Dr. Konopka's

Ár:   1275 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dgyongyi93, Módosítva: 2019. február 17.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Minden bőrtípusra, a ragyogó bőrért

A megújító arcradír vörös- és tőzegáfonya-kivonattal szerves savakat, vitaminokat és ásványi anyagokat tartalmaz. Gyengéden tisztítja a bőrt, és helyreállítja felületét a sima, ragyogó hatásért.

BDIH minősítésű natúrkozmetikum. Vegán.

csaktom

2019. augusztus 18.

az öt csillagok mindent elmondanak, én se tudok kevesebbet adni, tökéletes aha-bha hámlasztó. lenne, ha a csomagolása nem lenne elcseszve, a fém tubus a kis kupakkal borzasztó, a vége felé nekem mindig ráragadt és nem tudtam letekerni, csak ha vmi ruhával ráraboltam és úgy megmarkoltam. és szigorúan felfelé kell tartani, mert még ki is folyik, ha sikerült hozzájutni. na de mindegy, az ember inkább szenved, ha megtalálta a tökéletes hámlasztóját. fürdés után szoktam bepacsmagolni vele magam és nem fárasztom magam a lemosással

hasonlóan jóságos aha-bha tonik a dr. organic bőrtisztító tonikja

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

hasonlóan jóságos aha-bha tonik a dr. organic bőrtisztító tonikja

aquana

2019. július 27.

Teljesen korrekt kis hámlasztó, nem is drága, én speciel bioboltban akadtam rá véletlenül, nem tudtam, hogy drogériában is van. Vizes arcra kenve szoktam 10-12 percet fennhagyni. utána lemosom. (A csomagolás sajnos csak annyit ír, hogy nedves bőrre vigyük fel és mossuk le, szóval az Ordinary-féle BHA/AHA hámlasztó behatási ideje alapján lőttem be, ez picit gyengébbnek tűnik, mint az.)

A csomagolás tényleg katasztrófa, pumpás sokkal jobb lenne - nagyon vigyázzatok arra, hogy felfelé tartva nyissátok ki és még úgy is óvatosan, mert különben minden kijön belőle és a padlón végzi, de ezt nem érzem akkora hibának, hogy pontot vonjak le érte. De azért jó lenne, ha megváltoztatnák, mindenesetre összességében elégedett vagyok. Ha nem érkezne meg hamarosan az Ordinary cuccom, simán újravenném.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 27.

rekamer

2019. április 6.

Mindjárt elfogy a tubusom, gondoltam írok.

Drogériában sehol nem kapni szalicilsavas hámlasztót, de a dobozon az összetevőket bogarászva nagyon megörültem és belecsaptam a kosaramba. Kombinált AHA és BHA hámlasztó, hell yea, ráadásul drogériából.
Egy pumpás kiszerelésnek én is sokkal jobban örülnék. :/

Eleinte barátkoznunk kellett, mert kicsit csipkedte a szemem alatt lévő 2 szuper érzékeny kis pacnimat. Aztán megszokta. Vizes bőrre felkenve magamon hagyom általában 10-15 percet. Lehet én csesztem el a Ph szint beállítást a csodatevéshez, mert sajna mitesszerem nem lett kevesebb tőle (amiért megvettem eredetileg). Ha tovább felejtettem fenn, elkezdett az egész arcom vörösödni (nagyon vicces látvány), de ha lemostam elmúlt magától. Nem fájt vagy csipkedett akkor sem, kis húzódás a száradástól.

Ami viszont kellemes meglepetés volt, hogy intenzívebb használat mellett (heti 3-5 alkalom) sokkal puhább lett tőle a bőröm, valamint a homlokomon lévő kezdődő morgóráncok is feltöltődtek. TELJESEN! Eldobtam az agyam :O

Nagyon levonnék tőle egy csillagot, mert a mitesszereimen nem segített (nem is ez eredetileg a dolga). Viszont elvárásaimon felül teljesített anti-aging terén, puhább és ragyogóbb lett a bőröm (ami eredetileg a dolga), ezért megkapja az 5 csillagot! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

Mindjárt elfogy a tubusom, gondoltam írok.

