Dr. Kelen

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   bioboltok, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: snori, Módosítva: 2018. március 8.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A Dr.Kelen Ízület emulgélt ízületi- és izomfájdalom esetén javasolt a bőrbe masszírozni. A készítménnyel végzett önmasszázs enyhülést nyújt, segít megfelelő állapotban tartani és védeni a problémás testfelületet. Meghatározó anyaga az ismert MSM, Glükozamin és Boswelliakivonat.

Tartósítószert, mesterséges illat- és színezőanyagot nem tartalmaz.

h_ilke

2021. szeptember 20.

Egy egész tubus elhasználása után írok véleményt.
Egyik térdemmel nem tudtam guggolni (fájt olyankor), porcsérülés okán. Fontos tudni, hogy nem egyedül egy ilyen krémnek lehet köszönni, ha sikerül javítani az állapoton (szedtem porckészítményt is, gyógytornáztam), több dolog együttes ereje a siker kulcsa. És a kitartásé, mert hosszú idő is lehet. Nekem bő egy év múlva sikerült újra guggolnom majdnem problémamentesen.
A gél valóban bőrpírt okoz, amely akár 1 óra alatt múlik el, így ha valaki például nyáron úgy használja, hogy az öltözék nem takarja el, célszerű nem otthonról elmenetel előtt közvetlenül használatba venni.
Szerencsére nekem csak terhelésre volt fájdalomérzetem. Ezt a gél nagyon jól enyhítette.
Nagyon szimpatikus volt, hogy tartósítószer- és színezékanyagmentes. Illatanyagmentességet is ír, de van illata (gyógynövényes), de ez eltűnik a használat után nem sokkal.
Teljesen és gyorsan beszívódik, nem ragad utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 20.

Egy egész tubus elhasználása után írok véleményt.
Teljesen és gyorsan beszívódik, nem ragad utána.

krisztinareka

2021. június 27.

Alkalmanként jelentkező térdfájdalmat próbáltam vele enyhíteni. Mivel kezdeti fázisban van nem tudok pontos diagnózissal szolgálni, illetve pont ezért fogtam bele -egyelőre még csak a saját fejem után menve- a vonatkozó krémek közötti keresgélésbe. Felkenést követően valóban volt bőrpír meg forróság érzet, de ezek semmi különösebb problémát nem jelentettek számomra. Megszoktam már a cellulitiszes cuccok okozta hasonló reakciókat, ugye azokban is jellemzően van fahéj-gyömbér-paprika meg ilyesmik. Ellenben amit a bőrömmel művelt, na hát abban az előttem szólóhoz tudok csatlakozni. Bár nálam nem enyhe dudorok, inkább valami elképesztő struktúra és elefánttal keresztezett rinocérosz láb lett az eredmény. Mit ne mondjak extrém rendesen megijedtem, csak így ne maradjon jessszusssom. De szidtam magam, kell nekem minden xxx magamra kenni. (Egy MÁSIK gyártótól emlékbe maradt 4 apró ráncocska a lábaimon, szóval azóta tudom, hogy bizony tud maradandó is lenni egy ilyen kaland.) Aztán szerencsére órák múlva minden visszaállt a rendes állapotába, de még egyszer tuti nem merem felkenni. Nem tudom, ha valaki már sír a fájdalomtól és minden mindegy, az talán tehet egy próbát, nekem egyszer elég volt. Nem ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 27.

fioretta

2020. augusztus 22.

Reumatikus fájdalomra egész jól bevált, bár a problémát nem szüntette meg teljesen, de azért használt valamennyit. Fahéjas illatú. Bemasszírozást követően nagyon felmelegszik az adott terület, majd 1-2 perc elteltével kicsit csíp, "izzó" hatást ad valamint teljesen bepirosodott és kicsit ki is dudorodott a bőrfelület, ami be lett kenve. Először nagyon megijedtem, azt gondoltam valami allergiás reakció, de aztán még egyszer elolvasva a mellékelt tájékoztatót kiderült, hogy elvileg bőrpírt okozhat ami akár egy órán keresztül is megmaradhat (másnak is kölcsönadtam és hasonló tüneteket okozott nála is). Mivel ez nekem kicsit kellemetlen érzés és ijesztő, hasonló probléma esetén már mást használtam, de lehet hogy még visszatérek rá egyszer.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 22.

Musil

2020. augusztus 15.

Rendszeres hosszútávú futások miatt az ízületeim brutális terhelésnek vannak kitéve, és amikor nagyon fáj a térdem vagy a bokám a megerőltetéstől, mindig ehhez a krémhez nyúlok, mióta felfedeztem. Rengeteg sportkencét, zselét, lóbalzsamot, minden kutyafülét próbáltam már, de messze ez a legjobb! Először nagyon intenzíven hűsít az eukaliptusz révén, majd nagyon forró érzetet ad a gyömbérnek köszönhetően. Az illata alapján fahéjasnak tűnik, úgyhogy aki erre érzékeny, az vigyázzon vele! Izomfájdalom enyhítésére ugyan nem alkalmas, viszont az ízületekre valódi gyógyír, nagyon jelentősen tudja enyhíteni a fájdalmat. Amíg csak kapható, mindig lesz belőle itthon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 15.

bogyoca

2018. december 27.

Nagyon elégedett vagyok vele! Azonnal éreztem a hatását, igazi felüdülés volt használni. :)
Örülök, hogy végül nem kellett fájdalomcsillapítót bevennem, mert a krém megoldotta a problémát.
Szívből ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

Szívből ajánlom mindenkinek!

Hidratálók: Propylene Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Az indiai tömjénfa kivonata. E növényi kivonat a L´Oreal  által szabadalmaztatott Boswelox hatóanyag komplex alapanyaga, mely állítólag hatásos a ráncok ellen. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint az összetevőnek pozitív és negatív tulajdonságai is vannak a bőrre - bár gyulladáscsökkentő hatása van, és setkenti a bőr kollagéntermelését, de más illatos növényi kivonathoz hasonlóan vannak lehetséges kockázatai is, így pl. irritálhatja a bőrt.