Dr. Kelen

Ár:   1250 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   bioboltok, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zsanci, Módosítva: 2014. március 20.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák
Kategória:   Testápolók

Korszerű összetétele révén kiválóan alkalmas a nap, szél, víz viszontagságainak kitett bőr hidratálására, regenerálására minden bőrtípus esetén. Tartósítószert nem tartalmaz.

Használata napozás után elengedhetetlen. Gyulladáscsökkentő kalendulakivonatot, hámregeneráló F-vitamint és hűsítő hatású mentolt tartalmaz. Csökkenti a bőrpírt, regenerálja, hidratálja, lenyugtatja, hűsíti a bőr forróságérzetét, pótolja annak zsír- és vízveszteségét. Gyulladáscsökkentő, antiirritáns kammilla és gyömbérkivonatot, hámregeneráló allantoint és hűsítő mentolt tartalmaz.

Napozás után, arcra, testre egyaránt alkalmazható. azonnali frissességet  kellemes érzetet biztosít és sokoldalúan segíti a bőrkárosodás elkerülését. Könnyen felszívódik, nem hagy zsíros nyomot.

Mokani

2019. augusztus 11.

Sajnos a nap és a víz is kiszárítja a bőrömet, függetlenül attól, hogy leégtem-e vagy csak barnultam. Nem szeretem ilyenkor a nehéz típusú krémeket, mert csak leizzadom, a zuhany után viszont kicserepesedem és kezdődhet is a hámlás :(
A Sunsave viszont gyorsan beleivódott a bőrömbe, ezért nem volt mit leizzadni! Annyira jó érzés volt, mert hűsített is mellette, és semmi ragacsosság meg vakarózás a nap/víz után!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

Szoncsika96

2018. szeptember 11.

Megmentette a bőröm! :D Én is azok közé az emberek közé tartozok, akik azt mondják "nem vagyok leégős típus", mert inkább barnulok, de egy 3 órás naptej nélküli biciklitúra után nagyon durván megégett az egész comb felületem, éjszaka izomfájdalmakkal is szenvedtem. Nagyon féltem, hogy ennek bőrön is nyoma marad, azonnal elkezdtem napi 2x kenni ezzel a bőröm, először kicsit hámlott aztán tökéletesen barnává vált a piros felület.
Ha már naptejet nem kensz magadra, egy ilyet mindenképp szerezz be! Szerintem fontos, hogy azonnal kezd el és akkor te is megúszod ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

milkweed

2017. augusztus 4.

Kellemes illatú, gyorsan beszívódik. Enyhébb napégésre használtam, azonnal hűsített. Pár napig rendszeresen használtam és teljesen eltűnt a bőrpír, a bőröm barna lett és megúsztam hámlás nélkül. :) Nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

szakacsencsi

2017. július 5.

Ez az a termék amit már kiskorom óta "használok", csak akkor még nem tudtam mekkora kincs ez a termék:) Nagyon kellemes az illata, könnyen beivódik a bőrbe és a leégett területeket hamar megnyugtatja. Ha este használom, reggelre szépen lehúzza a pirosságot. Ez az a termék ami nélkül nem indulok el nyaralásra, strandra, hiszen tudom hogy gyorsan használ és nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 5.

bokros

2016. szeptember 20.

Én is pixibag-hez kaptam, de nagyon megszerettem. Nagyon könnyű, gyorsan felszívódó formula, kellemes illattal. Valószínű a jövő évi nyaralásra újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 20.

CeCeDrake

2015. november 22.

Ez mindenre (majdnem) jó! Szőrtelenítés után is kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 22.

Ez mindenre (majdnem) jó! Szőrtelenítés után is kiváló.

Azura

2015. augusztus 11.

A Pixi Bag fesztiválos kiadásához kaptam. Én ritkán vagyok annyit napon, hogy nagyon leégjek, de nem is arra használom. A hűtőben tartom, és a lábfejemre meg a talpamra használom jó hidegen hűsítő, hidratáló krémként. Nagyon bevált. Gyorsan beszívódik, nincs zsíros érzés utána, nagyon enyhe illata van és szuperül hidratálja az egyébként nagyon száraz talpamat. Ha elfogy, tuti újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 11.

Erika12

2015. augusztus 10.

Kisebb bőrpírra kellett használnom, és szerencsére nem égésre. Sűrű állaga ellenére gyorsan beszívódik.Nagyon enyhe az illata, ami részemről plusz pont. A hűsítő érzés egyáltalán nem markáns, sőt alig észrevehető, de nekem ez nem gond. Összegezve: hasznos kis krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 10.

Laura

2015. augusztus 3.

Jobban beszívódik mint bármilyen testápoló! (legalábbis nekem).
Enyhén mentolos, de nem úgy hogy lefagy a bőröm. Tökéletesen hidratál és nyugtatja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 3.

Jobban beszívódik mint bármilyen testápoló! (legalábbis nekem).

OCsilla

2015. július 9.

Ritkán szoktam leégni, de annyira kellemesen hűsít, hogy szívesen használom nyári testápolóként. Kellemes illata van, ha nem viszem túlzásba a mennyiséget, gyorsan be is szívódik. A meleg hónapokra egyszerűen tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 9.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2