dr. Organic

Ár:   1150 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. február 7.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Szappanok

Nyugtató hatású, poliszacharidokban gazdag Bioaktív Aloe Vera szappan. Természetesen tisztít, nyugtatja és revitalizálja a bőrt. Nem tartalmaz: parabeneket, SLS-t, mesterséges színezéket, illatanyagokat, tartósítószert.

Carnageous

2017. február 1.

Ez az eddigi legkrémesebb szappanom. Az illata nagyon tetszik, kellemes rozmaringos. Szappannal fürdök már rég óta és nekem egyáltalán nem szárít sőt, selymessé teszi a bőrömet, igaz az enyém kissé zsíros. Oda vagyok a szappanokért :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 1.

skelly

2016. április 28.

Smink eltávolítása után használom az arcomra. Előtte a teafás verziója volt meg, így ahhoz hasonlítva azt jobban szerettem. Enyhén pattanásos az arcom, úgy érzem ez kevésbé segít, viszont ezt nem is ígéri. Enyhén szárít (mint kb. minden szappan), friss, tiszta érzést hagy maga után, és sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 28.

EvaPapp

2015. november 4.

Kedvenc szappan. Mindennap ezt használom. Nincs túl erős illata így inkább azoknak ajánlott akik az egészséges összetevőket, visszafogott illatot preferálják az illatos parabénmámor helyett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 4.

ST

2014. december 8.

Egy hete használom, eddig nagyon bevált, nem nagyon szárít, finom és nem túl erős az illata. -1 csillag, mert nem pénztárcabarát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 8.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract