dr. Organic

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: benysoterz, Módosítva: 2012. január 19.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Bioaktív hajterápia, mely véd és kondícionál.

nikolett

2019. június 19.

Ez egy alom. Az iment irtam granatalmas tesojahoz is; rola is csak annyit tudok elmondani, hogy hozza amit iger, puha, fenyes haj... ujraveszem termeszetesen. Es a marka tobbi termekebol is fogok kiprobalgatni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 19.

cseri88

2018. szeptember 2.

Karácsonyi ajándéknak kaptam egy óriási Organic csomagot, televolt jósággal, köztük ez is. Tudni kell, hogy nekem a hajamnak semmi sem jó és semmi nem tetszik neki, de én, mint a hajam tulajdonosa, nagyon szerettem ezt a terméket. Jó illata van és kezelhető volt a hajam és valószínűleg újra fogom venni télre :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

Lashes

2018. július 15.

A kedvenc mindenmentes samponomat-balzsamomat külföldön nem tudtamm megvenni, ezért kerestem szükség megoldást. Az illata kellemes, citromra/citrusra emlékeztet. A sokak által "csikorgós" samponozás utáni érzést kellemesen kiegyenlíti, nem szárít de nem is ápol sokat.Mondjuk én az argán olajos sampont választottam, ami nem lesz újravevős. Annyira nem gáz, de nem is lett kedvenc. Vészhelyzetben újra veszem ezt a balzsamot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 15.

Szabcsy90

2017. március 21.

Imádom, nekem tökéletesen bevált. Csak a hajvégemre kenek egy keveset belőle, és miután kimosom már érzem,hogy simább, könnyebben kezelhető az amúgy kócolódásra hajlamos hajam. Szárítás után fényesebb és puhább lett tőle. Örülök,hogy megvettem a samponom mellé :) Nem elhanyagolhatók az összetevők, emiatt plusz csillagot is adnék ha lehetne!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

AligatorBaby

2016. július 5.

Hát most kövezzenek meg, de szerintem ez a termék egyszerűen nem éri meg az árát!!! A samponjával együtt vettem , a kettőért együtt több mint 5 ezer!!! Ft-ot fizettem és én ilyen árban azért már többet várok, mint amit ez a termék nyújtott! Nem hidratál megfelelően, nagyon sok mennyiséget kellett használnom a sampon után, hogy valamennyire érezzem, hogy legalább a hajam lágyabbá teszi. Szárítás után sprőd volt a hajam, nem hidratált, olyan mintha csak szappannal mostam volna meg, és nagyon sok nem kiöblítendő balzsamot kellet fújnom a hajamra, hogy legalább kifésülhető legyen. Soha többet, alig vártam, hogy elfogyjon, kidobni nem akartam, mert azért elég drága volt, de nálam a 400 Ft-os Balea sampon és balzsam jobban teljesített!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 5.

bogcica505

2016. január 14.

Ez a pakolás nekem jobban tetszik, mint a sokkal sűrűbb kókuszos verzió, és az összetevői is nagyon szépek, de szerintem nem éri meg az árát. Dús, hosszú hajra például kifejezetten kevés egy flakon tartalma. Tönkrement, festett hajra szerintem nem jó választás, de egy egészséges, könnyen kezelhető hajkoronára el tudom képzelni hogy megfelelő lehet. A flakonja egyébként nagyon szép és igényes és nekem az illata is nagyon tetszik :) Aki minél natúrabb természetes összetevőket keres a hajápolási termékekben bátran választhatja ezt, ugyanakkor a jóval olcsóbb szilikonmentes termékek szerintem ugyanilyen jók.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 14.

AnnaPanka

2014. június 30.

Egyszer használtam a samponjával együtt, nekem bejöttek. Egyikből sem kellett sok, pedig sok és nem is rövid hajam van. A kondicionálónak köszönhetően nagyon könnyű volt kifésülni a hajamat, ami nálam nagy szó, és egészen puha is tőle. Nem is zsírosít, úgyhogy nekem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 30.

bianca

2012. június 9.

Már az első használat után rájöttem, hogy nem kellett volna megvenni.
A sampontól olyan sprőd lett a hajam, mintha szappannal mostam volna, a balzsamjától pedig a normál, majdhogynem száraz hajam 1 nap után zsírossá vált és ugyanúgy viszket, mint a többi sampontól.
Előtte is illat, színezék és tartósítószer mentest használtam, de újítani akartam. Ez nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 9.

Már az első használat után rájöttem, hogy nem kellett volna megvenni.

benysoterz

2012. február 8.

Az összetevői nagyon meggyőzőek, nem csodaszer, de finom selymes lesz tőle a haj.

UPDATE: Naked samponnal együtt használtam és ISTENI. Selymes, puha lett a hajam, gyönyörű fényes, nem nehezítette el. Semmi parabén és szulfát. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 8.

Antioxidánsok: Tocopherol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!