Dr. Kelen

Ár:   1679 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   bioboltok, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szabotimi.szabotimi, az összetevőket feltöltötte: DrKCosmetics, Módosítva: 2019. december 18.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

Bőrbarát összetételű napspray. Egy termékben egyesíti a napsugarak UVA, UVB és szabadgyök-képző hatása elleni védelmet, valamit a kullancs- és szúnyogriasztást. Fotostabil kémiai fényvédő anyagokat, ezek hatását kiegészítő E-vitamint és kizárólag természetes növényi illolaj-kombinációt tartalmaz. Gyerekek bőrére is biztonsággal használható. Víztaszító összetételű. Tartósítószert, színezőanyagot nem tartalmaz.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Mokani

2019. augusztus 11.

Végre!
Megkönnyítette az életemet a parton...
Utálom a szúnyogriasztó és társai spray-et, mert annyira büdösek - és szerintem vonzzák a szúnyogokat nem távol tartják. Ez viszont se nem büdös és még le sem égtem mellette séta alatt.
Külön jó, hogy spray és nem kenni kellett. Veszek jövőre is!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

Végre!
Megkönnyítette az életemet a parton...
Külön jó, hogy spray és nem kenni kellett. Veszek jövőre is!

bogyoca

2019. július 2.

Szerintem is zseniális találmány! :-) Szuper az illata, megvéd a fránya szúnyogoktól és kiváló napvédelmet is biztosít! Külön tetszik, hogy könnyen felvihető a bőrre, víztaszító és tartósítószermentes! Abszolút favorit, főleg a tóparton!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

Ginabebi

2014. április 17.

Hát isteni nagy találmány, az tuti. Kettő az egyben. Mindig utáltam a szúnyogriasztók szagát.... de a rengeteg szúnyog ellen védekezni kell. Remek, hogy egyszerre védi az ember bőrét és távol tartja a szúnyogokat is. Jó a kivitelezés, könnyen kezelhető, nem lesz az ember tetőtől talpig krémes, mint a csavaros kupakos fényvédőknél. Tetszik, hogy színezék és illatanyagmentes. Tavaly lett letesztelve, idén is tuti marad az egész család ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 17.

kirala

2012. április 14.

Nem rossz, de a fabulont jobban szeretem. Talán annyival jobb, hogy az élősködőket távol tartja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 14.

barbel

2011. július 25.

Nagyon jó! Amikor megláttam, hogy létezik ilyen, rögtön vettem egyet. Próbára is tettem: elvittem egy gyerektáborba, ahol elég sokat vagyunk a szabadban, és mondhatom, nagyon szerették a gyerekek. Meg persze én is. Nem erős az illata, ugyanakkor könnyen kezelhető. Véd a leégés és a bogarak ellen is. Nagy dicséret annak, aki kitalálta ezt a terméket! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 25.

szabotimi.szabotimi

2011. május 10.

Nagyon praktikus csomagolás és nem jönnek a bogarak. Tényleg szuper!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. május 10.

Nagyon praktikus csomagolás és nem jönnek a bogarak. Tényleg szuper!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.