Dr. Konopka's

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dgyongyi93, Módosítva: 2017. október 30.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Ásványi anyagokban és bisabololban gazdag bio kamillakivonatot tartalmaz. Nyugtatja és kisimítja a bőrt. Rózsavíz-tartalmának köszönhetően gyengéden tisztít és helyreállítja a bőr természetes hidratáltságát, puha és finom arcbőrt eredményez.

BDIH minősítésű natúrkozmetikum. Vegán.

fabyen

2021. június 30.

Egyértelműen újravevős. Nem irritál, nem csípi a szemem, szépen mattít, szerettem használni. Este és reggel is próbáltam, nem fényesedett ki tőle a bőröm és pihe-puha végeredményt hagyott. Bejövős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 30.

Constantina88

2021. június 21.

Végre egy natúr tonik, ami nem tartalmaz alkoholt és boltok polcain is elérhető és nem horribilis árú.
Az illata jó, nem húzódik a bőröm utána. Újravevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 21.

Az illata jó, nem húzódik a bőröm utána. Újravevős.

EugeniaBlue

2021. május 13.

Már több flakonnal elhasználtam, mivel kíméletesen tisztít, az illata is kellemes, s ráadásul az én arcomat mattította is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 13.

eveartstar

2021. április 7.

Upcsi2:
Tavaly októberbe vettem, csak esténként használom. Teljesen rászoktam, mert védi az érzékeny bőrömet, nélküle kipattognék a krémeimtől. Úgyhogy marad a büdivíz. 😅

Cuki punnyadt pocsolya illatú.. :D aztán nem ám panaszkodni a bio illatra!
Koreai hidratáló helyett vettem, bár nem lesz azonos a hatása, és mással fogom kiegészíteni, de remélem hatni fog a rétegzésben. A koreai tonik óta én nem vagyok oda a nappali krémekért, inkább tonik, esszencia, szérum és kész. Meglepően szép most a bőröm, igaz egy rövid ideig q10-et is szedtem. Nuku pattanások, és mostanában olyan sima a bőröm, hogy radíroznom se kell.
Hosszútávú hatásokról később.. :)

Upcsi:
Óvatosan kell önteni, mert szó szerint kiömlik a flakonból, lehet áttelepítem valami szórófejesbe.
Ahogy beszívódik és szárad, össze húzza a pórusokat. Sima puha bőr a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 7.

Upcsi2:

Cuki punnyadt pocsolya illatú.. :D aztán nem ám panaszkodni a bio illatra!
Hosszútávú hatásokról később.. :)

Upcsi:

grettii

2021. január 17.

Valóban megnyugtatja a bőrt, arclemosó után használtam, mikor húzódott a bőröm. Azóta rájöttem, hogy ha van egy jó arclemosóm, nem fog kiszaradnj a bőröm és igazából jelentőségét vesztette nálam ez a termék.. Főleg hogy parfüm is van benne. Kár, amúgy valóban jó érzés a bőrnek, de hosszú távon használva lehet nem a legjobb döntés emiatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 17.

BiroAlexandra

2020. december 9.

Nagyon kellemes az illata, nem csíp, pont jó, amire vettem.
elteszem tavasz/nyárra, mert télen arclemosó tejet használok inkább (Mandulina)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 9.

Nagyon kellemes az illata, nem csíp, pont jó, amire vettem.
elteszem tavasz/nyárra, mert télen arclemosó tejet használok inkább (Mandulina)

Drzsu

2020. szeptember 15.

Kellemes tonic, nem ragad és hátha tényleg jót is tesz a bőrnek az összetevők alapján.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 15.

Donovanna

2020. augusztus 30.

Nagyon megszerettem ezt a tonikot. Pont azt csinálja, amit elvárok egy toniktól: felfrissít, hidratál kicsit, nyugtatólag hat a bőrömre, nem ragad, finom az illata, kellőképp természetesek az összetevői és ha véletlenül belemegy a szemembe nem irritálja azt. Reggel használom, kvázi arcmosás helyett ezzel törlöm át a bőröm, majd fényvédőt kenek fel rá. Mindenkinek ajánlom. Érdemes drogéria helyett inkább bioboltban venni, pár százassal mindig olcsóbb ott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 30.

acelka

2020. július 16.

Az illatától rosszul vagyok, hatását annyira nem vettem észre

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 16.

Az illatától rosszul vagyok, hatását annyira nem vettem észre

mese22

2020. július 12.

Nagyon szeretem! Előtte nem használtam tonikot, és milyen rosszul tettem! Az illatát szeretem, kellemes, nem tudom mihez hasonlítani de nem rózsás. Micellás víz után használom és sokszor marad a vattapamacson még szennyeződés, smink amit tökéletesen lehoz. Elvileg le kene öblíteni de én nem mindig szoktam. Remekül hidratál és előkészíti a további lépéseket. Reggel és este is használom, felfrissít, tisztít és nem bántja az ekcémám. Szuper összetevői vannak és nem drága! Másodjára vettem újra és tuti nem utoljára. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 12.

Antioxidánsok: Melilotus Albus Flower/Leaf/Stem Extract