dr. Organic

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   265 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bettyke, Módosítva: 2011. szeptember 4.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál

Ez a tokoferolokban gazdag E vitaminos sampon közvetlen hidratációt biztosít a hajszálak rostjainak, miközben megőrzi a fejbőr természetes hidratáltságát. Hatékony bioaktív növényi kivonatokkal kiegészítve a hajat dússá, ruganyosság és egészségtől csillogóvá teszi. A tökéletes eredmény érdekében használja az E vitaminos hajkondicionálóval. Nem tartalmaz: parabeneket, SLS-t, mesterséges színezéket, illatanyagokat, tartósítószert.

Kiszerelés: 265 ml

Rudelf

2019. június 18.

Nagyon szimpatikus volt, így a negatív kommentek ellenére is megvettem, de sajnos tényleg semmit sem ér, sőt. Nagyon sokat szárított a hajamon, a vitaminos hatásnak se híre, se hamva. Pénzkidobás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 18.

Tuborella

2016. május 17.

Sampont és a kondicionálót egyszerre használtam. Eddig ez volt a legjobb páros az életemben. A hajam dúsabb lett tőle, ugyanakkor fényes és hidratált is. Elég volt hetente egyszer hajatmosnom, ugyanis nem zsírosodott tőle egyáltalán. Egyébként 3 naponta mosok hajat más termékekkel. A sampont és a balzsamot is nagy odafigyeléssel kell kiöblíteni, mert volt, hogy azt tapasztaltam, hogy nem jött le teljesen. Ezt leszámítva tökéletes. Szerintem befejezem a kisérletezést és visszatérek ehhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

gabbica

2015. június 12.

Nekem eddig ez a dr organic sampon jött be a legkevésbé. Iszonyúan kiszárította a fejbőröm, a hajamat nem tisztította meg rendesen, pedig 2szer mostam át. 3szor próbálkoztam vele, a páromnak sem jött be, ő korpás lett tőle, úgyhogy a szekrényben porosodik lassan egy éve.... Nekem ez csak 2 pont....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 12.

Trixi

2013. július 29.

Egyelőre elégedett vagyok vele. Nagyon régóta keresem azt a sampont, amely egy alapvetően nagyon zsíros tövű, viszketős, korpára hajlamos, de mivel festett és melírozott, ezért nagyon száraz végű és meggyötört, továbbá vékonyszálú és göndör hajra, tehát igencsak komplex problémára nyújt megoldást. Merthogy ami az egyik problémára jó, lásd pl. korpásodás, az a másikra nem, tehát lekapja a színt a hajról. Vagy ha festett hajra jó, akkor a zsíros tőre biztos nem, és mégjobban korpásít. Vagy ami jó a festett hajra és a száraz hajvégekre, az iszonyúan lelapítja. Satöbbi-satöbbi. Szóval most egy kombót használok, teafaolajos sampon a hajtövekre és E-vitaminos a haj többi részére, és viszonylag bejön. Nem viszket a fejbőröm, most nem is korpás, ugyanakkor bőr-és hajbarát összetevőkkel ápolom-táplálom a hajam hosszát, viszonylagosan védve a színét is. Persze kell utána még kondícionáló, de mivel azt a hajtövemre nem kenem, ott megengedtem magamnak a szilikonos, stb. összetevőket is, és így együtt jól működik.
Véleményem konkrétan erről a samponról: nekem megfelelően habzik, és az illata is vállalható. Nem vészes, amennyire összegubancolja a hajat (natúr samponoknál ez teljesen megszokott számomra), de mindenképpen kell utána kondícionáló is, ez természetes festett hajnál. A hajszínt nem koptatja jelentősen. Nem zsírosítja és nem lapítja le a hajamat. Jó érzés használni. Szóval semmivel sem rosszabb számomra, mint a nem baráti samponok, ugyanakkor egészséges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 29.

parblek

2012. augusztus 8.

Én megtartottam egy üres samponos flakont, abba öntök bele egy picit, teszek hozzá vizet, felrázom és úgy teszem a hajamra, így sokkal jobban habzik és elég kétszer samponozni. Sajnos nekem is gyorsan zsírosodik a hajam, viszont sajnos más sampontól is, viszont ettől legalább nem lesz korpás a fejbőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 8.

mortelut

2012. április 30.

Az én hajam hamar zsírosodik, minden másnap meg kell mosnom. Az a baj ezzel a samponnal, hogy többször is meg kell mosni a hajat mire tisztának érzed. Én háromszor szoktam megmosni és akkor érzem tisztának. Nehezen habzik. A hajam nem lett tőle se jobb se rosszabb. Sajnos elég drága és nekem nem okozott semmi változást. Max a tudat jó hogy az összetevői kevésbé károsak mint más samponoké. Lehet aki nem zsíros hajú annak bejön ez a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 30.

bettyke

2011. október 23.

Én a kondicionálóval együtt használtam, de nem hozta meg a várva várt sikert. Jó sampon, csak nem az én zsíros tövű száraz végű hajamnak. (szerintem)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice