Best of Beauty 2019

Dr. Immun

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tigidi, az összetevőket feltöltötte: szzh01, Módosítva: 2019. április 29.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Hajápolás

A hajszesz aloe vera alkoholos-vizes kivonatát és 24 féle gyógynövénykivonatot tartalmaz.

sassar

2019. május 27.

Erős korpásodás és fejbőrviszketés miatt kezdtem el használni az olajjal együtt, és szuperül karban tudom tartani vele a fejbőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

cataclysma

2019. május 3.

Szép hosszú hajam van, ezért amikor elkezdett hullani, nagyon kikészített. Bementem a patikába, és ott ajánlották Nem bántam meg. Kb 2 hónapja használom, de már most jelentős változást tapasztaltam. Dúsabbnak látszik a hajam sokkal, a hullás is jelentősen mérséklődött. A samponnal és a balzsammal használom, nagyon jó!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 3.

csikilany

2019. május 2.

Majdnem szó szerint a hajam fele kihullott fél évvel ezelőtt, és úgy érzem, hogy ennek a terméknek köszönhetem, hogy a maradék hajam menthető volt. Nagyon szeretem, már több hónapja használom, sok új hajszálam nőtt, a megmaradtak is sokat erősödtek, imádom az egész termékcsaládot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 2.

significado

Korcsoport: >54
2019. április 24.

Tökéletes ez a hajcsepp, éppen olyan, mint amilyennek lennie. Nagyon kellemes gyógynövényes illat, nem szárít, sok apró kis babahajszálam nőtt tőle, a hajtápláló olajjal és a hajsamponnal együtt nekem nagyszerű párosítás volt, mert nagyon ramaty volt a hajam állaga, gyenge hajszálak, erős hajhullással...most viszont szépen visszaerősödött, és már nem hullik. Olyan, volt, mintha újjászületett volna a hajam...de tény, hogy rendszeresen kellett használnom hozzá őket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. április 24.

andii05

2019. április 15.

Kb. 1 hónapja használom, nem minden nap, heti 4-5 alkalommal. Bár a leírás szerint napi 1x kell, nekem ez is elég volt, hogy csökkenjen a hajhullásom. :) Így az 50ml elég sokáig elég, egy hónap után még picit több, mint fele megvan. Elégedett vagyok a hatással, az illat viszont nekem nagyon erős. Kb 3 hét után szoktam meg annyira, hogy csak akkor veszem észre, amikor megfújja a szél a hajam. Viszont emiatt nem vonok le csillagot, mert a hatása tényleg szuper. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 15.

85eva

2019. április 11.

Nagyon hullott a hajam pár hónapja, rossz volt a tartása, elvékonyodtak a hajszálaim. Gyógyszertárban ajánlották, korábban nem hallottam még erről a termékről. Kellemes élmény volt használni, mert már pár héten belül sokkal jobb állapotba került a hajam, végül a hajhullás is megszűnt. Jobb lett a hajam tartása, szóval jó termék. Kellemes gyógynövényes az illata.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

mvirag40

Korcsoport: >54
2019. április 4.

Hát ez hihetetlen hogy milyen jó. Csupán 2 hónapja használom, és csodát tett a hajammal, meg a fejbőrömmel. Nem régen voltam fodrásznál, de újra kell mennem, mert sokkal gyorsabban kezdett el nőni a hajam. Volt egy hajhiányos terület a tarkómon, a fejbőrömön, és már alig látszik!!! Szépen dúsul vissza ezen a ritkább területen is a hajam, már szinte nem is látszik a fejbőröm. Ráadásul nem zsírosítja a hajat, pedig más cseppnél ez komoly gond volt, így rendszeresebben tudom használni. Valószínűleg emiatt is sokkal jobb a hatása, mert sűrűbben tudom használni anélkül, hogy hajat kellene mosni. Sok új kis hajszálam nőt... Szóval annyira hálás vagyok, ezért a termékért....csak egy nő tudja igazán, hogy milyen kellemetlenek a hajproblémák....

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. április 4.

sara1980

2019. március 8.

