Dr. Kelen

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   bioboltok, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: LathatatlanOzike, az összetevőket feltöltötte: audreymiracles, Módosítva: 2019. október 22.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   bioboltok, drogériák
Kategória:   Fényvédők

Hypoallergén összetételű, hármas védelmet biztosító napkrém arcra és nyakra. Rendkívül erősen véd a napsugarak UVA, UVB és szabadgyökképző, bőröregítő hatásai ellen. A krémet nemcsak napozás alkalmával célszerű használni, hanem a mindennapokban, szabadban tartózkodáskor, síeléskor is. Bőrnyugtató, vízálló összetételű.

zsofc

2021. január 19.

Többször is újravettem már, számomra a drogériás naptejek közül ez vált be a legjobban eddig. Nagyon érzékeny a bőröm, de ez a termék sosem irritálta, és nem lettem tőle pattanásos sem. Mindennap használom, de sminkelés előtt várni kell vele pár percet, amíg beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 19.

victoriakokai

2020. augusztus 2.

Nagyon szeretem, igaz, tényleg nehéz eloszlatni, mert nagyon sűrű, zsíros állaga van, de idővel szépen beszívja a bőröm és nagyon jól véd. Ez az első spf, ami nem okozott pattanásokat, illetve még sminkelni is tudok rá, de várni kell vele legalább 10-15 percet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

Jayf

2019. december 6.

Hatásos, erős. Tényleg nem túl ideális a kenhetősége, ügyesen el kell dolgozni. Én szerettem, de az új kutatások miatt (miszerint a titándioxidot érdemes kerülni) nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

Eszti111

2019. július 29.

Nagyon nem szerettem, nagyon nehéz kenni, nehezen szívódik be. Egyszer ezért a kisfiam szemébe is belekerült, aki egy fél napig szenvedett tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 29.

Szane

2019. június 11.

Nem vált be. Sűrű, nagyon nehéz eldolgozni. Utcai viseletre vettem (volna), nem a strandra, de fényes, zsíros lett tőle az arcom. Nem égtem le, még csak piros se lettem, de a nehéz használat miatt tuti nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 11.

pilleriin

2019. június 10.

Tavaly nyáron vettem, nagyon sűrű, nehéz és zsíros, de nem irritál. Kompromisszumot kötöttem, jó sokat vártam, hogy beszívódjon, csillogott utána, de ezt el tudtam fogadni, mert végül is hatásos volt. Nem csípett, semmi gond nem volt vele. DE most tavasszal ismét elővettem, és kis szemcsék alakultak ki benne, ami miatt már nem lehet használni (a szavatosság a csomagolás alapján még nem járt le).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 10.

Britta78

2018. július 17.

Először megrettentem, olyan fehér foltos lett tőle az arcom, aztán a fehér foltok eltűntek, és a mindig olajosan fénylő bőröm szép matt lett. A fényvédelme pedig szuper, meg sem pirultam, pedig nagyon érzékeny, leégésre hajlamos a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 17.

devababa

2018. május 1.

Nagyon suru, nagyon feher tole az arcom, nagyon nehezen lehet szetkenni, de mivel napozaskor hasznalom, ezert nem zavar. En pigmentfoltos borre vettem es nem lettek tole sotetebbek a foltok. Mondjuk a mindennapi eletben utcan is lehetne hasznalni, ha valaki sok turelemmel keni szet az arcan es var picit, hogy felszivodjon. Ertheto, hogy a sok titanium dixid-tol feher reteget hagy, de nekem mar barmi jo, ha nem lesz sotetebb a pigmentfoltom. Adok 4 csillagot, mert mukodik es arban is jo, de ahhoz, hogy elejre nalam az 5 csillagot picit kenhetobbnek (higabbnak) kellene lennie

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 1.

dalmuska

2018. január 1.

Még tavaly májusban vettem meg. Illatanyagmentes arcra való naptejet kerestem, meg is találtam. Én speciel nagyon szeretem, bár ugye a téli hónapokban nem használom, mivel most nem látom értelmét. Nyáron szinte alig telt el nap, amikor nem használtam. Egy nap többször is újrakentem, fokozottan ügyeltem a strandolás során, ám még így is van belőle egy kevés.
Elég nehéz krém, de nem zsírosítja jobban a bőröm. Nem mondom, hogy hamar beszívódik, de nem vészes a használata. Egy kis fehér réteget szokott maga után hagyni, ezt általában úgy oldom meg, hogy -tényleg csak a látható krémet- egy zsebkendővel finoman felitatom. Ezután mattítom egy Essence púderral, és nem lesz vele gondom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

Albertina

2017. június 30.

Ez valami borzalom! Fényvédő hatásáról nem tudok nyilatkozni, mert 1 órát tudtam elviselni magamon, utána lemostam az arcomról. Sűrű, annyira sűrű, hogy fogalmam sincs, hogy a flakon aljából hogyan lehet kiszuperálni, ha már kevés van benne, mert teljesen bele van kötve, még az adagolópumpának is feladja a leckét, alig bír megküzdeni vele szegény. Sűrűsége miatt borzalmas eloszlatni az arcon, ha végre sikerül, fénylik, ragad, vastag, nehéz, kellemetlen viselet. Nem ajánlom senkinek! Gondoltam a flakon még jó lehet valamire, kimosom, de a sűrű massza nem jött ki belőle. Kuka az egész!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Sodium Lactate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.