Egy pumpás kiszerelésnek én is sokkal jobban örülnék. :/

Joan

2018. augusztus 10.

Zuhanyzás közben bontottam ki, a felét sikerült is kiöntenem annyira folyékony. Az illatát nagyon megszerettem, mióta tudom, hogy ez nem bőrradír és máshogy kell használni, azóta szeretem. Vizes kézzel ez a csomagolás idegesítő, nem bírom soha a kupakját lecsavarni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

JuditTTT

2018. augusztus 6.

Ez egy remek HÁMLASZTÓ GÉL!!! Nem arcradír. Rá is van írva, h. face peeling gel. De azért csak nem sikerült lefordítani rendesen.

Hámlasztó gél használata: sminklemosás, arclemosó, hámlasztó gélt felken, érzékenységtől függően 5-15 percen át fent hagy a bőrön(!), nem piszkálja, nem radírozgat vele, fürdik, eszik, nemtom mit csinál, amíg fent van, majd hatóidő letelte után (!) lemos, majd jöhet a tonik és a rutinod többi lépése.
Ez egy remek, nem szárító, valóban bőrfelszínt és színt egységesítő, több típusú savat tartalmazó archámlasztó gél. Ha már a viszonteladó olyan szerencsétlen volt, hogy nem bírt rájönni, mivel van dolga, legalább itt ne terjesszük már, h. az egyébként jó termék nem jó, csak azért mert nem tudjátok megfelelően használni, ill. a viszonteladó nem nézett utána, h. mit ad el.
És itt hívnám fel a savszüzek figyelmét, h. fokozott óvatossággal vegyetek magatoknak peeling gelt! Mert ez pl. nem a leggyengédebbek közé tartozik. Ha csak peeling gelt akarsz minden napra, akkor vedd meg a Tony Moly Floria-t, az gyengéd és még radírozgató mozdulatokat is végezhetsz vele, ha nagyon hiányozna ama tevékenység. Ez a Konopka cucc, ez erősebb annál, nem durva, de aki érzékeny bőrű és soha nem savazott, ne hagyja fent sokáig! És utána ne használj más savtartalmú terméket.

Aki pedig a szemcsés radírokat még mindig kedveli, válasszon olyat. Ez nem radírozószemcsés valami, hanem egy hámlasztó gél!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

tinyblackpaw

2017. november 3.

Az összetevők miatt esett rá a választásom és az ára is kedvező volt. Mechanikusan nem lehet radírozni vele, inkább kémiai hámlasztó arcmaszknak nevezném. Használatkor csípi és kissé húzza a bőrt, de nem vészesen. Az illatát kifejezetten szeretem, viszont ez a kupakos-tubusos csomagolás nem praktikus egy ilyen folyósabb gélszerű anyag tárolásához, mivel nagyon könnyen kifolyik a tubusból.

Használat után üdébbnek, simábbnak látszik a bőr. Talán némileg hámlaszt is de leginkább a feszesítő hatását vettem észre. Nem mondom, hogy újravenném, de biztosan el fogom használni mert alapjában véve nem rossz arcpakolás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

natasa

2017. október 30.

Arcradír, ami nem radíroz, klasszikus értelemben véve nem. Nincsenek benne szemcsék, én legalábbis nem vettem észre. Állagra olyan, mint egy arclemosó. Gyengéd a bőrhöz, bár a benne lévő szerves savak biztosan dolgoznak. (Pl. a glikolsav a 3. összetevő) Nagyon fura a tubus is, a pici kupak sem túl jó ötlet. Nem szeretem használni. De nem akarom kidobni, tehát elhasználom. Egyelőre nem tetszik, de majd frissítek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 30.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Salicylic Acid
Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Lactic Acid, Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!