Hajhullás miatt vettem, és nagyon kellemes meglepetés volt. Már pár hét használat után jelentős változást tapasztaltam a hajam állapotát illetően. Nem csupán kevésbé hullott, de sok új kicsi hajszálam kezdett el nőni. Jobb tartása lett a hajamnak, elmúlt a korpásodásom. Kellemes gyógynövényes az illata, nem szárít. Tetszik, hogy van benne cseppentő és szórófej is, így tetszés szerint választhatok, hogy melyiket akarom használni. Újravevős, biztos, hogy több dobozzal el fogok használni belőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 8.

Anasztazia20

2019. február 19.

Nem tapasztalom, hogy ettől sokkal gyorsabban nőne a hajam, de azért elégedett vagyok. Sokféle hajszeszt próbáltam már. Szeretem, hogy nem zsírosít, könnyen fel lehet vinni a terméket a sprével, sokkal jobb mint a csepegtetősek. Jó az illata. Talán a halántékomon több lett a haj tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

Vala111

2018. július 3.

Számomra csodaszer. Felváltva használom a Varga hajcseppel de ez olcsóbb az üzletekben. Persze külön is kipróbáltam őket és elmondhatom, hogy az eredményben nincs különbség. Csak annyi hogy A Dr Immun nem zsírost. Rengeteg babahajam nő. Ha végeztem a kúrával folytatódik is a hajhullás, de ez nem a termék hibája. Nem sikerült rájönni h mitől hullik évek óta, pedig volt sok vizsgálat, és a vitaminkúra se ért semmit, de így legalább valamennyi visszanő.
Gyógynövény illata van, engem nem zavar. Mivel egész hajamra használom gyorsan fogy, de ezzel se tudok mit csinálni. Mivel csak ezek a szerek váltak be maradok a gyógynövénycseppeknél. Talán még higítva kipróbálom, hátha úgy is hat, úgy tovább is tartana.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 3.

Alkoholok: Alcohol
Emolliensek: Humulus Lupulus (Hops) Extract
Tisztítószerek: Betula Alba (Birch) Leaf Extract
Illatanyagok: Arnica Montana (Arnica) Flower Extract, Humulus Lupulus (Hops) Extract

Közönséges párlófű. A wikipédia szerint összehúzó, epeműködést szabályzó és epehajtó, étvágyjavító, vizelethajtó, antibiotikus hatású és gyulladásgátló. A kozmetikumokban gyökerének, levelének és virágának a kivonatát is használják. A gyökér kivonata a CosIng besorolása szerint antioxidáns és szövetösszehúzó. Paula Begoun szerint a levél kivonat hatásos a hepatitis b vírus ellen és antioxidáns, azt azonban nem tudni, hogy van-e bármi előnye az összetevőnek a bőrön alkalmazva.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

közönséges bojtorján gyökerének a kivonata. A népi gyógyászat vértisztító orvosságnak használta, vizelethajtó és izzasztószerként. Serkenti az epe elválasztását, reuma és bőrbetegségek kezelésére is felhasználják. Olajokkal előállított kivonatait bedörzsölőszerként, fürdőolajként használják reumatikus fájdalmak ellen, de hajhullás, korpásodás kezelésére is alkalmazzák. Paula Begoun szerint a közönséges bojtorján gyökere antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatású, ezért minden bőrtípus számára hasznos összetevő.

Közönséges kakukkfű. A kozmetikumokban levelének, virágának a kivonatát és olaját is felhasználják. A CosIng a kakukkfű különböző származékait maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), tonizáló, bőr javító összetevőnek kategorizálja. Paula Begoun szerint bár a kakukkfűnek antioxidáns tulajdonsága van, a benne található illatanyagok bőrirritálóak lehetnek, más antioxidánsokkal együtt és kis mennyiségeben azonban nem jelent problémát.

Fehér tölgy kivonat. Kevés információ érhető el arról, hogy mire szolgál a fehér tölgy, mint kozmetikai összetevő. A CosIng a fehér tölgy kérget bőrjavító összetevőnek és szövet összehúzónak kategorizálja.