dr. Organic

Ár:   1150 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. február 8.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Szappanok

Természetesen tisztít, miközben a bioaktív tokoferolok hidratálják és regenerálják a bőrt. Nem tartalmaz: parabeneket, SLS-t, mesterséges színezéket, illatanyagokat, tartósítószert.

natasa

2016. december 28.

Krémes habja miatt megvan az alapos tisztálkodás érzése. Illata nem sok van, és elég kicsi szappan. Tusoláshoz használom én is, kíváncsi vagyok, meddig bírja. Jó kis szappan, az összetevői is rendben vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 28.

neoda

2013. december 22.

Csodálkozom, hogy még senki nem írt véleményt ide, pedig nem új termék. Nekem 1x volt szerencsém hozzá. A hatása csillagos ötös, tényleg hidratálja a bőrt, nem szárítja azt. Viszont leesett az állam hogy kb. 10 használatot bír ki, iszonyú hamar fogy, pedig vigyáztam rá, nem áztattam vízben, kizárólag zuhanyozáshoz használtam. Az ára így elég drága 10 mosakodásra. Valamit ha tennének ellene, hogy ne oldódjon ilyen gyorsan, akkor 5 csillagos lenne, de így csak 2-t adok neki, mert nem éri meg így megvenni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 22.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract