmi. Még nem fogyott el, kíváncsi vagyok a végére, de eddig tetszik.

2020 június
A vége felé hajmosás után használtam csak a fejbőrre fújva és belemasszírozva. Ez kb heti 1-2 alkalom és így is csökkent a hajhullásom. Szeretem használni, nagyon sok jó dolog van benne, szerintem megéri 1-1 kúrát beiktatni évente ebből valamint a vitaminjából. Egyébként azt is próbáltam és az is bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 24.

2019 november

2020 június

Megara

2020. június 24.

Én szülés után ezt vettem meg, mert a szoptatás alatt kétoldalt a halantekom felett kihullott, és gondoltam kipróbálom ezt, mert penzvisszafizetesi garancia van rá. Tényleg kinőtt a hajam pár hét használata után. Szép kis szarvacskaim lettek 😃 de most már persze szépen lenott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.

Maze

2020. június 17.

Szuper cucc! Valamiért jobban hullik a hajam mint normál esetben...mielőtt dokihoz fordulok vitaminokkal és a Dr. Immun hajcseppekkel próbálkoztam. A helyzet az, hogy bevált! Ami rossz, hogy olyan gyorsan elfújkáltam, hogy még engem is meglepett (ez nem valami jó szempont, de nem bánom a hatása kárpótolt). Nekem nem tetszik az illata, részletkérdés. Csak hajmosás után használtam vizes hajon, még a töveimet is emelte (vékony szálú nagyon érzékeny eredetileg szőke hajam van). Gondolom nőtt is közben, azt annyira nem szoktam figyelni :D Zsírosodni kevésbé zsírosodott. Amikor kifogyott, szépen lassan, de újra kezdődött a hajhullás --> irány a doki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 17.

zsizsebiH

2020. február 10.

Hajhullásra használtam már többször, mert bevált, szeretem használni. Nemcsak azért jó, mert teljesen természetes, hanem azért is mert tényleg hatásos. Hajmosás után szoktam bekenni vele a fejem, és azt tapasztaltam, hogy a korpásodást is, fejbőrviszketést is el tudja mulasztani. Ráadásul ha rendszeresen használom, mindig sűrűbben kell fodrászhoz mennem, mert gyorsabban nő tőle a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 10.

tonic

2019. december 24.

Nagyon jó,az összetevők is tetszenek,az alkoholt kivéve,de hát úgy látszik a gyógynövények kivonatát rendre azokba keverik.. na mindegy,egyelőre jó a hatása,több üveggel fogok venni,hogy komplett kúrát csináljak végig,és hogy a benne található gyógynövényektől megerősödjenek a hajszálaim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 24.

micujs66

Korcsoport: >54
2019. október 2.

Samponnal együtt használtam hajhullásra, és nagyon meg voltam elégedve, elég hamar használt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. október 2.

Alkoholok: Alcohol
Emolliensek: Humulus Lupulus (Hops) Extract
Tisztítószerek: Betula Alba (Birch) Leaf Extract
Illatanyagok: Arnica Montana (Arnica) Flower Extract, Humulus Lupulus (Hops) Extract

Közönséges párlófű. A wikipédia szerint összehúzó, epeműködést szabályzó és epehajtó, étvágyjavító, vizelethajtó, antibiotikus hatású és gyulladásgátló. A kozmetikumokban gyökerének, levelének és virágának a kivonatát is használják. A gyökér kivonata a CosIng besorolása szerint antioxidáns és szövetösszehúzó. Paula Begoun szerint a levél kivonat hatásos a hepatitis b vírus ellen és antioxidáns, azt azonban nem tudni, hogy van-e bármi előnye az összetevőnek a bőrön alkalmazva.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

közönséges bojtorján gyökerének a kivonata. A népi gyógyászat vértisztító orvosságnak használta, vizelethajtó és izzasztószerként. Serkenti az epe elválasztását, reuma és bőrbetegségek kezelésére is felhasználják. Olajokkal előállított kivonatait bedörzsölőszerként, fürdőolajként használják reumatikus fájdalmak ellen, de hajhullás, korpásodás kezelésére is alkalmazzák. Paula Begoun szerint a közönséges bojtorján gyökere antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatású, ezért minden bőrtípus számára hasznos összetevő.

Közönséges kakukkfű. A kozmetikumokban levelének, virágának a kivonatát és olaját is felhasználják. A CosIng a kakukkfű különböző származékait maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), tonizáló, bőr javító összetevőnek kategorizálja. Paula Begoun szerint bár a kakukkfűnek antioxidáns tulajdonsága van, a benne található illatanyagok bőrirritálóak lehetnek, más antioxidánsokkal együtt és kis mennyiségeben azonban nem jelent problémát.

Fehér tölgy kivonat. Kevés információ érhető el arról, hogy mire szolgál a fehér tölgy, mint kozmetikai összetevő. A CosIng a fehér tölgy kérget bőrjavító összetevőnek és szövet összehúzónak kategorizálja.