Dr. Kelen

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   bioboltok, drogériák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: PaNel95, Módosítva: 2017. június 15.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az új generációs NaturA napozó spray fényvédelmét a zöld kávé és a japánakác természetes UV-szűrőanyagai támogatják. A készítmény véd a napsugarak UVA+UVB és szabadgyök képző hatásai ellen. Bőrbarát összetétele garantálja, hogy érzékeny bőrtípus esetén is bátran használható arcra, testre egyaránt. Tartósítószert nem tartalmaz. Vízlepergető.

Gyógyszerészek által fejlesztett.

PaNel95

2017. október 8.

Tökéletesen teszi a dolgát!
Jól eloszlatható, gyors megszárad, jól véd. Nem pattogott ki tőle se a vállam, se a mellkasom és sem az arcom, ami nálam nagy szó!
Hófehér bőröm van, teljesen átlagos mennyiséget fújtam magamra és sehol sem égtem le.
Napozás után pedig nem húzódott és nem száradt ki a bőröm.
Nem tűnik soknak a benne lévő cucc, viszont abszolút nem kell bemártóznunk a sprayben ahhoz, hogy védjen és én nem is kentem át magam vele 2-3 óránként sem. Igaz, vízben sem voltam a használatakor, viszont vízálló. Amit napozás után a zuhanyzáskor észre is vettem.
Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 8.

Tökéletesen teszi a dolgát!
Napozás után pedig nem húzódott és nem száradt ki a bőröm.
Csak ajánlani tudom!

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Az arab kávé magjának a kivonata. A nyers kávé gazdag forrása az antioxidánsoknak és a koffeinnek.