Dr. Kelen

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   bioboltok, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: boshivaki, Módosítva: 2014. június 6.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák
Kategória:   Fényvédők

Közepes fényvédő hatású napozó spray véd a napsugarak UVA, UVB és szabadgyök-képző hatásai ellen, ezáltal védi a bőrt az idő előtti öregedéstől, csökkenti a káros bőrelválto- zások kialakulásának kockázatát. Fotostabil kémia fényvédő anyagokat, ezek hatását kiegészítő E-vitamint tartalmaz. Hypoallergen, ezért érzékeny bőrűek is bátran használhatják. Víztaszító összetétele biztosítja, hogy fürdéskor, izzadáskor, vízi sportok alkalmával is a bőrön marad, így a környezetet sem szennyezi. Azonnal véd, nem fehérít és kellemesen hűsít.

boshivaki

2014. augusztus 7.

Idén nyáron csak ezt használtam, egyszer nem égtem meg, pedig volt, hogy 1 körül már a napon feküdtem. Valamiért az volt bennem, hogy arcra is lehet használni, de sajnos nem kellett volna, ugyanis a homlokom kipattogott tőle. Nagyon könnyen beszívódik szinte másodpercek alatt. Összességében számomra egy nagyon jó termék. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 7.

Annie137

2014. június 26.

Már párszor tudtam tesztelni ezt a terméket, és nagyon meg vagyok elégedve vele. Annyira könnyű, nem hagy egyáltalán olajos érzetet. Az elején kicsit furcsálltam az illatát, eléggé alkoholos, de szerencsére ez hamar elpárolog. Én nem égtem le vele, hanem nagyon szépen lebarnult a bőröm. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 26.

orange01234

2014. június 9.

Tegnap használtam ezt a naptejet, nekem tetszik, hogy nem két kiló vastag krém van rajtam. Ahogy magamra fújom, el sem kell kenni, mert beszívódik, és kicsit hűsít is,
Megégtem, de lehet hogy ha gyakrabban fújom magam akkor nem történik ez, de összességében ez egy jó termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.