Dr. Kelen

Ár:   2926 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   bioboltok, drogériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: acsbog.magdolna, Módosítva: 2017. március 2.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A rendkívül korszerű készítmény nagyban segít a bőr idő előtti megereszkedése, feszességének elvesztése ellen folytatott küzdelemben. Beta-Glukan, Centella Asiatica-kivonat, coffein hatóanyag-együttes biztosítja, hogy testkontúrja simább, bőre feszesebb, fiatalos legyen. Rendszeres használata segíti az öregedés látható jeleinek leküzdését, terhesség után és fogyókúrás súlycsökkenés alatt a bőr feszességének, rugalmasságának látványos megőrzését. Arcra és testre érzékeny bőr esetén is használható.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

clevergirl

2020. április 13.

Mostmár kicsit drágább lett, olyan 1700 Ft. De megéri! Itthon tornázok,s sajnos kevesebb folyadékot iszok,mint amennyit kellene,de a narancsbőröm majdnem teljesen eltűnt, elég mély striáimat halványította,s pihe-puha a bőröm. Esti zuhi után használom. Nekem megérte, s az összetevői sem rosszak! 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 13.

Dreya

2019. július 11.

Szkeptikus vagyok a testápoló krémek bőrfeszesítő erejével kapcsolatban, mivel ezek használata ideális esetben fokozott testmozgással és tudatos(abb) táplálkozással párosul, így nehéz megítélni az egyes elemek egyéni hatását. Ez viszont a kedvenc testápolóm, már többször visszatértem hozzá más termékek kipróbálását követően. Tökéletesen, gyorsan felszívódik, és bársonyosabb bőrérzetet biztosít. A pumpás kiszerelés valóban praktikus, habár a flakon vége felé már kevésbé működik jól, de ez senkit se tartson vissza, hogy adjon neki egy próbát :)

A Dr. Kelen honlapjáról rendelve az 500 ml-es kiszerelés sokkal jobban megéri, viszont a nyitvatartási idő a személyes átvételhez lehetne egy kicsit hosszabb (legalább heti egy nap), illetve sajnos csak készpénzben lehet fizetni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

Brigoca

2019. január 2.

Edzés és diéta melletti bőrfeszesítés céljából vettem. Túl nagy hatást nem vettem észre, elfogyott pár hét alatt, újra biztos hogy nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 2.

Bokvaao

2017. július 12.

Feszesítő hatásáról egyelőre nem tudok nyilatkozni, mivel még nem használom elég régóta (na meg túl rendszeresen sem...:P ), viszont mint testápoló számomra tökéletes. A legtöbb termék után mindig leizzadok, ez viszont könnyen beszívódik, nem hagy maga után zsíros érzetet, még ebben a nagy melegben sem. Az illata finom, nem túl tolakodó, a pumpás adagolóért pedig plusz pont jár
A feszesítő hatásáról megpróbálok később update-elni, remélem nem felejtem el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

A feszesítő hatásáról megpróbálok később update-elni, remélem nem felejtem el.

yoyo85

2017. július 3.

Most kezdtem el tornázni, így gondoltam, kiegészítésként használom ezt. Nem tudok róla rosszat mondani, talán azt, hogy az illata nem valami jó, és megmarad a ruhán, ami másnapra elég büdi szerintem. Valamint lehetne kicsit tömörebb, túl folyékony

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 3.

soosrekasag

2016. augusztus 14.

fogyókúra alatt tényleg a legjobb, sok mindent próbáltam de ő verhetetlen. mellre is szuper

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 14.

Floi

2016. április 13.

Én dekoltázsra és combra használom rendszeresen, és nagyon szuperül feszesíti a bőröm! Állagra könnyű, hamar beszívódik, visszafogott az illata, a pumpás kiszereléssel jól adagolható. Harmadszor is újra fogom venni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 13.

vaczkor

2016. április 13.

Könnyen felszívódó, jó illatú krém és hozza, amit ígér. Fogyókúra közben kenegettem (mindenemet), hogy ne lazuljon a bőr és szép is lett, feszes maradt. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 13.

Tunderviragos

2015. július 10.

Én a Györi úti bioboltban vettem egy 400 ml és én imádom, finom az illata a börömön, ezert nem is használok mellette parfümöt, mert könnyü illata van. Feszesiti a börömet, söt még a narancsbört is halvanyitotta a fenekemen. Tuti újraveszem, 2500 Ft-ot megèr, mert egeszseges és arcra is használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 10.

Capinyo

2015. június 2.

Aki olyan krémet keres, ami feszesít, és szó szerint mindenhova kenni akarja magán annak ezt a krémet ajánlom!
Kellemes enyhe illat, hamar beszivodik. Éjszakai krémként arcra is kenem, reggel olyan az arcom, mint akit kivasaltak, főleg a szemöldököm környékén látványos.
Nagyon tuti kis krém, az összetevői is rendben vannak, es ár- érték arányban is nagyon megfelel!
Újravevős!
Hátrány:
Nehéz beszerezni, de nem lehetetlen, a honlapról rendeltem Pick Pack pontra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 2.

Újravevős!
Hátrány:
Nehéz beszerezni, de nem lehetetlen, a honlapról rendeltem Pick Pack pontra.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract