Dr. Kelen

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   bioboltok, drogériák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: szilvakompi, az összetevőket feltöltötte: zsoficza, Módosítva: 2017. március 2.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

E vitaminnal gazdagított.

silence

2018. október 16.

Kicsit sűrű az állaga, így nehezebb eloszlatni, de ennyi az össz negatívuma amit találok. Teszi a dolgát, nem égtem le vele nyáron, délben a tűzőn napon sem, és szép barna bőrrel jöttem haza 😊 Összességében elégedett vagyok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 16.

larka95

2017. június 19.

Sajnos az állaga elég zsíros, és eloszlatni is nehéz, de legalább nem égek le vele. Egy elég olcsó naptej alternatíva. Nekem annyira nem jött be tette a dolgát elhasználtam, de nem veszem újra, kipróbálok mást is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 19.

pont

2013. június 26.

múltkor ezzel napoztam és bár világos bőrű vagyok és általában 30+ faktoros naptejeket szoktam használni, nem égtem le ott, ahol ezzel be voltam kenve. a fürdőruhám szélénél viszont véletlen kimaradhatott egy csík, mert ott lepirult a bőröm, de így legalább látszik a színkülönbségen, mennyire teljesít a naptej. tény, hogy nem egy könnyű állagú krém, de napvédő szereknél nálam nem ez az elsődleges szempont, hanem hogy védjen, és amúgyis az a tapasztalatom, hogy a könnyebb állagúak annyira nem védenek a leégéstől. arcra meg lehet külön naptejet kapni, nem kell a zsírosabbakat használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 26.

hani

2012. május 3.

Most hétvégén próbáltam ki. Abszolút meg vagyok elégedve vele. Jó az állaga, illata, és nem utolsó sorban nem égtem le tőle! :) Elég érzékeny a bőröm, de nem lett tőle semmi gond.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 3.

csillag

2012. április 8.

Jó zsíros, nehéz naptej, kenegetheted magadon mire eltűnik a fehérség, arcra nekem nem volt jó, én pattis lettem tőle, pedig száraz a bőrőm, bár fényvédelmére nem emlékszem, mert nagyon rég használtam...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 8.

szilvakompi

2011. augusztus 4.

Könnyen felkenhető hamar eloszlatható balzsam, finom gyümölcsökre emlékeztető nagyon enyhe illattal, remek fényvédő termék, hosszas napon tartózkodásnál szükséges újra kenni, megbízható védelmet és szép bőrszint eredményező fényvédő.
Közepes (20 faktor) fényvédő hatású napkrém véd a napsugarak UVA, UVB és szabadgyök képző hatásai ellen, ezáltal védi a bőrt az idő előtti öregedéstől, csökkenti a káros bőrelváltozások kialakulásának kockázatát.
Hazai körülmények között csak világos bőr esetén szükséges a használata. Síelésnél, evezésnél a napfénynek különösen kitett testrészek (orr, váll) nagyon erős fényvédelmét biztosítja.
Fotostabil kémiai fényvédő anyagokat, ezek hatását kiegészítő E-vitamint tartalmaz. Víztaszító összetétele biztosítja, hogy fürdéskor, izzadáskor, vízi sportok alkalmával is a bőrön marad, így a környezetet sem szennyezi. Arcra, testre egyaránt javasolt.
Színezőanyagot nem tartalmaz. Allergénmentes készítmény. Klinikai vizsgálatok igazolják, hogy még a különösen érzékeny bőrt sem irritálja.
Összetevők: fotostabil kémiai fényvédők, allantoin, E-vitamin, méhviasz
Ingredients: Water,Decyl Oleate,Dicaprylyl Ether, glycerin,ococrylen, polyglycerin 2 dipppolyhydroxystearate, ethxlexil methoxycinnamate, beeeswax,polyglyceril 3 diisostearate, buthylmethoxydibenzoilmethane, zinc stearate,dimethicone, magnesium sulfate,tocopheryl acetate, allanthoin, parfum

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 4.

Összetevők: fotostabil kémiai fényvédők, allantoin, E-vitamin, méhviasz

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.