dr. Organic

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nyimuska, Módosítva: 2012. január 4.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

Fogfehérítő hatású fogkrém.

Ár: 1500 Ft , Eladó: miffyr
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, Örs vezér tere, fizetés: személyes átvétel
GoldTree

2018. október 11.

Szerintem nem fehérít, egyébként az eddigi legjobb fogkrém, amit használtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 11.

Szerintem nem fehérít, egyébként az eddigi legjobb fogkrém, amit használtam.

cseri88

2018. szeptember 2.

Karácsonyi ajándéknak kaptam egy óriási Organic csomagot, televolt jósággal, köztük ez is. Imádtam. Jó kis fogkrém. Teljes kiszerelést elhasználtam és újra fogom venni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

anitazs

2017. július 6.

Hosszú távú hatásról nem tudok nyilatkozni, mert csak egy mintát használtam, de nagyon szerettem. Az ízét, az állagát, és a számban hagyott érzést is. Az ára egyelõre visszatart, h megvegyem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

Irish

2016. október 22.

A használat első hetében valamiért elkezdett vérezni az ínyem, holott sosem volt ilyen problémám (nem váltottam fogkefét), így majdnem kihajítottam, aztán elmúlt... rejtély. Nos, azóta lelkesen használom. Imádom, hogy színtelen, nem habzik és nincs menthol íze. Bár nagyon drága, de újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 22.

Please

2016. október 5.

Szerettem volna egy kicsit fehérebb fogakat, ezt mégis natúr úton megoldani. Ez a termék árnyalatokkal világosította a fogamat!!! Az ízét meg kell szokni, de működött! Fehérítést ígér, és be is váltja!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 5.

Tuborella

2016. május 17.

Számomra ez a tökéletes fogkrém. Évek óta használom, és csak jót tudok mondani róla. Érzékeny fogyínyem van és ettől még sosem vérzett. finom íze van és szép fehérek a fogaim tőle. Jók az összetevők és a márkát is nagyon szeretem. Soha többet nem fogok másmilyen fogkrémet vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

TelAviv

2016. február 3.

Én ezt használom, igaz nem sok ideje, de a tapasztalataim szerint rendkivul jo fogkrem. Es teljesen natur. Nincs agyonrakva mindenfele tré dologgal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 3.

sztinke

2016. január 21.

Nem olcsó, de jó fogkrém! Kellemes az íze, jól tisztít, friss leheletet biztosít. Különösebb fehérítőhatást nem tapasztaltam, de ezt nem is várom el egy fogkrémtől, a lényeg, hogy tisztítson és a lepedékképződést gátolja.
Egyébként, apukám beszámolója alapján, a gyulladt ínynek is jót tesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 21.

Egyébként, apukám beszámolója alapján, a gyulladt ínynek is jót tesz!

natasa

2015. november 3.

Egy ideje már meg akartam venni, de valahogy a fluormentes fogkrémeket választottam mindig helyette. Most kicsit elegem lett, mert nem éreztem elég tisztának a fogaimat, pedig jó minőségű/minősített bio/natur fogkrémeket vettem.
Szóval végre kipróbáltam ezt a fogkrémet, mivel a szájvíz változata már nagyon bejött. Friss, mentolos íze van, de nem marja szét a számat. Nagyon jól tisztít, kellemes íz marad a szájban a használatával. Megfelelően habzik, géles állagú fogkrém. Fluor ide-vagy oda (úgysem nyelem le), engem meggyőzött, újravevős. Kicsit körülményes a beszerzése: rendeléssel vagy a Müllerből oldom meg, de nem baj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 3.

JuditTTT

2015. július 16.

Jók az összetevői, és meglepő módon tényleg fehérít, sőt az ínyvérzésre is jó. Én megkedveltem. Jó az állaga, kicsit drága, de megéri megvenni sztem. Auchanban a legolcsóbb, mint minden Dr. Organic termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 16.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Xylitol

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!