Best of Beauty 2019

Dr. Kelen

Ár:   1372 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szabbka, az összetevőket feltöltötte: ivey.p, Módosítva: 2017. március 2.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák
Kategória:   Egyéb

Biztonságos, foltmentes barnaság, kellemes illat.  Sötétebb, már barnult bőrre.

A teljesen ártalmatlan önbarnító használatával foltmentesen érhető el a dekoratív, csábító bronzos bőrszín. Egyedi hatóanyag-kombinációja, bőrbarát összetétele biztosítja, hogy arcra, testre egyaránt felvihető. Napallergiás, pigmenthiányos és anyajegyes bőr esetén is bátran használható. Használata mellett szoláriumozhat, ill. napozhat bőrtípusának megfelelő aktivátor ill. napozókészítmény használatával.

Tartósítószert, színezőanyagot nem tartalmaz.

Aktív anyagai: DHA, Erythrulose, E-vitamin

dorottya5881

2019. június 20.

Én régebben a Dove önbarnítót használtam viszont számomra elviselhetetlen volt. Büdös, ragacsos, nem akart beszívódni.. És még 2 nap múlva is az orromba volt a szaga. Majd vettem ezt, hát... Pozitívuma, hogy szerintem a szaga elviselhető, nem ragad, gyorsan beszívódik és éjszaka kényelmes benne aludni. A negatívuma, hogy foltos az arcomon és sárga.. A testem nem igazán lesz barna tőle hiába a sötétebb verziója.. Szóval csodát ettől se várjon senki. Talán ha 3 napig folyamatosan használva van ér is valamit..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 20.

Malachite

2019. május 30.

Nagyon szerettem volna szeretni, de....nem. Nagyon nem. Nagyon sárgás a végeredmény, pedig nem vagyok hófehér, erős sárgás a bőröm altónusa, de így is májbetegnek tűntem tőle. A szaga erős, fojtogató és ragaszkodó, amin egy zuhany sem tud segíteni, napokig meg-megcsapja az orromat. Arcra abszolút nem alkalmas, minden alkalommal kis pattanásokat okozott, pedig makulátlan a bőröm, szóval biztosan ő a ludas. Kidobtam, ezzel nem büntetek senkit ajándék címszó alatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

Ancsay

2019. május 30.

Borzasztó ez az önbarnító! Hiába radíroztam és próbáltam minél jobban eloszlani foltos lett, nagyon sárga, ráadásul a kávé illat és az önbarnító szag találkozása nagyon büdössé teszi!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

honeybear

2019. május 14.

Ez tűnt a legészszerűbb megoldásnak, könnyen beszerezhető önbarnító, ami “dark tant” ígér.
Nekem ugyan az illatával nem volt bajom, azzal viszont annál inkább, hogy nem csak hogy foltos lettem tőle, hanem NARANCSSÁRGA is.
Nem fogom elhasználni, de nem hinném, hogy sokáig bírná ez a kiszerelés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 14.

Nem fogom elhasználni, de nem hinném, hogy sokáig bírná ez a kiszerelés.

Katoka99

2018. május 23.

Egyszerűen szörnyű...előtte a Dove önbarnítós testápolóját használtam, attól sárgás voltam. Megvettem ezt, mert rá van írva, hogy foltmentes. Úgy nézek ki tőle mint valami gepárd. Radíroztam előtte jó alaposan, a száraz részeket hidratáltam is. A szaga pedig... 3 zuhanyzás után is okádék.
Soha többet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 23.

Soha többet.

edinaldri

2017. augusztus 2.

Kevésbbé büdös, mint a többi önbarnító. Utálom a szagukat, de ettől nem fordul fel a gyomrom. A tubusba beleszagolva kellemes kávé illatú, de bőrön ez is büdös. Nagyon vékony rétegben kentem fel az egész testemre egyenletesen bemasszírozva fürdés után. Nem radíroztam és nem is krémeztem előtte. Nagyon halványan, egy árnyalatot barnultam tőle, kb ezt az eredményt vártam. Nem lettem sárgarépa színű és foltos sem, nem fogta be az ágyneműt se. Sokféle barnítót használtam már, az első egy-két használatnál lettem csak foltos, mert úgy kentem őket, mintha hagyományos testápoló lenne. Szerintem ha megtanulja az ember használni ezeket a krémeket, akkor egyiktől sem lesz foltos. Az arcomat és a nyakamat kentem be utoljára, aztán aloeverás krémmel még átmentem ezeken a területeken, nehogy úgy járjak, hogy nem veszem észre, hogy nem kentem el rendesen. Direkt nem mostam meg a kezem miután használtam, mert kiváncsi voltam, hogy mennyire sárga, ha sokat és rosszul használja az ember. Azt kell mondjam, nem olyan vészes. Egyenlőre 5 csillag. Biztosan elhasználom, újravenni nagyon kevés terméket szoktam, plusz nekem amilyen vékony rétegben kenem elég lesz egész télig heti 1-2 használattal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

aranyiviki

2017. július 12.

Idén május közepe fele döntöttem el, hogy már a nyár elején is szép barna szeretnék lenni. Nincs nagy tapasztalatom az önbarnítók terén,ez volt az első amit kipróbáltam. Igazán tetszett a végeredmény, viszont jól alá kell radírozni és hidratálni, mert a kicsit szárazabb részeknél nagyon csúnyán narancssárga. Az illata érdekes, de nem irritáló. Alkalmanként egész biztos fogom még használni:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 12.

nicole74

2016. március 29.

Nem nagy szám, kevés is van benne, és iszonyú büdös, amit két napig érzek még magamon. Nincs erős barnító hatása sem, pedig a sötétebb árnyalatot választottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 29.

bizsuka

2015. november 28.

Ahol a bőröm barnább, ott nem nagyon látszik meg, a kézfejem viszont, főleg ahol száraz volt teljesen besárgult tőle, szóval óvatosan kell vele bánni, mert aztán napokig olyan volt, semmivel sem bírtam leszedni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 28.

szzh01

2015. szeptember 21.

Nagyon világosra barnít, ámde jó büdös (úgy mint az önbarnítók nagy része), és kis kiszereléséhez képest elég drága, ha a Sundance-szel vetem össze. Azzal barnább leszek, kb. ugyanilyen büdi, viszont a Sundance-ből jóval kevesebb kell, ebből mindössze pár alkalomra elég egy flakon. Cserébe egészen halvány színt kapsz, mintha majdnem semmit sem csináltál volna... Kár érte...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A pomelo (viszonlyag édes, zöld grapefruit) gyümölcs kivonata. A CosIng szerint illatanyag, szövetösszehúzó és tonizáló összetevő.

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.