dr. Organic

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 1 790 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsolesz, Módosítva: 2011. november 15.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 1 790 Ft

Ár: 1 790 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Személyesen: VI. Podmaniczky u. 11 Futárral: 990 Ft
vadcseresznyefamag

2019. január 5.

Nagyon bevált, finom íze van. Már untam a mentolost, jó ez az enyhe gyümölcsös íz. Mondjuk lehetne akár intenzívebb is és kifejezetten gránátalmás is. Zselé állagú.
Tapasztaltam fehérítő hatást is, jobban mint a fehérítősnek hirdetett mentolos társánál.
Picit drágább ugyan de szerintem megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

Picit drágább ugyan de szerintem megéri az árát.

marbernadett

2018. január 3.

A hamar kiújuló fogkövem ellen nagyon jó. Míg előtte negyedévente mehettem fogkőleszedésre. Most elegendő évente. Nem is cserélem le másikra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 3.

Katie

2017. december 27.

Nagyon fura íze van. Nem azt mondom, hogy rossz, de szokatlan. Egyébként szerintem tök átlagos fogkrém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

Kmerci

2017. október 5.

Nyertem a Rossmanntól és most így kb 2 hetes használat után írom a véleményem róla. Az íze olyan, mint a gyerekeknek való gyógyszeres szirupnak. Kevéssé habzik de ez engem nem zavar, mert eddig Parodontaxot használtam ami még ennyire se habzik. :) Eléggé tiszták a fogaim tőle, de e mellé használok még szájvizet is úgy jobbnak érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 5.

v.alexandra27

2016. december 2.

Megvagyok vele elégedve, kellemes ízű, szépen tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 2.

Megvagyok vele elégedve, kellemes ízű, szépen tisztít.

BioLona

2015. augusztus 5.

Sajnos tartalmaz fluoridot, így átmeneti fogkrémnek jó lehet, annak meg pláne akinek nincsen erre érzékenysége. Kellemes gyümölcsös íze van, de nem ez lesz amit újra választani fogok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

Cary

2015. július 7.

Nagyon jó ez a fogkrém, az egész családunk nagyon szereti. Jól tisztít, a dr. organic fogkrémek közül ez a kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 7.

Pampilla

2015. május 28.

Imádom,nagyon jól tisztít,jól habzik,egyáltalán nem hiányzik a mentolos íz,anélkül is frissnek érzem még sokáig a szám. Nagyon pici mennyiség kell belőle kb borsónyi is elég,alaposan tisztít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 28.

szevi

2015. január 23.

A márka teafás fogkréme után próbáltam ki és egyszerűen borzalmas. Eleinte fura volt az édeskés íze, aztán hozzászoktam. Fogmosás után olyan, mintha nem is mostam volna fogat. Valóban jól tisztít és habzik, de hogy hosszan tartó és friss leheletet hagyna maga után, az kizárt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 23.

krisztaster

2012. november 19.

Ez a terméke a dr organic-nak nem rossz, de nem is a legjobb. Ha már fogkrém, akkor a teafás, vagy az aloe verás jobb választás. Na jó, egy négyest kap...:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 19.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Extract, Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Xylitol

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!