Dr. Kelen

Ár:   900 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   bioboltok, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mustang, Módosítva: 2014. március 20.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák
Kategória:   Testápolás

A bőrbarát összetételű Luna emulgél aktív anyait, a borókaolajat és a levendulaolajat nyugtató, ellazulást elősegítő, a bőr vérkeringését fokozó tulajdonsága miatt izom- és izületi fájdalmak esetén használjuk. A gyulladáscsökkentő hatását a helyi vérbőséget előidéző, gyulladáscsökkentő kámfor optimálisan egészíti ki.

bogyoca

2018. október 26.

A Medifleurt én is próbáltam, de nekem az nem jött be annyira. A Kelenes nálam sokkal hatásosabb volt. Napi 8-10 órákat szoktam állni (műszaktól függ, éljenek a fodrászok!), szóval jó tesztalany vagyok… :D Az illata nagyon fincsi, gyorsan felszívódik és kellemesen hűsít. Ráadásul tartósítószer-mentes is! Szóval ötcsillagos!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 26.

miti08

2017. július 14.

sokat vagyok talpon és a nap végére erőteljesen megfájdul a lábam, ezért vettem a terméket. Jól ellazítja az izmokat és tetszik az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 14.

saethara

2014. január 24.

Mivel olyan munkám van, ami során sokat kell ide-oda mászkálni, hajolgatni meg emelgetni, ezért a térdem és a bokám egy hosszabb nap után elég trapa szokott lenni. Ha ezzel jó alaposan bekenem az éppen lefáradt részeket, akkor utána kellemesebb érzés járni, meg kevésbé is fáj... szóval amire vettem, arra teljesen bevált.
Valamelyik nap megrándult a vállam, annak is jót tett, bár nem mulasztotta el a fájdalmat, de azt nyilván nem is vártam. Másnapra viszont már nem is éreztem semmit a rándulásból és ez ritkán szokott így lenni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 24.

mustang

2012. december 16.

Bőrre kenve kellemesen hűsít, de ez a hűsítő érzés hamar elillan. Vérbőséget sem érzek. Kicsit hígabb a gél, a bőrbe hamar beszívódik, és nem hagy ragacsos érzést. Erősebb izomfájdalmakhoz ez a gél kevés, inkább olyanoknak tudom ajánlani, akiknek ülőmunkájuk van, és nap végén a megmerevedett izmokat jól át lehet masszírozni vele. A masszírozáson van a hangsúly, mivel masszázs nélkül a bőrre kenve nem igazán használ. 600 Ft körül vettem a rossmannban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 16.

Alkoholok: Alcohol
Emolliensek: Glyceryl Cocoate, Hydrogenated Castor Oil, Isopropyl Myristate
Emulgeálószerek: Glyceryl Cocoate, Hydrogenated Castor Oil, Triethanolamine
Tisztítószerek: Hydrogenated Castor Oil, Triethanolamine
Illatanyagok: Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Isopropyl Myristate

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.