Dr. Konopka's

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dgyongyi93, Módosítva: 2017. október 30.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Ásványi anyagokban és bisabololban gazdag bio kamillakivonatot tartalmaz. Nyugtatja és kisimítja a bőrt. Rózsavíz-tartalmának köszönhetően gyengéden tisztít és helyreállítja a bőr természetes hidratáltságát, puha és finom arcbőrt eredményez.

BDIH minősítésű natúrkozmetikum. Vegán.

Ár: 1000,- ajánlott postával postán maradóként , Eladó: Gina1031
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: --, fizetés: Előreutalast követő posta

acelka

2020. július 16.

Az illatától rosszul vagyok, hatását annyira nem vettem észre

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 16.

Az illatától rosszul vagyok, hatását annyira nem vettem észre

mese22

2020. július 12.

Nagyon szeretem! Előtte nem használtam tonikot, és milyen rosszul tettem! Az illatát szeretem, kellemes, nem tudom mihez hasonlítani de nem rózsás. Micellás víz után használom és sokszor marad a vattapamacson még szennyeződés, smink amit tökéletesen lehoz. Elvileg le kene öblíteni de én nem mindig szoktam. Remekül hidratál és előkészíti a további lépéseket. Reggel és este is használom, felfrissít, tisztít és nem bántja az ekcémám. Szuper összetevői vannak és nem drága! Másodjára vettem újra és tuti nem utoljára. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 12.

Mannika00

2020. június 30.

Nagyon pénztárcabarát natúrkozmetikum és az összetevői is jók.Egyáltalán nem irritál,semmilyen ragacsos érzetet nem hagy a bőrömön,az illata is nagyon kis finom,egyáltalán nem tolakodó+a sminkemet is nagyon jól leszedte szükség esetén,bár nyilván nem arra használom.Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 30.

Lexy00

2020. május 6.

Gyorsan vettem meg ezt a tonikot, amikor nem érkezett meg a koreai tonikom. Próbáltam egy olcsó és jó megoldást találni a problémámra, ami nagyjából sikerült. Amikor kipróbáltam a hatásával igazából nem volt problémám, bár ennél lehet találni hidratálóbb tonikokat is. Úgy szoktam használni, hogy a kezembe öntök egy kis mennyiséget, majd ezt feltapogatom az arcomra, ezután pedig szérumot használok. Az illata számomra szörnyű, a rózsa illatú termékek sosem jöttek be igazán, emiatt úgy gondoltam, inkább eladom a tonikot. A karanténban viszont elkezdtem használni nappalra és egészen megszerettem, kivéve az illatát, ami szerencsére gyorsan elillan. Összességében én ezt egy kis egyszerű, hidratáló toniknak érzem, ami nem okoz irritációt, pénztárcabarát és könnyen beszerezhető natúrkozmetikum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 6.

matanee

2020. április 1.

Végre egy tonik ami tökéletesen működik a bőrömön. :) Nagyon frissítő, imádom az illatát, és hogy nem hagy ragadós érzetet maga után. Én nem tapasztaltam habzást sem. Csak ajánlani tudom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 1.

Honeyhair

2020. március 8.

Hát igen, a habzásba én is beleszaladtam, miután először a más tonikoknál megszokott nagyobb mennyiséget locsoltam belőle a vattakorongra. Kisebb adaggal sokkal jobban működik. Engem nem zavar az illata, bár nem elsősorban a rózsát érzem benne, hanem inkább azt a jellegzetes keserűmandulás-gyógynövényes illatot, ami a márka regeneráló arcmaszkjának is van. Alapvetően meg vagyok vele elégedve, a kamillát amúgy is imádom, minden formában - teának is -, és tetszik, hogy nemcsak frissítő, de tisztító hatása is van. Viszont - talán emiatt - az én bőrömet kissé szárítja, húzza, ezért van az egy csillag levonás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 8.

VEdit06

2019. szeptember 19.

Az a baj, hogy nem nagyon tapasztaltam (közel 1 flakon használata után) sem különösebb kisimítást, sem kiemelkedő hidratálást. Igen ez a jó kifejezés. Nem kiemelkedő. Bezzeg az illata.... Nekem tolakodó, erős, nem tudtam megszokni, de ez ugye szubjektív... Annak ajánlom bátran, akinek nagyon fontos, hogy natúr és vegán kozmetikumot használ, mert ezen a téren hiánypótló. Valóban óvatosan kell bánni az adagolással, mert hajlamos habzani egy kicsit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Naftalin

2019. szeptember 3.

Nem tudom, hogy maradhatott ki eddig, már a negyedik vagy ötödik flakonnal fogyasztom és ez nálam nagy szó, ha valamit ennyiszer újraveszek és nincs kedvem elcsábulni újabb termékek irányába. Ehhez hozzájárul az is, hogy a bőröm gyorsan megszokja a dolgokat és vagy reakciót produkál, vagy pedig hatását kezdi veszteni az éppen használt kencefice. Ez a kis tonik azon (tényleg) kevés termék között van, ami semmi problémát nem okozott hosszútávon sem és még hatékony is :) Reggel-este használom, lemosni utána én nem szoktam az arcomról. Szépen leszedi, ami az arctisztítás után a bőrön marad, de szerencsére egyáltalán nem szárít, az illatát is szeretem, hogy bár nem rózsás, de mégis diszkrét és natúr. Nem utolsó szempont, hogy nem kell belőle sok, szóval ár-érték aránya is teljesen megfelelő számomra. Természetesen öt csillag, ha nem változtatnak semmit rajta, továbbra is marad hű társam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Noncsikaaa

2019. augusztus 24.

Manapság már alig lehet tonikot venni, a micellás vizek ellepték a polcokat, és én ennek nem örülök. Ahhoz képest, hogy ez egy tiszta termék (natúr, bio, vegán, mindenmentes, stb.) elég baráti az ára, hasonló összetételű termékeket én 3.000Ft környékén szoktam venni. Éppen ezért is vettem meg, mert a megszokott tonikom még úton van koreából. Nagyon tetszik a gyógynövényes illata, bár kicsit erős, számomra nem zavaró. Jól tisztít, még ha nem is ez a fő célja, és kevés kell belőle. Én azt vettem észre, hogy szépen hidratál és bársonyos lesz a bőröm tőle, élettel teli és ragyogó, pihepuha. Egyelőre csak jó tapasztalataim vannak, örülök, hogy találtam egy jó kis helyettesítő tonikot. Mivel csak jókat tudok elmondani róla, nem vonok le csillagot, bár nem ez a kedvencem. Ettől függetlenül lehet, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

bija

2019. július 11.

Nagyon jó tonik, ha éppen elfogy valamelyik koreai és gyorsan kell beszerezni. :)
Jó összetevők, ritkaság számba megy itthon az ilyen szuper tonik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 11.

Jó összetevők, ritkaság számba megy itthon az ilyen szuper tonik.

Antioxidánsok: Melilotus Albus Flower/Leaf/Stem Extract