Dr. Konopka's

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dgyongyi93, Módosítva: 2017. október 30.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Ásványi anyagokban és bisabololban gazdag bio kamillakivonatot tartalmaz. Nyugtatja és kisimítja a bőrt. Rózsavíz-tartalmának köszönhetően gyengéden tisztít és helyreállítja a bőr természetes hidratáltságát, puha és finom arcbőrt eredményez.

BDIH minősítésű natúrkozmetikum. Vegán.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

dottie.b

2022. április 29.

Nagyon habosodik, erős a szaga és hidratáló hatását sem nagyon éreztem. Szerintem el lettem kényeztetve a koreai tonerekkel, mert bár ez nem kimondottan olyan mint a "hagyományos" nyugati tonikok (nem csíp, nem húzódik tőle a bőr), de nem is hidratál mint a keleti tonizálók. A habosságával és állagával inkább egy micellás vízre emlékeztet amit korábban használtam, viszont önmagában nem tisztít annyira. El tudtam használgatni, de lényegében nekem nincs szükségem ilyen tonikra ezért nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 29.

98SzAnDi19

2021. december 8.

A jó vélemények miatt vettem meg, úgy éreztem egy jó tonik még hiányzik a rutinomból. Örülök, hogy nem kellett csalódnom benne, kellemesen enyhíti az arcmosás utáni húzódó bőrt és nem okoz semmilyen irritácót az extrán érzékeny bőrömön sem. Az illatát érezve aggódtam kicsit, de eddig minden rendben.Van, hogy arcvattával törlöm át az arcom, máskor a markomba öntöm és átkenem az arcomon. Azt teszi, amit ígér, én elégedett vagyok vele és ezért elnézem a kicsit szokatlan illatát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 8.

pappveronika30

2021. november 8.

Nagyon megszerettem ezt a terméket, reggel egy picit kiöntök egy vattára és áttörlöm vele az arcom. Nem hagy utána ragacsos érzetet, nem szárítja az arcom, kellemes illata van. Újravevős! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 8.

Bridzs

2021. október 28.

Nem csíp, nem húzódik utána a bőr, kellemes illata van, semmilyen negatív utóhatást sem tapasztaltam, sem én, sem pedig a vendégeim sem! Az ő visszajelzéseik szerint is ez nagyon jó termék!(Sminkes vagyok, a tonizálás az első lépés)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 28.

fabyen

2021. június 30.

Egyértelműen újravevős. Nem irritál, nem csípi a szemem, szépen mattít, szerettem használni. Este és reggel is próbáltam, nem fényesedett ki tőle a bőröm és pihe-puha végeredményt hagyott. Bejövős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 30.

Constantina88

2021. június 21.

Végre egy natúr tonik, ami nem tartalmaz alkoholt és boltok polcain is elérhető és nem horribilis árú.
Az illata jó, nem húzódik a bőröm utána. Újravevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 21.

Az illata jó, nem húzódik a bőröm utána. Újravevős.

EugeniaBlue

2021. május 13.

Már több flakonnal elhasználtam, mivel kíméletesen tisztít, az illata is kellemes, s ráadásul az én arcomat mattította is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 13.

eveartstar

2021. április 7.

Upcsi2:
Tavaly októberbe vettem, csak esténként használom. Teljesen rászoktam, mert védi az érzékeny bőrömet, nélküle kipattognék a krémeimtől. Úgyhogy marad a büdivíz. 😅

Cuki punnyadt pocsolya illatú.. :D aztán nem ám panaszkodni a bio illatra!
Koreai hidratáló helyett vettem, bár nem lesz azonos a hatása, és mással fogom kiegészíteni, de remélem hatni fog a rétegzésben. A koreai tonik óta én nem vagyok oda a nappali krémekért, inkább tonik, esszencia, szérum és kész. Meglepően szép most a bőröm, igaz egy rövid ideig q10-et is szedtem. Nuku pattanások, és mostanában olyan sima a bőröm, hogy radíroznom se kell.
Hosszútávú hatásokról később.. :)

Upcsi:
Óvatosan kell önteni, mert szó szerint kiömlik a flakonból, lehet áttelepítem valami szórófejesbe.
Ahogy beszívódik és szárad, össze húzza a pórusokat. Sima puha bőr a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 7.

Upcsi2:

Cuki punnyadt pocsolya illatú.. :D aztán nem ám panaszkodni a bio illatra!
Hosszútávú hatásokról később.. :)

Upcsi:

grettii

2021. január 17.

Valóban megnyugtatja a bőrt, arclemosó után használtam, mikor húzódott a bőröm. Azóta rájöttem, hogy ha van egy jó arclemosóm, nem fog kiszaradnj a bőröm és igazából jelentőségét vesztette nálam ez a termék.. Főleg hogy parfüm is van benne. Kár, amúgy valóban jó érzés a bőrnek, de hosszú távon használva lehet nem a legjobb döntés emiatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 17.

BiroAlexandra

2020. december 9.

Nagyon kellemes az illata, nem csíp, pont jó, amire vettem.
elteszem tavasz/nyárra, mert télen arclemosó tejet használok inkább (Mandulina)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 9.

Nagyon kellemes az illata, nem csíp, pont jó, amire vettem.
elteszem tavasz/nyárra, mert télen arclemosó tejet használok inkább (Mandulina)

Antioxidánsok: Melilotus Albus Flower/Leaf/Stem Extract