Dr. Kelen

Ár:   1691 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   bioboltok, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: quinnie0715, Módosítva: 2023. augusztus 7.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Profi és amatőr sportolóknak, mozgást kedvelőknek ajánlott a Dr. Kelen SPORT- család (Start, Stop, Sportkrém). A gyógynövény Herbal-System koncepció alapján fejlesztett, hűsítő és gyulladáscsökkentő menta,- rozmaring- és zsályaolajat tartalmazó Dr. Kelen STOP gél használata edzés után, ill. a fáradt, megerőltetett végtagok levezető átmozgatásánál, nyújtó gyakorlatok végzésénél ajánlott. Gyógynövény tartalma jótékonyan befolyásolja az izomlázat és a fáradtságérzetet a sósborszesz kellemes, hűsítő hatása mellett. Az alkoholos gél azonnal beszívódik, a bőr nem lesz zsíros tapintású.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Lina14

2023. október 1.

Elaludt deréknál sokat segített, amúgy gyorsan beszívódik és jól kenhető

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 1.

Elaludt deréknál sokat segített, amúgy gyorsan beszívódik és jól kenhető

honeymilkshakee

2021. március 29.

Fantasztikus!! Nekem ganglion cisztám van, fájdalmas és zavaró, hiszen bármit csinálok: takarítok, megemelek valamit/valakit, sportolok, elmegyek biciklizni, főzök... szóval szinte mindig ^-^) Bekenem ezzel, van hogy napi 3x és máris nem fáj. Volt, hogy megnagyobbodott és azt is visszahúzta, így tudom, hogy nem csak a fájdalmat, de a probléma okát is segíti megszüntetni. Édesapám találta, ő már mindent kipróbált a piacon, amit csak találsz az izületi fájdalmakra, húzódásra, megerőltetésre, és ez volt az egyetlen ami után tartós, vagy örökre szóló változást hozott. Nem szoktam hype-olni semmit, de ez szinte csoda számomra. Mindenkinek ajánljuk, hiszen mindig segített eddig.
Ui: Nagyon régóta használom és már vagy 2 designen átesett, a mostani talán nem annyira intenzív mint az előző, de így is teszi a dolgát. (nem is olyan büdi)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 29.

Elinda

2020. november 2.

Legutóbbi versenyen sikerült meghúzni a derekam és ott kaptam ezt a krémet. Különösebb hatása nem volt, csak rövid ideig hűsített, fájdalmat nem enyhített, hamar beszívódott, és elég hamar elfogyott. Így, hogy kaptam nem volt pénzkidobás, de magamtól nem veszem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 2.

Zolddino

2020. június 21.

Nem melegítettem be megfelelően és úgy meghúztam a lovaglóizmom, hogy másnap konkrétan nem tudtam felállni. Ezzel a krémmel kenegettem és szinte azonnal enyhült a fájdalom. Azért persze így is kellett 2-3 nap, mire teljesen rendbe jöttem, de nagyon sokat segített a regenerálódásban ez a krém és a folyamatos kenegetés ellenére is alig fogyott belőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 21.

bogyoca

2019. október 9.

Minden edzés után használom, nem csak a felkészülési időszakban. Nagyon hatékony, doppingmentes és szinte pillanatok alatt megszünteti az izomfeszülést. Én is csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 9.

kfruzsi142

2019. március 8.

Kellemesen hűsít és pezsdít, nagyon jól esik az edzést követően a lábaimnak. Amikor kicsit túledzettem magam, megkönnyebbült tőle a combom. Nekem nagyon bevált!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 8.

Brigoca

2019. január 2.

A párom combjára vettük, mert meghúzta edzés közben. Nem volt különösebb hatása, csak a kellemes hűs érzet. Nem hiszem hogy valaha el fog fogyni sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 2.

sueberry

2018. augusztus 10.

Bersenyfelkészülés alatt sokszor mentette meg az életemet 😀 Túledzett, brutális izomlázban sajgó izmokra nekem biztos enyhülést ad. Egy-egy kemény edzés után nyújtás és smr henger után nálam kötelező darab. És azt ígéri, doppingmentes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Clementine

2018. június 4.

Valamelyik nap edzés közben meghúztam a combomat és gondoltam, hogy kéne rá valami krém. Ennek megtetszett a csomagolása és az ára se volt vészes plusz az illata kifejezetten jó. Az állaga géles és hamar beszívódik. Egyszer bekentem vele a lábam és másnapra egyáltalán nem fájt, tudtam mindenhogy mozgatni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

MormiOrsi

2017. július 24.

A masszőröm ajánlotta, mert egyik fitness órán meghúztam nagyon a derekam. Úgy voltam vele, hogy ehh, egy krém biztosan nem fog ezen segíteni, de nem túl drága és egy próbát megér. Én voltam a legjobban meglepődve, mikor másnap sokkal, de sokkal jobb lett a helyzet és kúraszerű alkalmazás mellett el is múlt a dolog. Azóta a csuklyásomra is ezt használom, mert néha iszonyatosan be tud állni (ha rossz matracon alszom pl) és azt is nagyon szépen lelazítja. Felkenés után nekem enyhén hűsít, az állaga kicsit ragacsos, de ez hamar megszűnik. Szóval azóta alapdarab és bátran ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 24.

Antioxidánsok: Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract
Gyulladáscsökkentők: Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

A gyömbér gumójának a kivonata. A CosIng besorolása szerint maszkoló (kellemetlen illatot, ízt semlegesítő), tonizáló és bőrjavító összetevő, valamint illatanyag. Az összetevő a gingerol nevű biológiailag aktív komponenst tartalmazza, amely erős antioxidáns és gyulladásgátló tulajdonságokkal rendelkezik. Bisaboloolal együtt használva a két hatóanyag erősíti egymás gyulladáscsökkentő hatását (forrás). Paula Begoun szerint a gyömbérkivonat a gyömbér olajjal ennenben nem irritálja az érzékeny bőrt.

Vízben és alkoholban egyaránt oldódó, glicerinből és kókuszolajból előállított PEG vegyület. Elsősorban emulgeálószerként és felületaktív anyagként használt (surfactant) gyengéd tisztízó hatású összetevő, de némi hidratáló, bőrpuhító tulajdonsága is van. Elsősorban lemosókban használt összetevő.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

A grapefruit héjának kivonata. Egy 2010-es tanulmány szerint a citrusfélék kivonata (így a grapefruit kivonat is) segít a bőr világosabbá tételében és a pigmentfoltok megelőzésében. Paula Begoun szerint viszont irritálhatja a bőrt és fototoxikus reakciót válthat ki.

Mentol, melyet borsmentából állítanak elő. A CosIng besorolása szerint nyugtató (csökkenti a bőr viszkető érzését), frissítő (hűsítő) hatású anyag és illatanyag. Paula Begoun szerint viszont a mentolnak a borsmentához hasonlóan irritáló hatása van a bőrre illetve a transzepidermális vízvesztés növekedését is okozhatja, ami a bőr kiszáradásához vezethet.