Dr. Immun

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tigidi, az összetevőket feltöltötte: szzh01, Módosítva: 2019. augusztus 2.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Hajápolás

A hajszesz aloe vera alkoholos-vizes kivonatát és 24 féle gyógynövénykivonatot tartalmaz.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

maple

2024. február 10.

Nagyon jó kis termék, egyszer vettem meg, miután a piros változatát kipróbáltam. Igazából számomra teljesen ugyan olyan illata volt, mint a pirosnak, és szerintem a hatása is nagyon hasonló volt. Ajánlom mindenkinek, aki hajproblémákkal küzd, vagy csak meg szeretné erősíteni a haját. Nekem nem volt gondom a benne lévő alkohollal. Használat után teljesen felszívódik, nem hagy ragacsos vagy zsíros érzetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 10.

Krimey

2024. január 27.

Első babámnál is Miki egér lettem és másodjára is + szoptatás..most erre a termékre esett a választásom az egész csomagot megvettem. Hajhullásom megszűnt, és rengeteg kis babahajam lett a Miki egér fronton! És én csak heti 1x használom.. hajmosás után még meleg nedves hajba fújom és törölköző alatt hagyom egy ideig. Sajnos a hajat szerintem szárítja de ennyit megér, szárításnál használok kreatin cseppeket a hajvegegre így rendben van 🙂
Én ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 27.

Én ajánlom.

teresa2000

2023. április 28.

sziasztok!
segítsetek kérlek, megvettem ezt a terméket az itt olvasott vélemények alapján
de nekem miután fújtam a hajamra és megszáradt olyan hatása van mintha hajlakkot fújtam volna a hajamra, így összeált és "kemény" lett.. valamit elrontottam? túl sokat fújtam esetleg?
vagy ez normális?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. április 28.

sziasztok!
segítsetek kérlek, megvettem ezt a terméket az itt olvasott vélemények alapján
vagy ez normális?

Mrk93

2023. április 17.

UPDATE:
Elképesztően szárít és nekem korpát okozott. A fejbőröm, mint a sivatag. Elajándékoztam.

Szerintem szuper, egyértelműen gyorsabban nő a hajam és szebb is. Kár, hogy alkoholban vannak feloldva a gyógynövények, ez az én kényes fejbőrömet szárítja, ezért naponta nem használom. Manapság biztos lehetne más megoldást találni az összetevők feloldására, akkor tökéletes lenne a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 17.

UPDATE:

Eszti115

2023. április 10.

Jobban bevált mint a sampon. A hajhullásban úgy ahogy segített, de nem az igazi - bár tegyük hozzá, hogy nálam kezd súlyossá válni a helyzet (attól függetlenül, hogy a hajam hossza látványosan nő) így lehet, hogy enyhe hajhullásnál beválhat. A zsírosságon segített. Napi 3x használtam, vitaminok és fejbőr masszírozás mellett. Év elején, vállig érő hajam volt, amikor elkezdtem a kúrát, most a hátam közepéig ér. Valószínűleg a hajcseppek is segítettek a növekedésben.
Egy próbát megér, de csakis kúraszerűen érdemes használni szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. április 10.

Egy próbát megér, de csakis kúraszerűen érdemes használni szerintem.

dix

2023. március 20.

Mindig is vékonyszálú, kevés hajam volt, de az oltás után szinte ennek a kevésnek is kihullott a fele. Nagyon el voltam keseredve, fogalmam sem volt mit csináljak, mert pl. az Alpecin sem ért semmit. Először a sampont kezdtem el használni, majd a hajcseppet is. Te jó ég, annyi babahajam van, hogy nem akarom elhinni, már van hogy nem tudok velük mit kezdeni, de nem érdekel mert nagyon boldog vagyok. Valószínűleg még jó ideig használni fogom mindkettőt, már a napi rutinom része. Nagyon hálás vagyok a Dr. Immun csapatának!:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 20.

Titii200

Korcsoport: >54
2023. március 9.

Nagyon bevált, sok kis babahajam nőtt tőle

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2023. március 9.

Nagyon bevált, sok kis babahajam nőtt tőle

Ani66K

Korcsoport: >54
2023. február 7.

Mióta a DR IMMUN 25 gyógynövényes cseppeket használom, rengeteget nőtt a hajam és nem is hullik, nagyon meg vagyok elégedve a termékkel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2023. február 7.

fannanafy80

2023. január 24.

Én nagyon szeretem a termékeiket. A webshopon már megvásároltam az egész hajhullás elleni termékcsaládot, folyamatosan rendelek újra. Kúraszerűen használom mindig. Egyedül ez mulasztotta el a hajhullásomat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. január 24.

nortika89

2023. január 20.

Nagyon csúnya hajhullásom volt egy időben, így végső elkeseredésemben a patikában kértem tanácsot, ahol egységesen ezt a terméket ajánlották. Kis idő után rendbe is tette a hajamat, mára már az egész termékcsaládot használom. Nagyon meg vagyok elégedve.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. január 20.

Alkoholok: Alcohol
Emolliensek: Humulus Lupulus (Hops) Extract
Tisztítószerek: Betula Alba (Birch) Leaf Extract
Illatanyagok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Arnica Montana (Arnica) Flower Extract, Humulus Lupulus (Hops) Extract

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Közönséges párlófű. A wikipédia szerint összehúzó, epeműködést szabályzó és epehajtó, étvágyjavító, vizelethajtó, antibiotikus hatású és gyulladásgátló. A kozmetikumokban gyökerének, levelének és virágának a kivonatát is használják. A gyökér kivonata a CosIng besorolása szerint antioxidáns és szövetösszehúzó. Paula Begoun szerint a levél kivonat hatásos a hepatitis b vírus ellen és antioxidáns, azt azonban nem tudni, hogy van-e bármi előnye az összetevőnek a bőrön alkalmazva.

Rozmaring levelének a kivonata. A kozmetikumokban illatanyagként, tonizáló, frissítő és fertőtlenítő hatású összetevőként használatos. A rozmaring kivonának fő hatóanyaga a rozmaringsav, amely erős antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonságokkal is rendelkezik, és nem vagy csak nagyon kevés potenciálisan irritáló hatású illóolaj komponenset tartalmaz (forrás). Az összetevő segítheti a termékekben a hagyományos tartósítószerek mérsékeltebb használatát.

közönséges bojtorján gyökerének a kivonata. A népi gyógyászat vértisztító orvosságnak használta, vizelethajtó és izzasztószerként. Serkenti az epe elválasztását, reuma és bőrbetegségek kezelésére is felhasználják. Olajokkal előállított kivonatait bedörzsölőszerként, fürdőolajként használják reumatikus fájdalmak ellen, de hajhullás, korpásodás kezelésére is alkalmazzák. Paula Begoun szerint a közönséges bojtorján gyökere antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatású, ezért minden bőrtípus számára hasznos összetevő.

Közönséges kakukkfű. A kozmetikumokban levelének, virágának a kivonatát és olaját is felhasználják. A CosIng a kakukkfű különböző származékait maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), tonizáló, bőr javító összetevőnek kategorizálja. Paula Begoun szerint bár a kakukkfűnek antioxidáns tulajdonsága van, a benne található illatanyagok bőrirritálóak lehetnek, más antioxidánsokkal együtt és kis mennyiségeben azonban nem jelent problémát.

Fehér tölgy kivonat. Kevés információ érhető el arról, hogy mire szolgál a fehér tölgy, mint kozmetikai összetevő. A CosIng a fehér tölgy kérget bőrjavító összetevőnek és szövet összehúzónak kategorizálja.